Jump to content

Nasir

Users
 • Content Count

  370
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Nasir

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy mając aktualnie Extra+ 6xC+ można łatwo (przedłużając umowę) zejść do samego Comfort+ za 20-25zł?
 2. Najśmieszniejsze, że to Ci proponują - wczoraj w moich dwóch rozmowach z dwoma różnymi konsultantami - całkowicie się takich ofert wypierali. Czyżby rzeczywiście tylko po wpłynięciu wypowiedzenia nagle zaczynali mówić "innym językiem"? Robią z tego cyrk.
 3. Widziałem oferty które chyba różniły się jedynie opłatą za dekoder 5zł wiem, że MP dodawana jest przy aneksie z 6xC+ za 0zł C+4K też za 0zł po złożonym wypowiedzeniu. Czy coś pomyliłem?
 4. Panowie Zaczynam negocjacje o przedłużenie. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone. Przeglądam regularnie ten wątek. ( w tej chwili mam EXtra+ 6XC+ za 69zł) Czy dobrze zapamiętałem i czy następujące warunki są Waszym zdaniem realne? Extra+ 6xC+ - 69zł Canal+4K -0zł MP - 0zł Dekoder 4K - 0zł Całość za 69zł
 5. Panowie Orientujecie się czy abonenci z opcją 6xC+ również będą mieli bezpłatnie te kanały? Czy tylko z opcją 8xC+?
 6. Czy to są warunki abonamentu na całą umowę? HBO na cały okres umowy? Jaka opłata za dekoder 4K? Jak z płatnościami za C+ 4K? Czy wysyłałeś wypowiedzenie?
 7. Ciekawe czy NC+ na tym straci? Według mnie część abonentów którzy zainteresowani są tylko najciekawszymi meczami , (a nie należą do tych którzy śledzą każdy mecz swojej drużyny) mogą przestać abonować C+. 12 meczów pierwszego wyboru w sezonie to dla TVP dobry interes. W zasadzie dla przeciętnego kibica więcej nie potrzeba. Ja sam (lubię dobra piłkę) ale nie sądzę abym w jednym sezonie obejrzał całkowicie więcej niż 12 meczów. Istotne jest czy TVP sama będzie decydowała o tym kiedy może wykorzystać prawo do pierwszego wyboru. Jeśli nie będzie miała w tym względzie ograniczeń - obiektywnie nie ma więcej tzw hitowych spotkań w sezonie niż 12.
×
×
 • Create New...