Jump to content

nieczęstygość

Users
 • Content Count

  2082
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nieczęstygość

 1. Pracuję w firmie kurierskiej i widzę, że ostatnio w związku z promką Orange Love na magazyn w naszym oddziale przyjeżdżają całe palety (po kilkaset sztuk) telewizorów THOMSON 32' HD3301. Może producent wyprzedaje zapasy Pomarańczom, to może i Ty się załapiesz. Wartość jednego to jakieś 5 stów.
 2. JPRDL. Ten poziom...humoru Przecież to celowe lokowanie produktów Maspex, których jednym z największych odbiorców w Europie jest Rumunia...O co Ci chodzi ? Reklama jak reklama. Co w tym dziwnego, ze tam jest Tymbark, ta marka (lub jako TopJoy) jest w całej Europie, poczytaj trochę. