Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w przypadku posiadania kilku umów do każdej z nich jest przyporządkowany odrębny rachunek bankowy do obsługi wpłat za abonament, czy jest jeden wspólny rachunek obsługujący wszystkie kontrakty? I kolejne pytanie: czy abonament otrzymuje jedną zbiorczą fakturę za wszystkie usługi telewizyjne, czy dla każdej umowy jest wystawiana odrębna faktura? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do każdej umowy jest osobny rachunek i faktura wystawiana osobno. Można uruchomić coś w stylu "jedna wpłata"  wtedy klient ma przydzielony nowy numer konta i i jednym przelewem placimy za usługi które dodamy. Możesz to zrobić sam po zalogowaniu do strefy Canal+ wchodząc:

-moje płatności,

-zarzadzaj usługami

-jedna  płatność --,> zarządzaj usługą.

Na maila przyjdzie nowy numer konta na który robisz przelewy i Operator je przeksięguje na poszczególne usługi. I do do czasu deaktywacji tej uslugi jest 1 faktura wspólna.

Edytowane przez maks27
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PC+ aneksowanie umowy nie skraca okresu oznaczonego dotychczasowej umowy.  Dlatego w przypadku gdy aneksowanie umowy nie skutkuje obniżeniem dotychczasowych opłat to przedłużenie umowy już teraz jest bezsensowne. Jeśli nie jesteś zadowolony z warunków aneksowanej umowy to nasz 14 dni na odstąpienie (zakładam, że zawieraleś umowę na odległość). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czemu wszyscy operatorzy nie ogarnęli jeszcze cyklicznej płatności kartą płatniczą albo apple/android pay przecież mogłoby to działać na tej samej zasadzie co płatności w player+  z podpiętą kartą płatniczą ale nie.....za każdym razem wszystkie rachunki na maila (kopiuj/wklej numer faktury i tak co miesiąc.....wiem jest polecenie zapłaty ale to znowu wymaga noszenia . pism przy aktywacji i anulowaniu

tylko play i t mobile można podać numer karty/ apple pay i zapłacić bez dodatkowej opłaty za szybki przelew.....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, _Artek_ napisał:

 ale nie.....za każdym razem wszystkie rachunki na maila (kopiuj/wklej numer faktury i tak co miesiąc.....wiem jest polecenie zapłaty ale to znowu wymaga noszenia . pism przy aktywacji i anulowaniu
 

A po co tak sobie utrudniać.

Ustawiasz w banku zlecenie stałe przelew co miesiąc, kwota jest stała, ilość płatności - do końca trwania umowy i zapominasz o temacie na cały okres umowy (12-24mc).

Ja żadnych numerów faktur nie podaję. Na stałe w tytule przelewu mam wpisany numer abonenta. Konto płatności masz spersonalizowane to wiedzą od kogo.

Jak w jakimś miesiącu mam inna kwotę do zapłaty to dopłacam jednorazowym przelewem różnicę. To się zdarza incydentalnie.

W ICA maż podgląd płatności i saldo swojego konta - widać nadpłaty, niedopłaty itp.

Można codziennie po 3 PLN przelewać, albo zapłacić za cały rok z góry jak masz kasę :-).

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mi dali 6x49 ok dzięki za info zrobie sobie przelew cykliczny zawsze to jeden rachunek mniej..... u innych operatorów też pewnie tego nie wymagają tylko tak piszą żeby wszędzie aktywować zlecenia stałe dzięki za info i tak muszę zrobić miesięczną nadpłatę żeby ustawić sobie na 27 dzień miesiąca a nie 18 jak chce C+:D 

7 minut temu, Robert03 napisał:

A po co tak sobie utrudniać.

Ustawiasz w banku zlecenie stałe przelew co miesiąc, kwota jest stała, ilość płatności - do końca trwania umowy i zapominasz o temacie na cały okres umowy (12-24mc).

Ja żadnych numerów faktur nie podaję. Na stałe w tytule przelewu mam wpisany numer abonenta. Konto płatności masz spersonalizowane to wiedzą od kogo.

Jak w jakimś miesiącu mam inna kwotę do zapłaty to dopłacam jednorazowym przelewem różnicę. To się zdarza incydentalnie.

W ICA maż podgląd płatności i saldo swojego konta - widać nadpłaty, niedopłaty itp.

Można codziennie po 3 PLN przelewać, albo zapłacić za cały rok z góry jak masz kasę :-).


Też tak robie i wszystkie spłaty robią mi się automatycznie 27 dnia miesiąca ale np w orange i w T-mobile  na maila przychodzi info że w tytule przelewu trzeba podać numer faktury co wyklucza przelew cykliczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne co piszesz.Od lat płacę za telefon mam ustawioną stałą sumę i w opisie "opłata za telefon". Raz na pół roku sprawdzam i ewentualnie koryguję nadpłatę. I nic ode mnie nie wymagają.Przecież każdy ma  swoje konto tak że nie trzeba pisać za co płacisz.

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tytule płatności mam zawsze "abonament"  i zawsze prawidłowo księgowane.  Na fakturze za prąd też proszą o wpisywanie numeru KTRz jednak bez tego w przelewie brak problemu.

Robię tak jak @Ozzy666  lista przelewów i sam wysyłam, nie korzystam ze stałych przelewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, Stasio777 napisał:

Witam.

Co zyskam, a co tracę przechodząc na umowę na czas nieokreślony? Czy mam dostęp do plusów miesiąca i promocji?

Warto, czy nie? Piszcie.

Jeśli zamierzasz i tak trzymać dalej umowę to oczywiście lepiej ja przedłużyć.Zawsze to parę złotych taniej oraz możliwość korzystania z promocji typu wspomniany +miesiąca (o ile ta promocje będzie kontynuowana) czy innych dostępnych czy to przez internet czy telefon.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...