Jump to content

1982misiek

Users
 • Content Count

  1275
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About 1982misiek

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Solorzowi będzie zawsze mało.Ciekawe czy kiedykolwiek oglądał swoje "super" kanały z reklamami non-stop.Poważnie zastanawiam się nad rezygnacją,płacić więcej za ofertę w której 90% to [beep] nie zamierzam.
 2. To raczej będzie "Świąteczny atak" na zmniejszenie bazy abonenckiej https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cyfrowy-polsat-szykuje-podwyzki-dla-klientow-beda-obowiazywac-jeszcze-w-tym-roku
 3. Nie ma znaczenia co mówi konsultant liczy się to co jest na papierze i tyle.
 4. Dzisiaj już działa normalnie również na starszym androidzie 5.1.
 5. Tak próbowałem ale pojawia się info "za chwilę nastąpi przekierowanie na stronę operatora" i nic się nie dzieje. Na androidzie 9 był ten sam problem ale od kilku dni jest jest już w porządku.
 6. HBO GO na Lenovo TAB 2 A7-10F nadal nie działa.
 7. Od miesiąca abonenci CP nie mogą korzystać z aplikacji na androida ponieważ nie można się zalogować.Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony HBO.Żenada i dno.
 8. 1982misiek

  TVP INFO

  Panowie nie warto się tu sprzeczać.Całe TVP oraz PR nadają się już tylko i wyłącznie do likwidacji,nie ma już czego naprawiać.
 9. Na pewno nie dam im więcej,skoro gardzą moimi pieniędzmi za nie oszukujmy się coraz gorszej jakości ofertę to nie dostaną nic.
 10. Ładne mi "nowości" . A Eleven 4 jak nie było tak nie ma i dalej jesteśmy abonentami drugiej kategorii.
 11. 7 maja doszło do zmiany dostawcy strumieni dla odbiorników na układach Frontier Silicon. Od tego dnia dostarcza je Airable, wcześniej był to Vtuner. Mediony jako jedyne zawsze miały wybrakowaną listę stacji i faktycznie dzięki zmianie dostawcy zyskały i teraz lista jest taka sama jak u innych producentów hama,auna itd.
 12. 1982misiek

  Polskie Radio

  https://wiadomosci.wp.pl/roszady-w-polskim-radiu-zabawy-za-pieniadze-z-abonamentu-6362117227231361a
 13. 1982misiek

  Polskie Radio

  Kolejny gwóźdź do trumny radiowej jedynki https://www.press.pl/tresc/56730,adrian-klarenbach-prowadzacym-_komentarz-dnia_-w-radiowej-jedynce Jeszcze więcej polityki,więcej publicystyki i taniej propagandy a jesienią pewnie słuchalność spadnie poniżej 5%. Nie wiem co trzeba mieć w głowie by tak z premedytacją wykańczać PR. Upodabnianie jedynki do PR24,którego słucha garstka to już szczyt głupoty.
 14. Wczoraj przedłużyłem umowę na internet. 100/10 za 32.90, poprzednio było 50/5 w tej samej cenie.
×
×
 • Create New...