Jump to content

Marcin_M

Users
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralna

About Marcin_M

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Location
  Zabierzów k. Krakowa
 • Hobby
  akwarystyka i terrarystyka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od stycznia br. korzystam z pakietu Nowy Start+ za 9,99 zł / miesięcznie. Pod koniec stycznia gdy chciałem skorzystać za pośrednictwem infolinii z dopełnienia do Nowy Comfort+ za 10 zł / miesięcznie nie było takiej opcji. Jedynie za 20 zł / miesięcznie. Dzisiaj się zalogowałem do strefy Canal+ i w ofertach promocyjnych pojawiło się dopełnienie do Nowy Comfort+ w dwóch wariantach: za 15 zł / miesięcznie oraz za 10 zł / miesięcznie. Skorzystałem z tej drugiej opcji.
 2. Uwierz Kolego, że nie jest to takie proste. Mam nieaktywowany zestaw NNK z modułem nCAM z pakietem kanałów na 3 miesiące bez opłat (odpowiednik pakietu Extra+ z niewielkimi różnicami w ofercie programowej) i zainteresowanie prawie żadne. A sam pakiet w doładowaniu na taki okres to kwota 179,30 zł. Ciężko to sprzedać nawet za 250 zł.
 3. Zwróć uwagę, że koledze chodzi o opcję włącz / wyłącz w jednomiesięcznym cyklu rozliczeniowym, a w Twoim przypadku abonent wiąże się na 6 miesięcy, co nie zmienia faktu, że gdy jesteś zainteresowany paczką Canal+ to bardziej opłaca się płacić 25 zł/miesięcznie przez pół roku, niż korzystać ze standardowej opłaty, ale każdy ma swoją kalkulację.
 4. Tak jak napisałem w poście powyżej - czy w tej nowej ofercie wychodzi drożej zależy tylko i wyłącznie od tego na jaki sprzęt się decydujesz. Jeśli na Ultraboxa to wychodzi drożej, jeśli na moduł CAM wychodzi taniej - a w zasadzie tyle samo ile zapłaci abonent przedłużający umowę i otrzyma pakiet Extra+ w kwocie 44,99 zł (jedyna zaleta przy przedłużeniu jest taka, że możesz wynegocjować umowę na 15 miesięcy w tej cenie, a nie jesteś związany umową na 24 miesiące jak nowy abonent). Oczywiście pomijam sytuację, gdy stały klient otrzymuje pakiet Nowy Comfort+ za 22,50 zł oraz dopełnienie do Extra+ za 10 zł, ale to nie jest dyskusja na ten wątek. Nie mogę się natomiast zgodzić z twierdzeniem, że opłatę za sprzęt należy traktować jako składową abonamentu - teraz płacisz za sprzęt, a w przyszłości może być taka sytuacja, że opłata za sprzęt zostanie zrabatowana.
 5. W takim razie widocznie u mnie się pojawiła dopiero teraz. Wcześniej nie miałem takiej opcji.
 6. Tylko, że w promocji za 49,99 zł z Ultraboxem płacisz co miesiąc przez 24 miesiące tę kwotę, a tutaj średnia za abonament wychodzi 45 zł / miesięcznie + opłata za sprzęt. Nie zmienia to jednak faktu, że z tej "nowej" promocji opłaca się skorzystać w przypadku wyboru modułu CAM lub dekodera Wifibox. W przypadku wyboru Wifibox'a Premium lub Ultraboxa ta pierwsza oferta wychodzi korzystniej.
 7. Wprawdzie oferta nie jest jakaś oszałamiająca, ale może się komuś przyda taka informacja: w ICA istnieje możliwość dobrania opcji dodatkowej: Paczka Eleven + Pakiet Multi Man Pack ze zobowiązaniem do końca okresu minimalnego umowy w cenie 25 zł/miesięcznie.
 8. Zapewne włączyli Ci dopełnienie do Extra+ do końca lutego br. Na pewno nie jest to związane z ułożeniem własnej listy kanałów.
 9. @tweed77 Kiedyś tak właśnie robiłem Bardziej z ciekawości teraz zadzwoniłem ponieważ uznałem, że skoro tak stoi w cenniku, który otrzymałem biorąc drugą umowę to nie powinno być problemu żeby na takich zasadach uruchomić tę opcję. Z drugiej strony do umowy powrzucali mi jakieś usługi VOD, z których i tak nie korzystam, ale operator bardzo zadowolony bo kwota udzielonej ulgi automatycznie idzie w górę i w przypadku chęci rozwiązania umowy przed upływem okresu oznaczonego zawsze to więcej kasy od klienta tytułem kary umownej...
 10. Mnie proponują HBO z HBO GO za 20 zł w zobowiązaniu do końca umowy. W tabeli promocyjnej nr 5 załączonej do warunków świadczenia usług mam w osobnej pozycji HBO za 15 zł oraz w osobnej pozycji HBO GO. Chciałem włączyć samo HBO - podobno się nie da. Więc podziękowałem i tyle
 11. To jest wątek dotyczący sprzętu oferowanego przez operatora, a to o czym piszesz bardziej nadaje się na jakieś inne forum dla wiecznych kombinatorów i nieustająco poszukujących dziury w całym. W ramach jednego abonamentu nie ma możliwości otrzymania od tego operatora dwóch modułów.
 12. @_Artek_ Podpisuję się pod tym wszystkim co napisałeś bo to jest świetne podsumowanie. Mnie tylko śmieszy pisanie, że PC+ ma cyt. "super ofertę premium" bo to już nie jest ta platforma, którą ja pamiętam z czasów Cyfry+, a której abonentem byłem już na przełomie XX / XXI wieku (od roku 1999). Był jednak również taki okres, w którym korzystałem z oferty CP (jedna umowa przez całe 2 lata), ale nigdy nie byłem w stanie się przestawić na to, że trzeba czekać do początku następnego okresu rozliczeniowego na uruchomienie opcji dodatkowej, czy też do tego, że przejście na wyższy pakiet wymagało aneksowania umowy. I to mnie w zasadzie zniechęciło do pozostania w CP, bo oferta programowa na której mi zależy jest u jednego i drugiego operatora, a w CP wychodziłoby w moim przypadku trochę taniej. Ale nie o tym jest ten temat EDIT: Proszę przenieść mój post do kosza, w ślad za innymi postami, które od wczoraj były zamieszczane w tym wątku bo teraz to nie wiadomo o co chodzi
 13. Aktualizację modułu przeprowadzasz na kanale Puls HD, a TVP1 HD służy do przyspieszenia przesłania uprawnień do odbioru programów. Co się wyświetla znajomej w menu modułu (jaki numer aktualizacji i z jakiej daty)?
 14. Tak samo jak w przypadku niektórych innych ofert np. Extra+ za 49,99 zł jest dostępny na infolinii i w punktach sprzedaży PC+ z modułem Cam, z tą różnicą że jak dobrze zagadasz to nie ponosisz opłaty aktywacyjnej za moduł w wysokości 9,90 zł.
 15. Z tego co kojarzę w oparciu o poprzednie wpisy na forum to Kolega @Ozzy666 korzystał z modułu przed aneksowaniem umowy. Generalnie przejście z dekodera na moduł jest bardzo trudne, a z informacji zawartych w wątku o modułach jest to możliwe w jednostkowych przypadkach i nawet nie jest to kwestia konsekwencji w negocjacjach z operatorem ale bardziej kwestia szczególnych okoliczności i konieczności zainicjowania trybu reklamacyjnego.
×
×
 • Create New...