Jump to content

Recommended Posts

I też czy np. model finansowania byłby taki jak w USA, czyli w formie datków od widzów. Bo jak tak patrzę to tak trochę bliżej tej stacji do TV Trwam pod względem profilu religijnego. Zresztą przez kilka lat programy EWTN można było właśnie w TV Trwam oglądać.

Link to post
Share on other sites

Dobra informacja. TBN jest protestancki, więc nie do końca można go uznać za konkurencję dla TV Trwam, choć na pewno są tam wartościowe materiały. Natomiast EWTN to stacja katolicka, a konkurencja dobrze mediom o. Rydzyka zrobi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Dla TBN to nie są konkurencją bo TBN jest protestancka a EWTN katolicka. A dla Trwamu to też było raczej pewne, że nie będzie to konkurencja bo programy EWTN od początku były w telewizji o. Rydzyka obecne. To że stawiają na młodszą widownię to moim zdaniem dobre bo będzie wtedy różnorodność.

Link to post
Share on other sites

Tu musimy pamiętać, że EWTN, tak jak TBN, to stacje o zasięgu międzynarodowym, mają środki na zarządzanie oddziałami, takimi jak teraz się w Polsce tworzy, więc te środki własne będą na rozruchu ważne, oraz darowizny od widzów.

 

A czy będzie zainteresowanie... no to też zależy od tego, w jakiej formie będą realizowane programy. Wiadomo, że na początku główna zawartość to będą tłumaczone audycje, ale potem szykowane są produkcje własne, a na pewno można w Polsce znaleźć, choćby na YT, ludzi którzy ciekawie mówią o wierze i religii, choćby o. Szustak.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Wystartowała emisja testowa EWTN Polska. Nie wiem czy jest gdzieś więcej niż w internecie? W programie przeplatane są programy z oryginalnego EWTN, tłumaczone na polski, programy własne EWTN, jak i transmisje na żywo z kaplicy w Niepokalanowie. Na stronie EWTN Polska jest także oddzielna transmisja 24h z kaplicy w Niepokalanowie.

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

Jeżeli mieliby ruszyć na satelicie Hot Bird to pewnie byliby na 10,949 GHz czyli tam gdzie jest wersja europejska. Taka sytuacja jest w przypadku TBN gdzie kilka wersji jest skupionych na jednym transponderze.

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...