Jump to content
Rasheed

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

Recommended Posts

14 godzin temu, Stasio777 napisał:

Witam.

Co zyskam, a co tracę przechodząc na umowę na czas nieokreślony? Czy mam dostęp do plusów miesiąca i promocji?

Warto, czy nie? Piszcie.

Jeśli zamierzasz i tak trzymać dalej umowę to oczywiście lepiej ja przedłużyć.Zawsze to parę złotych taniej oraz możliwość korzystania z promocji typu wspomniany +miesiąca (o ile ta promocje będzie kontynuowana) czy innych dostępnych czy to przez internet czy telefon.

• Thanks 1

No tak. 4 czy 6 zł więcej, no może 8. Oferta dla milionerów :-D

• Haha 1

32,50 za Extra teraz i Multi.:read: Cztery zyla więcej zapłacę jak co. Masz rację, to opcja dla bogatych. 😀 Walka dopiero się rozpoczęła. :sciana:

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Miałem wypowiedzianą umowę do 31.12.19. W ostatnim dniu tzn 31.12. dokonałem przedłużenia umowy, po namyśle jednak z niej zrezygnowałem w ramach 14-sto dniowego prawa do rezygnacji. Rezygnacja została przyjęta z następującym wyjaśnieniem: rezygnacja została przyjąta, jednak umowa została przedłużona wg starych zasad (tzn. z tej wypowiedzianej umowy), jednocześnie zmienił się okres wypowiedzenia na miesięczny. Pytanie: wg mojego pojęcia rezygnacja z przedłużenia mojej wypowiedzianej poprzednio umowy pociąga za sobą automatycznie rozwiązanie całkowite umowy, a nie jej przedłużenie na starych warunkach? Canal+ twierdzi, że przedłużając umowę obligatoryjnie dokonałem wycofania starego wypowiedzenia. Jest tak?

9 minut temu, karolus napisał:

Miałem wypowiedzianą umowę do 31.12.19. W ostatnim dniu tzn 31.12. dokonałem przedłużenia umowy, po namyśle jednak z niej zrezygnowałem w ramach 14-sto dniowego prawa do rezygnacji. Rezygnacja została przyjęta z następującym wyjaśnieniem: rezygnacja została przyjąta, jednak umowa została przedłużona wg starych zasad (tzn. z tej wypowiedzianej umowy), jednocześnie zmienił się okres wypowiedzenia na miesięczny. Pytanie: wg mojego pojęcia rezygnacja z przedłużenia mojej wypowiedzianej poprzednio umowy pociąga za sobą automatycznie rozwiązanie całkowite umowy, a nie jej przedłużenie na starych warunkach? Canal+ twierdzi, że przedłużając umowę obligatoryjnie dokonałem wycofania starego wypowiedzenia. Jest tak?

Tak, jeśli przedłużając umowę oświadczyłeś, że wycofujesz jej wypowiedzenie (a jest to wymagane do jej przedłużenia, jeśli została wcześniej wypowiedziana) to jest właśnie tak, że odstąpienie od nowych warunków umowy w ciągu 14 dni powoduje powrót poprzedniej umowy na dotychczasowych warunkach.

Jak to jest z nadpłatami w C+ chce mieć płatność na 27 dzień miesiąca a w umowie mam do 18 dnia miesiąca jeśli zrobie przelew cykliczny i nadpłatę wysokości miesięcznego abonamentu to sami sobie już tę nadpłatę pobiorą i nie będę miał już na mailu faktur ani powiadomienia o jej wystawieniu na deku?:D