Jump to content

1982misiek

Users
 • Content Count

  1275
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About 1982misiek

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Solorzowi będzie zawsze mało.Ciekawe czy kiedykolwiek oglądał swoje "super" kanały z reklamami non-stop.Poważnie zastanawiam się nad rezygnacją,płacić więcej za ofertę w której 90% to [beep] nie zamierzam.
 2. To raczej będzie "Świąteczny atak" na zmniejszenie bazy abonenckiej https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cyfrowy-polsat-szykuje-podwyzki-dla-klientow-beda-obowiazywac-jeszcze-w-tym-roku
 3. Nie ma znaczenia co mówi konsultant liczy się to co jest na papierze i tyle.
 4. Dzisiaj już działa normalnie również na starszym androidzie 5.1.
 5. Tak próbowałem ale pojawia się info "za chwilę nastąpi przekierowanie na stronę operatora" i nic się nie dzieje. Na androidzie 9 był ten sam problem ale od kilku dni jest jest już w porządku.
 6. HBO GO na Lenovo TAB 2 A7-10F nadal nie działa.
 7. Od miesiąca abonenci CP nie mogą korzystać z aplikacji na androida ponieważ nie można się zalogować.Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony HBO.Żenada i dno.
 8. 1982misiek

  TVP Info

  Panowie nie warto się tu sprzeczać.Całe TVP oraz PR nadają się już tylko i wyłącznie do likwidacji,nie ma już czego naprawiać.
 9. Kanał Fokus tv otrzymał dzisiaj koncesję na nadawanie w NTC!http://www.krrit.gov.pl/dla-mediow-i-analitykow/aktualnosci/news,1298,krrit-przyznala-koncesje-na-program-filmowy-oraz-edukacyjno-poznawczy.html
×
×
 • Create New...