Jump to content

Robert03

Users
 • Content Count

  569
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About Robert03

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Location
  Świecie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To się nazywa "wolny rynek" na świecie. Niestety Chińczyk mocno konkurował z drożyzną więc wielcy tego świata postanowili go wyhamować. A pretekst zawsze się znajdzie.
 2. Nie wszystkie. Nie jest parowany kanał NOWA TV, TVP SPORT HD, i TVP Rozrywka. Pozostałe niestety tak. ESKA TV jest też nieparowana.
 3. TVN 24 BiS HD nie jest parowane. U mnie działa od ponad pół roku bez problemu.
 4. Na razie znalazłem jakiś swój zasilacz o zbliżonych parametrach i działa. Co do samego Netia Spota to zastrzeżeń nie miałem, chociaż może i racja żeby wyposażyć się w coś lepszego. Ten router mam po poprzednim właścicielu podobnie jak cesja umowy i jak dotąd nie drążyłem tematu co lepsze.
 5. Mam internet od Netii od 2 lat na łączu telefonicznym. Niestety szybciej jak 20 Mbit/s się nie da bo nie ma infrastruktury i nie będzie. Netia w kółko dzwoni i wciska kolejne usługi których przy takim łączu nie chcę. Sam internet chodzi dobrze. Nigdy nie było żadnej przerwy ani awarii (aż dziwne ale rzeczywiście tak jest). Niestety w dniu 16 grudnia wyzionął ducha zasilacz od Netia Spot'a i od tego dnia jestem bez usługi. Netia ma to kompletnie w dołku, dzwonienie ponaglanie nic nie daje. Potrafią tylko przepraszać i obwiniać Święta które to są winne temu że kurierzy się nie wyrabiają. No cóż klient złapany klient olany. Nigdy więcej tej firmy.... Z tak olewatorskim podejściem do klienta nie spotkałem się w żadnej firmie, nigdy, a trochę już na tym świecie żyję :-). Wszystkich chcących wejść we współpracę z Netią mocno ostrzegam - zastanówcie się. Jeśli macie wybór nie wybierajcie Netii.
 6. Dla mnie to słabiutki kanał. Słaby obraz, słaby dzwięk w kółko te same utwory do tego kodowany w wysokim pakiecie. Nic dziwnego że NC+ wywaliła go na koniec listy .
 7. Telewizja sama siebie wykończy ilością reklam. Ja już praktycznie niczego nie oglądam prócz krótkich wiadomości najczęściej w TVP3 bo tam jeszcze są jakieś sensowne wiadomości zamiast sensacji politycznych i kilku programów poradnikowych w kanałach które nie przerywają bloków reklamowych. Żona dwa seriale w kanałach które nie przerywają programów reklamami. Z Pay TV mam tylko abonament w jednej z platform za 19,99 i to tylko dla dwóch kanałów - dziecięcego i tematycznego. Pozostałe to NTC i tak już pewnie zostanie do końca istnienia telewizji. Polsatowskich kanałów nie oglądam żadnych, TVN24 ostatnio nadaje tyle reklam że trudno trafić w przerwę pomiędzy nimi - ilekroć przełączę na ten kanał to jest reklama . Ja rozumiem reklamy i niech ich będzie ile nadawca zapragnie. Tylko dlaczego za te reklamy jest abonament i dlaczego te reklamy są zakodowane...
×
×
 • Create New...