Jump to content

kocik89

Users
 • Content Count

  1286
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Dobra

About kocik89

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak 4,5 roku byłem w cp a w nc soft prawie re sam. Jak pierwszy raz w tej kadencji wyłączyłem go byłem w lekkim szoku
 2. W ogóle to Evo wymiata przy dekoderach c+ oprócz przewijania 2x z głosem, braku problemu z kartą idysku 1t, reszta jest na korzyść cp.
 3. U mnie 4k w nc go wygląda lepiej niż przez sat. 4,5 roku jak wychodziłem z nc to funkcja vod z netem przez dekoder była tragiczna. Teraz jest ok, minusem jednak prawie całkowite wycofanie oferty Playera. No ale to da się nadrobić innymi sposobami. W sumie te nc go to jedyna inowacja w funkcjonalności dekodera.
 4. Czy możesz mi wysłać link sklepowy do swojego tv?
 5. Te przyciemniane jest denerwujące muszę wtedy robić tryb dynamiczny. A każdy kto ma SMG to oznacza.
 6. Poprawili. Ale przyszło mi do głowy że nfx dał ofertę dla c plus tylko dla pakietu UHD celowo.
 7. Wkurzuli mnie. W dekoderrze, w dziale oferta była niby super, superpremium plus nfx za 139 pod spodem mniejszy napis za pierwsze miesiąc. Ciekawe ilu się nabrało. Już tą ofertą pokazuje tylko w ICA. W canal trza uważać żeby nie kliknąć jakiegoś babola. W cp jest bezpiecznej. Ale nie żałuję.
 8. Smarty chodzą teraz o wiele taniej niż kiedyś. A moim zdaniem jak ktoś chce płacić 58 za ntx to stać go też na smart tv
 9. U mnie jest to samo 59 zł za nfx to przeginka. Smart tv wyszedł by o wiele taniej. To chyba najbardziej absuldana oferta w historii c+.
 10. Chyba będzie taniej mieć nfx na Smart tv
 11. Już jestem w c plus tak to bylo.przez wypo.
×
×
 • Create New...