Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Będąc abonentem PC+ (aktualnie pakiet START+ po  9,90zł) w jakiej cenie mogę dostać dodatkowy tuner.

Aktualnie oprócz powyższej oferty PC+ posiadam SMART HD+.

Chciałbym zrezygnować ze SMART HD+ i przejść na abonament 3x pakiet START+ (najlepiej płacąc w sumie 30zł za wszystko).

Czy ktoś próbował już tak zrobić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@an10ka

Mulitroom można dobrać od pakietu Comfort/Optimum. 49 zł aktywacji za każdy dodatkowy dekoder plus 10 zł miesięcznie. Do tego jeśli nie masz obecnie dekodera z nagrywarką, który obsługuje multiroom to czeka Cię też wymiana na taki. Dodatkowo dekodery muszą być połączone w sieć, żeby mulitroom działał.

Edytowane przez polarnik29
Poprawa
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich bardzo serdecznie.

Piszę z takim zapytaniem ponieważ posiadam ofertę Pakiet Superpremium+
oraz dwa niezależne dekodery 

UltraBox+/PVR PACE 
Box+/HD SAGEMCOM
z kartami Cameleon

umowa mi się już skończyła i obecnie mam to wszystko w cenie 115zł/m

Byłem wczoraj w punkcie C+ 
i zaoferowano mi, że otrzymam w tej samej cenie tj. 115zł pakiet Superpremium+ 4k
wymienią mi jeden dekoder na ultrabox+ 4k, a drugi pozostanie na Cameleonie i dalej będzie niezależny.

Powiedzcie mi co mam zrobić czy ta oferta jest dobra cenowo?
Nie ukrywam tez, że chciałbym wymienić dekodery bo te działają już bardzo wolno, myślałem tez nad kartami CI+ ale z tego co sie orientuje sie nie bedą chodzić jak mam MR.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone przez maila podanego w umowie, odpowiedź o zarejestrowaniu też na maila i zakończeniu umowy z końcem listopada.

Zastanawia że w strefie canal+ brak  przycisku "wycofaj wypowiedzenie" i prognoza płatności na grudzień. Poprzednim razem po wypowiedzeniu wspomniany przycisk był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 09:43, maks27 napisał:

Wypowiedzenie złożone przez maila podanego w umowie, odpowiedź o zarejestrowaniu też na maila i zakończeniu umowy z końcem listopada.

Zastanawia że w strefie canal+ brak  przycisku "wycofaj wypowiedzenie" 

 

Dziś w strefie canal+ już widać przycisk "wycofaj rezygnację", więc koniec umowy z końcem listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z CANAL+ i Netflix, Eleven Sports, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ i Netflix za 79,99 zł 6 m, 122,99 zł/m, 152,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24mies. 
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...