Jump to content

Marcin_M

Users
 • Content Count

  430
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralna

About Marcin_M

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Location
  Zabierzów k. Krakowa
 • Hobby
  akwarystyka i terrarystyka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapewne włączyli Ci dopełnienie do Extra+ do końca lutego br. Na pewno nie jest to związane z ułożeniem własnej listy kanałów.
 2. @tweed77 Kiedyś tak właśnie robiłem Bardziej z ciekawości teraz zadzwoniłem ponieważ uznałem, że skoro tak stoi w cenniku, który otrzymałem biorąc drugą umowę to nie powinno być problemu żeby na takich zasadach uruchomić tę opcję. Z drugiej strony do umowy powrzucali mi jakieś usługi VOD, z których i tak nie korzystam, ale operator bardzo zadowolony bo kwota udzielonej ulgi automatycznie idzie w górę i w przypadku chęci rozwiązania umowy przed upływem okresu oznaczonego zawsze to więcej kasy od klienta tytułem kary umownej...
 3. Mnie proponują HBO z HBO GO za 20 zł w zobowiązaniu do końca umowy. W tabeli promocyjnej nr 5 załączonej do warunków świadczenia usług mam w osobnej pozycji HBO za 15 zł oraz w osobnej pozycji HBO GO. Chciałem włączyć samo HBO - podobno się nie da. Więc podziękowałem i tyle
 4. To jest wątek dotyczący sprzętu oferowanego przez operatora, a to o czym piszesz bardziej nadaje się na jakieś inne forum dla wiecznych kombinatorów i nieustająco poszukujących dziury w całym. W ramach jednego abonamentu nie ma możliwości otrzymania od tego operatora dwóch modułów.
 5. @_Artek_ Podpisuję się pod tym wszystkim co napisałeś bo to jest świetne podsumowanie. Mnie tylko śmieszy pisanie, że PC+ ma cyt. "super ofertę premium" bo to już nie jest ta platforma, którą ja pamiętam z czasów Cyfry+, a której abonentem byłem już na przełomie XX / XXI wieku (od roku 1999). Był jednak również taki okres, w którym korzystałem z oferty CP (jedna umowa przez całe 2 lata), ale nigdy nie byłem w stanie się przestawić na to, że trzeba czekać do początku następnego okresu rozliczeniowego na uruchomienie opcji dodatkowej, czy też do tego, że przejście na wyższy pakiet wymagało aneksowania umowy. I to mnie w zasadzie zniechęciło do pozostania w CP, bo oferta programowa na której mi zależy jest u jednego i drugiego operatora, a w CP wychodziłoby w moim przypadku trochę taniej. Ale nie o tym jest ten temat EDIT: Proszę przenieść mój post do kosza, w ślad za innymi postami, które od wczoraj były zamieszczane w tym wątku bo teraz to nie wiadomo o co chodzi
 6. Pomimo, że jestem abonentem PC+ a nie CP też tak uważam. Oferta filmowa premium na kanałach C+ ? 20 lat temu to owszem, a teraz to przecież jakaś masakra, ale trudno się dziwić bo taką mamy współcześnie kinematografię - gdy wypuszczają [beep] to trudno żeby tego [beep]u nie puszczali w TV gdy nic innego nie ma do pokazania. A może to ja się już tak bardzo zestarzałem i robię się coraz bardziej krytyczny. Sam już nie wiem. Sportu już nie oglądam więc nawet tych 25 zł jest mi szkoda na paczkę C+
 7. Aktualizację modułu przeprowadzasz na kanale Puls HD, a TVP1 HD służy do przyspieszenia przesłania uprawnień do odbioru programów. Co się wyświetla znajomej w menu modułu (jaki numer aktualizacji i z jakiej daty)?
 8. Tak samo jak w przypadku niektórych innych ofert np. Extra+ za 49,99 zł jest dostępny na infolinii i w punktach sprzedaży PC+ z modułem Cam, z tą różnicą że jak dobrze zagadasz to nie ponosisz opłaty aktywacyjnej za moduł w wysokości 9,90 zł.
 9. Pomijając, że wątek został założony w nieodpowiednim dziale na forum, należy podkreślić, że każda z tych ofert to jest inna bajka - oferta z Evobox Stream to telewizja internetowa, a nc+ na kartę to telewizja satelitarna. Jeśli jest odpowiednia infrastruktura tzn. możliwość pociągnięcia kabla do telewizji satelitarnej to wybór jest oczywisty - nc+ na kartę. Pakiet Nowy Comfort+ zawiera kanały filmowe, więc i jakieś horrory się znajdą do oglądnięcia. Zawsze jeszcze można przejść z oferty pre-paid na abonament i wtedy będzie dostęp do pakietu Extra+, a tam jest całkiem sporo kanałów filmowych.
 10. Z tego co kojarzę w oparciu o poprzednie wpisy na forum to Kolega @Ozzy666 korzystał z modułu przed aneksowaniem umowy. Generalnie przejście z dekodera na moduł jest bardzo trudne, a z informacji zawartych w wątku o modułach jest to możliwe w jednostkowych przypadkach i nawet nie jest to kwestia konsekwencji w negocjacjach z operatorem ale bardziej kwestia szczególnych okoliczności i konieczności zainicjowania trybu reklamacyjnego.
 11. Dopełnienie jest przyznawane do końca pierwszego miesiąca obowiązywania umowy. Jeśli jeszcze w styczniu podpiszesz umowę to do końca lutego będziesz miał dopełnienie.
 12. Powyższy wpis to kandydat do posta roku
 13. Odepnij sprzęt i udaj się do Punktu Obsługi i Sprzedaży Platformy Canal+. Zagadaj, że w zasadzie to nadal jesteś zainteresowany korzystaniem z usług PC+ ale na trochę lepszych warunkach aniżeli Ci proponują przez telefon. Jest szansa, że zaproponują coś co bardziej będzie Ci odpowiadać. Skoro u mnie udało się zejść z Extra+ z Canal+ i najmem 5 zł/ mies. za Wifi Premiumbox na Nowy Start+ z bezpłatnym najmem dekodera za 9,90 zł to u Ciebie tym bardziej nie powinno być problemu, zwłaszcza że mnie również proponowali Nowy Comfort+ za 22,5 zł i bezpłatny najem dekodera, ale wybrałem pakiet najniższy. Powodzenia w negocjacjach.
 14. @Martinez1989 W "N na kartę" masz kartę sparowaną ze sprzętem, więc jeśli ktoś Ci sprzedał dekoder i kartę, które nie są ze sobą sparowane (tzn. są z różnych zestawów) to będziesz miał problem z odbiorem.
 15. Dziękuję Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością przełączania kanałów bo z niektórych postów na forum wynikało, że trwa to zauważalnie długo, a ja nie widzę różnicy pomiędzy modułem, a Wifi Premiumboxem, którego mam podpiętego do innego odbiornika TV.
×
×
 • Create New...