Jump to content

Stasio777

Users
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About Stasio777

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "pojawią się w mojej strefie C+ możliwości opcji dodatkowych, takich jak pakiet Extra " Kolega pawel1003 ma chyba na myśli dopełnienie do extra w formie włącz/wyłącz. Jak tak to takich rzeczy nawet w Erze nie było.
 2. Poproś o połączenie z działem ochrony i zgłoś wymuszenie rozbójnicze.
 3. No i kurna wykrakałeś... Dzwoni jakaś inna babka i mówi,że ma zaznaczone żeby zadzwonić do mnie. Pyta na czym stanęło to mówię. Poszła do kierownika 😀 i ten też stwierdził,że dopełnienia na 24 miesiące nie dostanę. Nie ma takiej oferty w ogóle. Teraz rozkminka czy brać komfort za 22,50-to może- i ryzyk fizyk,że dopełnienie dostanę czy od razy przejść na nieoznaczony i czekać na lepsze czasy... Ehhhh...
 4. Ale Ty uparty z tym DUKiem jesteś. Fakt,może nie wiem jak teraz ale kiedyś to był Dział Utrzymania Klienta. Ostatnia deska platformy jak i nasza😀 Uporządkujmy. Nikt mi się nie przedstawiał,że dzwoni z DUK tylko z Platformy Canal+ Telefon był z Warszawy Czy każdy telefon z Krakowa to musi być DUK? Nigdzie nie pisałem-i nie wiem dlaczego tak sądzisz-,że dzwonili z Krakowa Z Krakowa był drugi telefon tego gamonia WYRAŹNIE słyszałem,że WSZYSTKO na 24 miesiące Piszę co mi oferowali bo to jest ten dział Czego jeszcze nie wiesz/nie rozumiesz i w czym mogę jeszcze pomóc? Ludzie mają tu oferty,że inni mogą tylko pomarzyć. Myślę,że moja jako wyjściowa nie jest zła. Dla dużej części osób 22,50 za Comfort to nierealne jest. A 32,50 z dopełnieniem i multiroomem to bajki. A mamy widzisz. Wytrzymaj jeszcze z 20 godzin to napiszę co i jak bez zgadywania i robienia zamieszania P.S Nie dzwoniłem sam
 5. I po tym wnioskujesz, że pierwszą rozmowę miałem też z Krakowa? Po drugie: DUK dwa i pól miesiąca przed końcem umowy? Też się cieszę. Jutro się dowiemy na 100%.
 6. I po rozmowie myślę,że też tak dostanę. Choć z drugiej strony dzwonił konsultant z Krakowa i proponował mi na całą umowę za free Disney Plus 🤣 Pomylił Marksa z Mercem😀 Jestem dobrej myśli,że dostanę to co proponowali na 24 miesiące. Wiem co to jest dopełnienie na miesiąc i potem dzwonienie,a co to propozycja na 24 miesiące. Jutro się okaże. Dam znać.
 7. Jak konsul mi mówi, że proponuje Comfort na 24 miesiące i dopełnienie do Extra na 24 miesiące plus multiroom na 24 miesiące i Player na 24 miesiące to raczej myślę, że to będzie na 24 miesiące. Jutro rozmowa, nagrywana, sam też nagrywam plus oferta na maila. A skąd wiesz, co może DUK? Ja mam umowy jeszcze ponad dwa miesiące to raczej nie DUK do mnie dzwonił. Jutro się okaże.
 8. Nie żartuj z tym miesiącem. Przedłużyłem,a raczej zrobię to jutro, na 24 miesiące. Na miesiąc, czy dwa to może HBO wytargam. Tak w imię zasad. 😎 I o jeden nowy dekoder zapytam. Kolekcje wezmę bo C+ można zawsze dobrać,a kolekcji nie dadzą później. Po wyłączeniu dopełnienia zadzwoń,jak trzeba to kilka razy i za 10 powinno się udać dopełnienie.
 9. Otrzymałem ofertę Comfort z dopełnienie wywalczony kiedyś za 32,50 + multiroom. Jakieś kolekcje na cały czas umowy Pytanie czy lepszy główny dekoder idzie wytargać? Teraz mam Pacea. Pozdrawiam miłą panią konsultantkę🤗 Jakieś HBO na dwa miesiące?
 10. 32,50 za Extra teraz i Multi. Cztery zyla więcej zapłacę jak co. Masz rację, to opcja dla bogatych. 😀 Walka dopiero się rozpoczęła.
 11. Witam. Co zyskam, a co tracę przechodząc na umowę na czas nieokreślony? Czy mam dostęp do plusów miesiąca i promocji? Warto, czy nie? Piszcie.
×
×
 • Create New...