Jump to content

lary504

Users
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About lary504

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do mnie sami ostatnio dzwonili z dopełnieniem, do końca stycznia gratis, potem 15zl. Nie przyjąłem bo nie potrzebuję
 2. Mam też klawiaturę, ale wygodniej obsługuje mi się myszką. Kwestia przyzwyczajenia.
 3. 360 za rachunki, 100 za założenie i 50 za polecenie. 510zl za darmo, dasz mi tyle? Po okresie promocji zamykam konto i dziękuję. Jak dzwonią z ofertami dodaje numer do blokowanych i po sprawie.
 4. Też z tego względu wstrzymałem się z założeniem konta. Zamówiłem rozmowę z konsultantem i pytałem czy wpływ 1000 zł z konta w innym banku, ale z moimi danymi będzie zaliczony- zapewniała że tak. Zobaczymy.
 5. Ja założę to konto w CA. Jak ktoś chce 50zl to proszę o kod. Zobaczymy czy można łączyć te promocje.
 6. Obyś się nie zdziwił. W tej firmie dają jak chcą i co chcą. Ja miałem wcześniejszą umowę na super premium, którą chciałem przedłużyć i wymienić tuner na moduł i płacić dalej 100 co miesiąc, to nie ma takiej możliwości. Kupiłem więc moduł i płaciłem przez rok 44.90 za start z c+ i c+4k, a teraz będę płacił 47.50. Chciałem płacić 100 to nie chcieli. Musiałem zrezygnować i kupić nową umowę. Gdzie tu sens i logika?
 7. Trochę to trwało, ale cel osiągnięty. Nowy comfort+ 22.50zł, Canal+ 25zł, C+4k 0zł. Suma 47.50. Mieli problem z C+4k bo mam moduł własnościowy. Raz mówili że w ogóle na module nie da się już c+4k, inni że na pewno nie za 0zl. Ostatecznie dzisiaj zadzwonił kumaty gościu i przeszło. Mam 7 dni na zaakceptowanie oferty.
 8. Wczoraj rozmawiałem z DUK z Krakowa. Mam teraz moduł własnościowy i Start 19.90, C+25 zł i C+4k 0zl. Oferta 22.50 za comfort, 25 zł za C+, do tego extra i hbo do końca września, tylko nie chcieli dać C+4k, że tylko na ich dekoderze. Dlatego nie przyjąłem. Zobaczymy co dalej. Czy dostał ktoś c+4k na module za darmo na 24 miesiące?
 9. Mam umowę do końca sierpnia i cisza. Wcześniej dzwonili co dwa dni ale oferty liche, więc odmawialem. Potem przestali dzwonić. Złożyłem wypowiedzenie i dalej cisza. Mam jeszcze miesiąc, zobaczymy.
×
×
 • Create New...