Jump to content

Nasir

Users
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Nasir

 1. Panowie (po złożeniu wypowiedzenia) jaka jest realna cena za pakiet Extra + wraz z multiroomem standard HD?
 2. Dziękuję za odpowiedź Czy próbowałeś może przypadkiem przenieść sobie jakiś nagrany program z jednego dysku na drugi?
 3. Chodzi również o to czy C+ nie ograniczył możliwości korzystania z dodatkowych dysków. Np. czy po podłączeniu dodatkowego dysku a potem ponownym powrocie do oryginalnego - system nie sformatuje go od nowa? Czy istnieje możliwość swobodnego przełączania dysków bez ryzyka jakiegoś przymusowego formatowania przez system (za każdym razem po przełączeniu) ?
 4. Czyli mogę dokupić swój dysk i (gdyby zaistniała taka potrzeba) będę mógł przełączać sobie między dyskami - nie tracąc nagrań?
 5. Panowie, Czy ktoś orientował się jak wygląda sytuacja ewentualnego dokupienia dodatkowego dysku? Wiem, że nagrania są zakodowane i nie można ich odtworzyć na innym dekoderze czy sprzęcie. Gdyby jednak okazało się, że dysk szybko zapełnisię (pozycjami 4K) - czy operator umożliwiłby dzierżawę (za jakąś opłatą) dodatkowego dysku? P.S. Czy ktoś orientował się ile Wat ciągnie dekoder w normalnym trybie pracy?
 6. Nie chodzi o jednorazowy test tylko o możliwość najtańszego korzystania z opcji C+4K wopcji włącz/wyłącz. Już teraz wiem , że dla osoby która nie ma pakietu C+ najtaniej (bez zobowiązania) wychodzi średnio 50zł na miesiąc.
 7. Wiem że trzeba mieć pakiet C+ aby mieć C+4K. Jak sobie załatwić "spod lady" pakiet C+ za 40zł aby potem dobrać C+4K za 20zł?
 8. W jaki sposób można dostać C+ 4K za 20zł w opcji włącz wyłącz? Mówimy o osobie która nie ma pakietu C+. @czerstwy Nie dostałem pewnej odpowiedzi. Napisałeś, że standardowo jest to 100zł (80zł +20zł) raz na dwa miesiące ale może(?) być 60zł (40zł+20zł).
 9. Panowie Ponawiam pytanie we właściwym wątku. Za ile najtaniej można mieć C+4K w opcji "włącz i wyłącz"?
 10. czy mam rozumieć, że najtaniej C+ 4K w opcji włącz i wyłącz to 100zł raz na dwa miesiące?
 11. Panowie jaka jest standardowa oferta cennikowa za pakiet C+ oraz C+ 4K? Mam na myśli możliwość stosowania "opcji" włącz i wyłącz.
 12. Panowie Jakie pozycje macie dostępne w kolekcji BBC na dysku tego dekodera? Mam na myśli tylko te z dysku, nie z Internetu. Będę wdzięczny za pomoc.
 13. Czy ktoś miał możliwość porównania jakości transmisji meczu na C+ sport w 1080i do tej samej transmisji ale downscalowanej do 1080p na Canal 4K ? Mam na myśli oglądanie na TV FHD. Czy jest jakaś dostrzegalna różnica?
 14. Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Wszystkie nagrane materiały z Canal 4K z dysku obejrzę downscalowane do 1080p. Rozumiem, że Canal + 4K na żywo też mogę oglądać downscalowane do 1080p?
 15. Rozumiem, że ustawiam sobie dekoder na 1080p i skaluje on wszystko z 4K na 1080p?
 16. Czy to oznacza, że tylko Canal+4K może być downscalowany? Co z kolekcją np. dokumentów BBC Earth które w ncplus go z Internetu są jako 4K - czy one też mogą być jakoś dostępne na zwykłym tv HD?
 17. Panowie Rozumiem, że z kolekcji 4K (nc+ go) nie można nic obejrzeć na zwykłym tv HD? Czy też jest możliwość, że dekoder robi jakiś downscaling do 1080?
 18. Kilka razy zwracałem na to uwagę. Jest to największy szmelc jaki "marketingowi spece" w nc+ wymyślili. Połowa biedy jak to jest z satelity ale po co ZAPYCHAĆ Dysk takimi pozycjami w śmieciowej jakości skoro każdy nawet mało rozgarnięty abonent może sobie sam nagrać to samo z satelity w nieporównywalnie lepszej jakości HD. Nawet abonenci z gorszymi tv się na to nie nabiorą. Jest to EWIDENTNY przykład sztucznego pompowania oferty.
 19. Rozmawiałem z konsultantem (dział utrzymania) przed chwilą. Wypowiedzenie złożone (umowa do 02,2020). Zażegnywał się , że nie ma takiej możliwości aby dekoder przy umowie extra+C+ był za 0zł. 10 minut niepotrzebnej rozmowy.
 20. Czy pakiet 10XC+ w kwocie 25zł można dobrać do extra+? Z tego co pamiętam Extra + to koszt 45zł. 70zł byłoby za Extra+ plus 10xC+???
 21. Nie tylko dekoder 4K daje możliwość oglądania i nagrywania na jednym kablu. Większość dekoderów c+ daje taką możliwość. W innych dekoderach (poza 4K) od anteny prowadzisz jeden kabel i przed dekoderem musisz użyć splittera który łączysz do dwóch głowic takiego dekodera.
 22. Panowie Wyjaśnijcie mi proszę jak to jest z MP za 0zł Gdybym chciał negocjować o extra+ 6xC+ (za 70zł) wówczas MP jest za 0zł Gdybym chciał negocjować o extra+ 10C+ (np. za kwotę 75 zł) to czy mam szansę na MP za 0zł?
×
×
 • Create New...