Jump to content

Marcin_M

Users
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marcin_M

 1. Od stycznia br. korzystam z pakietu Nowy Start+ za 9,99 zł / miesięcznie. Pod koniec stycznia gdy chciałem skorzystać za pośrednictwem infolinii z dopełnienia do Nowy Comfort+ za 10 zł / miesięcznie nie było takiej opcji. Jedynie za 20 zł / miesięcznie. Dzisiaj się zalogowałem do strefy Canal+ i w ofertach promocyjnych pojawiło się dopełnienie do Nowy Comfort+ w dwóch wariantach: za 15 zł / miesięcznie oraz za 10 zł / miesięcznie. Skorzystałem z tej drugiej opcji.
 2. Uwierz Kolego, że nie jest to takie proste. Mam nieaktywowany zestaw NNK z modułem nCAM z pakietem kanałów na 3 miesiące bez opłat (odpowiednik pakietu Extra+ z niewielkimi różnicami w ofercie programowej) i zainteresowanie prawie żadne. A sam pakiet w doładowaniu na taki okres to kwota 179,30 zł. Ciężko to sprzedać nawet za 250 zł.
 3. Zwróć uwagę, że koledze chodzi o opcję włącz / wyłącz w jednomiesięcznym cyklu rozliczeniowym, a w Twoim przypadku abonent wiąże się na 6 miesięcy, co nie zmienia faktu, że gdy jesteś zainteresowany paczką Canal+ to bardziej opłaca się płacić 25 zł/miesięcznie przez pół roku, niż korzystać ze standardowej opłaty, ale każdy ma swoją kalkulację.
 4. Tak jak napisałem w poście powyżej - czy w tej nowej ofercie wychodzi drożej zależy tylko i wyłącznie od tego na jaki sprzęt się decydujesz. Jeśli na Ultraboxa to wychodzi drożej, jeśli na moduł CAM wychodzi taniej - a w zasadzie tyle samo ile zapłaci abonent przedłużający umowę i otrzyma pakiet Extra+ w kwocie 44,99 zł (jedyna zaleta przy przedłużeniu jest taka, że możesz wynegocjować umowę na 15 miesięcy w tej cenie, a nie jesteś związany umową na 24 miesiące jak nowy abonent). Oczywiście pomijam sytuację, gdy stały klient otrzymuje pakiet Nowy Comfort+ za 22,50 zł oraz dopełnienie do Extra+
 5. W takim razie widocznie u mnie się pojawiła dopiero teraz. Wcześniej nie miałem takiej opcji.
 6. Tylko, że w promocji za 49,99 zł z Ultraboxem płacisz co miesiąc przez 24 miesiące tę kwotę, a tutaj średnia za abonament wychodzi 45 zł / miesięcznie + opłata za sprzęt. Nie zmienia to jednak faktu, że z tej "nowej" promocji opłaca się skorzystać w przypadku wyboru modułu CAM lub dekodera Wifibox. W przypadku wyboru Wifibox'a Premium lub Ultraboxa ta pierwsza oferta wychodzi korzystniej.
 7. Wprawdzie oferta nie jest jakaś oszałamiająca, ale może się komuś przyda taka informacja: w ICA istnieje możliwość dobrania opcji dodatkowej: Paczka Eleven + Pakiet Multi Man Pack ze zobowiązaniem do końca okresu minimalnego umowy w cenie 25 zł/miesięcznie.
 8. Zapewne włączyli Ci dopełnienie do Extra+ do końca lutego br. Na pewno nie jest to związane z ułożeniem własnej listy kanałów.
 9. @tweed77 Kiedyś tak właśnie robiłem Bardziej z ciekawości teraz zadzwoniłem ponieważ uznałem, że skoro tak stoi w cenniku, który otrzymałem biorąc drugą umowę to nie powinno być problemu żeby na takich zasadach uruchomić tę opcję. Z drugiej strony do umowy powrzucali mi jakieś usługi VOD, z których i tak nie korzystam, ale operator bardzo zadowolony bo kwota udzielonej ulgi automatycznie idzie w górę i w przypadku chęci rozwiązania umowy przed upływem okresu oznaczonego zawsze to więcej kasy od klienta tytułem kary umownej...
 10. Mnie proponują HBO z HBO GO za 20 zł w zobowiązaniu do końca umowy. W tabeli promocyjnej nr 5 załączonej do warunków świadczenia usług mam w osobnej pozycji HBO za 15 zł oraz w osobnej pozycji HBO GO. Chciałem włączyć samo HBO - podobno się nie da. Więc podziękowałem i tyle
 11. To jest wątek dotyczący sprzętu oferowanego przez operatora, a to o czym piszesz bardziej nadaje się na jakieś inne forum dla wiecznych kombinatorów i nieustająco poszukujących dziury w całym. W ramach jednego abonamentu nie ma możliwości otrzymania od tego operatora dwóch modułów.
 12. @_Artek_ Podpisuję się pod tym wszystkim co napisałeś bo to jest świetne podsumowanie. Mnie tylko śmieszy pisanie, że PC+ ma cyt. "super ofertę premium" bo to już nie jest ta platforma, którą ja pamiętam z czasów Cyfry+, a której abonentem byłem już na przełomie XX / XXI wieku (od roku 1999). Był jednak również taki okres, w którym korzystałem z oferty CP (jedna umowa przez całe 2 lata), ale nigdy nie byłem w stanie się przestawić na to, że trzeba czekać do początku następnego okresu rozliczeniowego na uruchomienie opcji dodatkowej, czy też do tego, że przejście na wyższy pakiet wymagało
