Jump to content

seatibiza

Users
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About seatibiza

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielkopolska

Equipment

 • Dish
  Emme Esse 80100S
 • LNB
  Inverto Quad x 2
 • Receiver
  Technisat Digit Isio S International
 • Pay TV Operator
  Canal+
 • Package
  Extra+, C+, Eleven, H2 HD

Recent Profile Visitors

379 profile views
 1. Unique pairing to sposób parowania Cameleona, zapobiegający "powszechnemu" wykorzystaniu karty w modułach, czytnikach. Albo je sparują z konkretnym sprzętem albo wymienią na moduł ECP lub zestaw tuner/karta. Oby nie.
 2. @PawelTSW Teraz, gdy Cameleon działa w 1813 6A w globalu, w tym Technisacie działa, ale jeśli przełączą na unique to nie wiadomo czy zadziała.
 3. W tej kwestii zapytałbym bardziej doświadczonych forumowiczów np. @ircios @tail# czy Technisat Digyboxx sobie z tym poradzi. Piszą użytkownicy, że w tej chwili Cameleon w globalu w tym tunerze działa.
 4. W tym modelu Technisata karta Cameleon od początku działała w Nagravision, a nie Seca, dlatego teraz też działa.
 5. @Artur912 czyli teraz dawny multi wchodzi w skład Smart HD+, a z pozostałych utworzono multi. Dzięki.
 6. No tu chyba coś pokręciłem. Gdy uruchomiłem kartę grały wszystkie kanały. Czytałem też, że do odwołania kanały z multi wchodzą w pakiet podstawowy oraz, że do pakietu multi dodano właśnie AXN Spin itd. Skoro teraz działa mi podstawowy i dawny multi czyli Ale Kino, Planete+ to na pozostałe wygasła mi promocja?
 7. Chciałem Was zapytać, czy takie kanały jak AXN Spin HD czy 13 Ulica nie są już w promocji? Przegapiłem coś? Mam opłacone za pół roku z góry i Planete+ czy Ale Kino działają.
 8. @Kurgan na szczęście nie muszę się do nich zwracać. Jest dokładnie tak jak podpowiedział kolega @maniek357.
 9. Przyszło mi to do głowy i przypomniał mi się artykuł Sat Kuriera na ten temat. Dziwi mnie natomiast, że nie doświadczyłem tego na nieco większej antenie Emme Esse 93×100, ale na tej oraz poprzedniej o tych samych wymiarach doświadczałem zjawiska pękania osłony promiennika konwertera na środku i nabierania deszczówki Pękały Grundigi Uni 1T, Golden Interstar (białe) oraz Inverto Ultra Black. Dziwne jest to, że nikt z pozostałych szesnastu użytkowników anten nie zmieniał konwerterów. Nie dopatrzyłem się, tylko ja mam pecha. Wrócę do lektury tego artykułu. @maniek357 poczytałem w sieci. Dzi
 10. Dzisiaj przy antenie Corab 900 wymieniłem konwerter quad Inverto black ultra na Televes 761001. Inverto przesterowywał głowice praktycznie na większości transponderów. Televes znacznie mniej i wydaje się być stabilniejszy. Na transponderze 11508 GHz uzyskałem 15dB. Od soboty zauważyłem ciekawe zjawisko. Od godziny ok. 12:55 zaczyna spadać sygnał do około 1/3 lub 1/4 mocy, następnie powoli wraca i około 13:05 jest w normie. Dziwne. Przed anteną znajdują się zakłady Amica, a za nimi w oddali jakiś maszt. Jak tak będzie dłużej, to zgłoszę to do UKE w Poznaniu. Ktoś chyba sobie pogrywa, może nieśw
 11. Czyli może być prawdą, że jest ocynkowana. Szkoda, że producent nie raczy odpowiadać na e-maila. Dzięki. Konwertery pękają mi co kilka lat na osłonie promiennika. To przypomina mi artykuł Sat Kuriera o "przejściu Słońca przez antenę".
 12. Dobrze wiedzieć, że to ogarnia. Wiadomo, Vu+
 13. @tweed77 Jeżeli to menu w TV, to bardzo rozbudowane Widać, że nowszy sprzęt. Dzięki.
 14. @tweed77 Bardzo fajny schemat. Dzięki Zacząłem się interesować tematem unicable, ponieważ najpóźniej wiosną kupię wreszcie Vu+, tylko muszę przemyśleć czy Ultimo 4K czy Duo 4K SE.
×
×
 • Create New...