Jump to content

Stasio777

Users
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About Stasio777

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciężko. Za 15 dają ale pytasz o kilka darmowych miesiącach. Dawali trzy,teraz może ktoś napisze świeższą informację. Wychodzi mniej niż 13 zyla do końca oferty 24m.
 2. Dzisiaj trzeci dzień roboczy. Powinno już być. Jutro ktoś się pochyli nad sprawą może. Szkoda,że nie polecony. I masz kwit w kieszeni. Ale jak pisza na stronie będziesz miał zachętę do wycofania wypowiedzenia. Dobra,nie doczytałem. Ale teraz potwierdzenie też musi wrócić.
 3. Tego się nie wyrywa to się dostaje z przydziału. Do tego możesz się zapytać o kolekcje.
 4. Wychodzę zawsze z założenia,że każdy konsultant chce mnie wyrolować. Nie da się,nie można,nie ma takiej możliwości,aż trafisz na konsultanta,który coś może.
 5. To musisz poczekać jeszcze kilkanaście godzin na tych co ponoć wiedzą wszystko. I dostaniesz odpowiedź: drogo,można 5 zyla urwać😀
 6. Jak zaczną wydzwaniać to kręć nosem na wszystko i może ewentualnie Comfort byś wziął bo i tak nie ma co oglądać itp. Weź goły comfort za 22.50 bo niżej chyba dzisiaj się nie da. Patrz zestawienie kolegi shevchenko1987. Od Ciebie zależy za ile to wyrwiesz. Dopełnienie dostaniesz na miesiąc i HBO albo coś tam na 2-3 miechy,może teraz dłużej tego nie wiem. Ale o HBO musisz się zapytać bo sami to raczej nie zaproponują.Po miesiącu zostawiasz prośbę o kontakt na stronie cyfry w sprawie rozszerzenia pakietu i pytasz o dopełnienie. Może 10? Najpewniej 15. Zapytaj o miesiące darmowe na dopełnienie.Zaproponuje 2 powiedz,że słyszałeś o trzech. Po "konsultacji" z przełożonym będą trzy. Nieco ponad 13 zyla wyniesie Cię dopełnienie. I promocje różne Cię nie ominą będąc na umowie. Tak wyglądała moja ścieżka. Życzę udanych negocjacji i pozdrawiam konsultantów. Tych kumatych.
 7. Jak masz teraz Comfort to walczysz o dopełnienie. Nie wiem ile masz do końca ale była/jest opcja 3m za free,a potem 15 zyla. Chyba,że trafisz za 10. Zostawiasz telefon na stronie C+ i oddzwaniają do Ciebie.
 8. Mając Extra przy przedłużeniu schodzisz do Comfortu. Dopełnienie dostajesz na miesiąc gratis. Potem walka o dopełnienie w jak najlepszej cenie.Ktoś zapłaci więcej,żeby mógł ktoś zapłacić mniej...
 9. Dla bardzo nielicznych jest za/było za 10. Zawsze miałem za 10 do teraz. Dzwoniłem często i nic. 3 miechy za free się udało co w moim przypadku wychodzi 12,95 rocznie. I jak piszesz na nieokreślonym za dużo bonusów przepada. A te do końca czerwca to mi się podobają.😀 Ale co ja tam wiem. Tylko od grudnia 1999 jestem z tą platformą i jak tam się nazywała wcześniej.
 10. Comfort jest za 19,90 i 22,5. Jedno i drugie około 20 zyla. 35,50 płacę bez paczki C+ (jeszcze nie ma co oglądać) za comfort+dopełnienie i MR. A o dopełnieniu za 10 zyla to wspomnienie na teraz chyba.
 11. A pochwalisz się za ile miałeś Comfort przed przedłużeniem? Podejrzewam,że jako nieliczny za 14,90+15 dopełnienie +25 C+ co daje niecałe 55...
 12. U mnie od początku w ICA wisi taka opcja. A przedłużałem na goły comfort za 22,50 (teraz z dopełnieniem). MR mam na dwóch Paceach. Dysk 1T jest.
 13. Podejrzewam,że nasze żony mogą być siostrami🤣 Ja mam tylko opcję maj i czerwiec za free,a potem 15.Umowę mam od marca,a kwiecień dołożyli od siebie. Zadzwonię ostatni raz i wezmę to bo jak tu żyć bez Epic Drama...😀 2,95 więcej miesięcznie. Mogłem zostać na nieokreślonym ale teraz dużo bonusów...MMP😀 Dzwoń,aż trafisz na konsula co da za 15 i ze dwa miechy za free. 27 to może z paczką C+?🤣🤣
×
×
 • Create New...