Jump to content

Robert03

Users
 • Content Count

  576
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About Robert03

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Location
  Świecie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Telewizor i tak ma więcej więc czy ustawisz 50 czy 60 w rzeczywistości matryca LCD podwoi lub potroi tą wartość dodając powielone klatki.
 2. Po co ta osobista wycieczka ? Nie jestem ani ekonomistą ani studentem, nie przeczytałem w życiu żadnej ekonomicznej książki, a w biznesie całkiem sprawnie sobie radzę od blisko 20 lat. Pomimo braku konkurencji oferta na kartę w niektórych przypadkach jest warta zainteresowania i ma wiele zalet z której wielu klientów korzysta. Konkurencja niczego podobnego za te pieniądze nie oferuje.
 3. Pre-paid jest niewygodny dla oferującego, ponieważ nie pozwala utworzyć długofalowego biznes-planu. Jednym słowem "menagom" słupki w Excellu się zbyt dynamicznie zmieniają, są nieprzewidywalne, nie pozwalają wyciągnąć strategicznych wniosków. Tego systemu nikt nie lubi. Platformy nie lubią, telefonia komórkowa też nie. Z drugiej strony jest to sposób na dodatkową kasę od klienta który gdyby nie pre-paid nie zdecydowałby się wcale na usługę. Dlatego te oferty cały czas są na rynku i będą dopóki dopóty będzie na nie klient i oferujący będzie na tym zarabiał.
 4. Dajcie już spokój z tym re brandingiem. Co za różnica czy przygotowali w 2 dni czy w 2 lata. Oni niczego nie przygotowywali. Zrobili przetarg do firmy zewnętrznej, wybrali najtańszego dostawcę usługi czy firmy consultingowej, wysłali zamówienie do tej firmy, teraz zapłacą fakturę i po sprawie. Tak naprawdę to nie ma wielkiego znaczenia czy dana strona dziś działa czy nie działa i jakie jest logo czy nazwa. Ważne jest to co będzie się działo od teraz czyli, jaka będzie oferta, jej zawartość, elastyczność i możliwości, oraz co najważniejsze - jaka będzie cena. Na to wszystko niestety musimy jeszcze poczekać. Być może się nic nie zmieni bo jak na razie nic się nie zmieniło.
 5. Historia już zna takie przypadki. To było jeszcze w czasach analogu telewizji naziemnej i kablowej. Vectra wyłączyła wszystkie kanały Polsatu ponieważ nie dogadali się w sprawie opłat za dostęp. Kanałów nie było dosyć długo w ofercie Vectry. Był tylko główny Polsat i TV4 bo te być musiały.
 6. Podnoszą ceny bo są monopolistą i mogą sobie na to pozwolić. Niestety w Polsce nie ma konkurencji na rynku telewizji a ludzie masowo płacą abonament i oglądają reklamy. To jest kuriozum bo to oznacza że płacą 2x. Z drugiej strony Polacy lubią oglądać reklamy i powtórki w telewizji tak bardzo że są w stanie za to całkiem sporo zapłacić. Aż 2/3 oglądających telewizję to abonenci płatnych platform i kablówek a większość z nich opłaca kanały naszpikowane reklamami. Polsat chce to wykorzystać, ponieważ trend zaczyna być spadkowy - to znaczy coraz mniej jest naiwnych którzy chcą płacić za powtórki i reklamy. Postęp jest powolny więc POLSAT zdąży jeszcze sporo zarobić a ceny może podnieść nawet o 100%. Odpływ abonentów zapewne będzie ale zysk z podwyżek zrekompensuje to z nawiązką, ponieważ przyzwyczajenie do płacenia jest ogromne.
 7. To się nazywa "wolny rynek" na świecie. Niestety Chińczyk mocno konkurował z drożyzną więc wielcy tego świata postanowili go wyhamować. A pretekst zawsze się znajdzie.
 8. Nie wszystkie. Nie jest parowany kanał NOWA TV, TVP SPORT HD, i TVP Rozrywka. Pozostałe niestety tak. ESKA TV jest też nieparowana.
 9. TVN 24 BiS HD nie jest parowane. U mnie działa od ponad pół roku bez problemu.
 10. Na razie znalazłem jakiś swój zasilacz o zbliżonych parametrach i działa. Co do samego Netia Spota to zastrzeżeń nie miałem, chociaż może i racja żeby wyposażyć się w coś lepszego. Ten router mam po poprzednim właścicielu podobnie jak cesja umowy i jak dotąd nie drążyłem tematu co lepsze.
 11. Mam internet od Netii od 2 lat na łączu telefonicznym. Niestety szybciej jak 20 Mbit/s się nie da bo nie ma infrastruktury i nie będzie. Netia w kółko dzwoni i wciska kolejne usługi których przy takim łączu nie chcę. Sam internet chodzi dobrze. Nigdy nie było żadnej przerwy ani awarii (aż dziwne ale rzeczywiście tak jest). Niestety w dniu 16 grudnia wyzionął ducha zasilacz od Netia Spot'a i od tego dnia jestem bez usługi. Netia ma to kompletnie w dołku, dzwonienie ponaglanie nic nie daje. Potrafią tylko przepraszać i obwiniać Święta które to są winne temu że kurierzy się nie wyrabiają. No cóż klient złapany klient olany. Nigdy więcej tej firmy.... Z tak olewatorskim podejściem do klienta nie spotkałem się w żadnej firmie, nigdy, a trochę już na tym świecie żyję :-). Wszystkich chcących wejść we współpracę z Netią mocno ostrzegam - zastanówcie się. Jeśli macie wybór nie wybierajcie Netii.
×
×
 • Create New...