 13. Aktualizację modułu przeprowadzasz na kanale Puls HD, a TVP1 HD służy do przyspieszenia przesłania uprawnień do odbioru programów. Co się wyświetla znajomej w menu modułu (jaki numer aktualizacji i z jakiej daty)?
 14. Tak samo jak w przypadku niektórych innych ofert np. Extra+ za 49,99 zł jest dostępny na infolinii i w punktach sprzedaży PC+ z modułem Cam, z tą różnicą że jak dobrze zagadasz to nie ponosisz opłaty aktywacyjnej za moduł w wysokości 9,90 zł.
 15. Z tego co kojarzę w oparciu o poprzednie wpisy na forum to Kolega @Ozzy666 korzystał z modułu przed aneksowaniem umowy. Generalnie przejście z dekodera na moduł jest bardzo trudne, a z informacji zawartych w wątku o modułach jest to możliwe w jednostkowych przypadkach i nawet nie jest to kwestia konsekwencji w negocjacjach z operatorem ale bardziej kwestia szczególnych okoliczności i konieczności zainicjowania trybu reklamacyjnego.
 16. Dopełnienie jest przyznawane do końca pierwszego miesiąca obowiązywania umowy. Jeśli jeszcze w styczniu podpiszesz umowę to do końca lutego będziesz miał dopełnienie.
 17. Powyższy wpis to kandydat do posta roku
 18. Odepnij sprzęt i udaj się do Punktu Obsługi i Sprzedaży Platformy Canal+. Zagadaj, że w zasadzie to nadal jesteś zainteresowany korzystaniem z usług PC+ ale na trochę lepszych warunkach aniżeli Ci proponują przez telefon. Jest szansa, że zaproponują coś co bardziej będzie Ci odpowiadać. Skoro u mnie udało się zejść z Extra+ z Canal+ i najmem 5 zł/ mies. za Wifi Premiumbox na Nowy Start+ z bezpłatnym najmem dekodera za 9,90 zł to u Ciebie tym bardziej nie powinno być problemu, zwłaszcza że mnie również proponowali Nowy Comfort+ za 22,5 zł i bezpłatny najem dekodera, ale wybrałem pakiet najniższ
 19. @Martinez1989 W "N na kartę" masz kartę sparowaną ze sprzętem, więc jeśli ktoś Ci sprzedał dekoder i kartę, które nie są ze sobą sparowane (tzn. są z różnych zestawów) to będziesz miał problem z odbiorem.
 20. Dziękuję Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością przełączania kanałów bo z niektórych postów na forum wynikało, że trwa to zauważalnie długo, a ja nie widzę różnicy pomiędzy modułem, a Wifi Premiumboxem, którego mam podpiętego do innego odbiornika TV.
 21. Dzięki za odzew @Ozzy666 Właśnie w tej chwili ruszyło. Zadzwoniłem na infolinię i uzyskałem informację, że dane karty powinny być widoczne już od samego początku po uruchomieniu modułu. Moduł nie widział karty więc zgodnie ze wskazówkami konsultanta wyciągnąłem kartę z urządzenia, przetarłem chipa i włożyłem kartę w taki sam sposób jak to uczyniłem za pierwszym razem. Następnie przeprowadziłem ponowną instalację modułu w odbiorniku TV i raz jeszcze konsultant ponowił aktualizację uprawnień karty, a kanały do 2 minut zaświeciły Po prostu należało zrobić jeszcze raz to samo co zrobiłe
 22. Odpaliłem dzisiaj moduł CAM CI+. Zakładam, że telewizor wykrył moduł ponieważ w menu odbiornika TV pojawiły się informacje o module takie jak m.in. model, producent, symbol produktu, numer seryjny, numer producenta, wersja oprogramowania itp. Jeśli natomiast chodzi o kartę to gdy wchodzę do sekcji: "Informacje o karcie" jest pusto we wszystkich rubrykach: numer seryjny karty, nc+ uprawnienia do..., wersja karty itp. Jak rozumiem do czasu gdy karta nie zostanie aktywowana tak powinno być ? Ustawiłem odbiornik TV na TVP1 HD, a za pośrednictwem internetowej Strefy Canal+ wykonałem aktualizację up
 23. W PC+ aneksowanie umowy nie skraca okresu oznaczonego dotychczasowej umowy. Dlatego w przypadku gdy aneksowanie umowy nie skutkuje obniżeniem dotychczasowych opłat to przedłużenie umowy już teraz jest bezsensowne. Jeśli nie jesteś zadowolony z warunków aneksowanej umowy to nasz 14 dni na odstąpienie (zakładam, że zawieraleś umowę na odległość).
 24. Przed chwilą się dowiadywałem w APS i już teraz nie ma takich ofert dla przechodzących z konkurencji. Jedynie standardowo 3 miesiące, które ponoć po nowym roku mają również zniknąć w ramach tzw. podwyżki ceny. Ile w tym prawdy, nie wiem.
×
×
 • Create New...