Jump to content

Stasio777

Users
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

About Stasio777

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wychodź zawsze z założenia,że każdy konsultant kłamie. Złóż wypowiedzenia. Jak nie złożysz i tak przechodzisz na czas nieokreślony. Zapłacisz kolka zyla więcej. Poczekaj na czarny piątek albo gwiazdkę.
 2. PawelTSW nie wie bo każe mi zaglądać w szczegóły oferty,której nie mam i dlatego pytałem. Jak miech za free to git i wiem kiedy brać😀
 3. Do mnie piszesz czy do kogo? Jak do mnie to nie mam żadnych szczegółów bo jej nie mam i naprawdę nikt nie wie.Niestety.
 4. Cześć Pytanie mam. Nigdy z tego nie korzystałem to nie wiem. Jak wezmę,powiedzmy drugiego września C+ Premium na sześć miesięcy to wrzesień jest za free? I dopiero od października czas leci?
 5. Bez względu na to, czy są z nami Państwo od tygodnia, miesiąca, czy od 25 lat, kiedy CANAL+ rozpoczął nadawanie w Polsce - bardzo za to dziękujemy! Tak więc nie pytajcie już o stażowe.
 6. Jedna strona wstecz. Jedna. Tam poczytasz. A jak przewiniesz na samą górę to też zapoznaj się z tematem. Na samą górę. Potem jedna strona wstecz.
 7. Ciężko. Za 15 dają ale pytasz o kilka darmowych miesiącach. Dawali trzy,teraz może ktoś napisze świeższą informację. Wychodzi mniej niż 13 zyla do końca oferty 24m.
 8. Dzisiaj trzeci dzień roboczy. Powinno już być. Jutro ktoś się pochyli nad sprawą może. Szkoda,że nie polecony. I masz kwit w kieszeni. Ale jak pisza na stronie będziesz miał zachętę do wycofania wypowiedzenia. Dobra,nie doczytałem. Ale teraz potwierdzenie też musi wrócić.
 9. Tego się nie wyrywa to się dostaje z przydziału. Do tego możesz się zapytać o kolekcje.
 10. Wychodzę zawsze z założenia,że każdy konsultant chce mnie wyrolować. Nie da się,nie można,nie ma takiej możliwości,aż trafisz na konsultanta,który coś może.
 11. To musisz poczekać jeszcze kilkanaście godzin na tych co ponoć wiedzą wszystko. I dostaniesz odpowiedź: drogo,można 5 zyla urwać😀
 12. Jak zaczną wydzwaniać to kręć nosem na wszystko i może ewentualnie Comfort byś wziął bo i tak nie ma co oglądać itp. Weź goły comfort za 22.50 bo niżej chyba dzisiaj się nie da. Patrz zestawienie kolegi shevchenko1987. Od Ciebie zależy za ile to wyrwiesz. Dopełnienie dostaniesz na miesiąc i HBO albo coś tam na 2-3 miechy,może teraz dłużej tego nie wiem. Ale o HBO musisz się zapytać bo sami to raczej nie zaproponują.Po miesiącu zostawiasz prośbę o kontakt na stronie cyfry w sprawie rozszerzenia pakietu i pytasz o dopełnienie. Może 10? Najpewniej 15. Zapytaj o miesiące darmowe na dopełnienie.Zaproponuje 2 powiedz,że słyszałeś o trzech. Po "konsultacji" z przełożonym będą trzy. Nieco ponad 13 zyla wyniesie Cię dopełnienie. I promocje różne Cię nie ominą będąc na umowie. Tak wyglądała moja ścieżka. Życzę udanych negocjacji i pozdrawiam konsultantów. Tych kumatych.
 13. Jak masz teraz Comfort to walczysz o dopełnienie. Nie wiem ile masz do końca ale była/jest opcja 3m za free,a potem 15 zyla. Chyba,że trafisz za 10. Zostawiasz telefon na stronie C+ i oddzwaniają do Ciebie.
×
×
 • Create New...