Jump to content

Nasir

Users
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Nasir

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponawiam pytanie. Panowie Czy ktoś orientuje się kiedy pojawi się na satelicie TVP Kultura w HD? Czy może jakaś szansa wraz z pojawieniem się TVP Dokument?
 2. W takim razie ten soft jest bardzo ułomny. Na starym smart TV stereo z opcją Netflix widzę opcję do wyboru 5.1 i stereo - po wybraniu jednej lub drugiej za każdym razem słyszę dźwięk. Tymczasem autorzy softu do dekodera 4K schrzanili robotę - dla mnie wygodniej jest rozprowadzić dźwięk 5.1 kablem optycznym. Wejście HDMI w amplitunerze mam już zajęte.
 3. Dziękuję za odpowiedź. Nie rozumiem tego, dlaczego na ekranie TV - na dwóch różnych TV (podłączonych HDMI) - przed włączeniem odtwarzania danego filmu w opcjach dźwięku widzę do wyboru 5.1 lub stereo. W tym przypadku są to telewizory smart z opcją Netflix. Telewizory łączą się bezpośrednio z Internetem. Są to telewizory stereo. Natomiast na TV (bez smart) podłączonym z dekoderem Canal+ widzę tylko stereo. Czyżby soft dekodera w opcji Netflixa miał jakieś ograniczenia?
 4. Panowie, Dlaczego po zalogowaniu się do Netflixa na dekoderze Canal+ na żadnej pozycji nie widzę w opcjach dźwięku 5.1? Mam tylko stereo. Dekoder jest podłączony przez HDMI do TV oraz optycznym do amplitunera. Będę wdzięczny za pomoc.
 5. Tych programów w VOD niestety jest niewiele. Poza tym, po weekendzie czasami lubię obejrzeć jakiś program publicystyczny - takich pozycji nigdzie nie ma na VOD. Jeśli zapomnę nagrać - nie obejrzę. Są również magazyny sportowe - nie wszystkie są później powtarzane np. w poniedziałek. Jest też emitowanych wiele filmów dokumentalnych - których nie ma w bibliotekach VOD. Podobnie z filmami na TVP. Dlatego taką usługę uważam w nowoczesnej platformie na ogromną korzyść. Tym bardziej, że jak wszyscy wiemy konkurencja na tym polu jest lepsza.
 6. Wszystko dobrze, jednak nowy dekoder Canal + będzie dla osób oglądających TV wyłącznie przez internet. Uważam, że taka opcja powinna być dostępna w każdym dekoderze sat z dostępem do Internetu. Poza tym, 8 godzin to stanowczo za mało! Ile razy łapaliście się na tym, że coś przegapiliście albo też z powodu jakiegoś wyjazdu nie mogliście obejrzeć - opcja cofnięcia programu do kilku dni byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem.
 7. To 8 godzin to na razie w ramach testów? Czy też tylko tyle będzie dostępne w tej opcji? Jeśli docelowo 8 godzin cofania - to słabo. W dekoderach UPC sporo programów jest w opcji 7 dni replay.
 8. Panowie Jak wygląda sytuacja z opcją replay tv? Jakie kanały są dostępne w tej opcji? Ile wstecz można cofnąć taki kanał? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 9. Panowie (po złożeniu wypowiedzenia) jaka jest realna cena za pakiet Extra + wraz z multiroomem standard HD?
 10. Dziękuję za odpowiedź Czy próbowałeś może przypadkiem przenieść sobie jakiś nagrany program z jednego dysku na drugi?
 11. Chodzi również o to czy C+ nie ograniczył możliwości korzystania z dodatkowych dysków. Np. czy po podłączeniu dodatkowego dysku a potem ponownym powrocie do oryginalnego - system nie sformatuje go od nowa? Czy istnieje możliwość swobodnego przełączania dysków bez ryzyka jakiegoś przymusowego formatowania przez system (za każdym razem po przełączeniu) ?
 12. Czyli mogę dokupić swój dysk i (gdyby zaistniała taka potrzeba) będę mógł przełączać sobie między dyskami - nie tracąc nagrań?
 13. Panowie, Czy ktoś orientował się jak wygląda sytuacja ewentualnego dokupienia dodatkowego dysku? Wiem, że nagrania są zakodowane i nie można ich odtworzyć na innym dekoderze czy sprzęcie. Gdyby jednak okazało się, że dysk szybko zapełnisię (pozycjami 4K) - czy operator umożliwiłby dzierżawę (za jakąś opłatą) dodatkowego dysku? P.S. Czy ktoś orientował się ile Wat ciągnie dekoder w normalnym trybie pracy?
 14. Nie chodzi o jednorazowy test tylko o możliwość najtańszego korzystania z opcji C+4K wopcji włącz/wyłącz. Już teraz wiem , że dla osoby która nie ma pakietu C+ najtaniej (bez zobowiązania) wychodzi średnio 50zł na miesiąc.
 15. Wiem że trzeba mieć pakiet C+ aby mieć C+4K. Jak sobie załatwić "spod lady" pakiet C+ za 40zł aby potem dobrać C+4K za 20zł?
×
×
 • Create New...