Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, aro napisał:

Czyli wychodzi na to, że tylko nowa umowa w przypadku gdy chcę tylko moduł?Tylko ta opcja wchodzi w grę, bo nie chcę dekodera od operatora.Czyli mogę zabrać drugą umowę na siebie jakby co?

 

Przerabiam to samo. Aż dziw bierze, że wolą stracić abonenta zamiast wymienić sprzęt (w moim przypadku z WiFi Premiumbox na moduł). CP jakoś nie robi z tym problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pawel napisał:

Jak chcesz moduł to tylko nowa umowa. Nie wiem czy jest jakieś ograniczenie co do ilości umów. Musiałby się @roberttosat wypowiedzieć w tej kwestii.

Można też odrazu zadzwonić do operatora, napisać na czacie zapytanie i się dowiedzieć dokładnie, nie czekać.  

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, czerstwy napisał:

po co 3 umowy jak jest MR

Ja mam dwie umowy na siebie. Na pierwszej mam Wifi Premium Boxa + MR a na kolejnej moduł CAM. Zależało mi by wykorzystać TV z tunerem satelitarny więc MR odpadał. Wiem że przez to więcej płacę ale mam to co chciałem.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawa wygląda następująco: umowę miałem do końca października br. olałem trochę to sprawę i umowa przeszła na czas nie określony. Czy lepiej wypowiedzieć umowę i wybrać którąś z obecnych promocji?. Czy przedłużyć mam na internetowym biurze abonenta dwie opcje:

1. Superpremium+  za 109,99

  • 169 kanałów (w tym 106 HD)
  • 54 kolekcji nc+go TV
  • Abonament 109,99 zł do końca okresu oznaczonego umowy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 7 kanałów tematycznych produkcji nc+
  • 6 kanałów CANAL+  i CANAL+ VOD
  • Kanały HBO + HBO GO
  • Kanały CINEMAX
  • 1 multiroom

2.Superpremium+ 4K z Netflix za 129.90 przez pierwsze 12 miesięcy potem aż 172.90

  • 183 kanałów (w tym 115 HD)
  • 62 kolekcji nc+go TV
  • Netflix Plan Premium w prezencie za 0zł przez 12 miesięcy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 10 x CANAL+
  • Kanały HBO
  • Kolekcja CANAL+ VOD
  • Mistrzowska Piłka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam umowę z nc plus do 31.05.2020.Wczoraj zaakceptowałem poszerzoną ofertę( cały Canal plus i Vod).Umowa teraz jest do 31.05.2022.Mogę zrezygnować z aneksu w ciągu 14dni.Czy jeśli zrezygnuję to będzie zakończenie całej umowy czy tylko zamówienia na poszerzony pakiet a umowa nadal będzie do 31.05.2020?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powalczyć po Nowym Roku o lepsze ceny bo teraz to co proponują jest co najmniej śmieszne.

Umowę podpisywałem 23.04.2018r na 24m. W strefie Canalplus po zalogowaniu w dziale "Szczegóły mojej oferty" mam termin -  Koniec obecnego okresu minimalnego: 30-04-2020

Kiedy mam wysłać najwcześniej/najpóźniej wypowiedzenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie posiadam pakiet Extra + z Canal + (10 kanałów) + Eleven Sports za 15,90 zł + dekoder WiFi PremiumBox+ z kartą Cayman, za wszystko płacę 129,89 zł (umowa z dniem 29.12.2018 przeszła na czas nieokreślony, rok czasu na tym już jadę), moje pytanie brzmi za jaką kasę jestem w stanie wyrwać podobny pakiet przy przedłużeniu umowy? Czy lepiej złożyć wypowiedzenie i bawić się w nowego klienta? Dodam, że w ICA mam propozycję przedłużenia umowy z Extra + z Canal + za 94,99 zł + 15,90 zł za Eleven, ale z tego co czytam na forum nie warto przedłużać ofert z ICA bo można wynegocjować sporo lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...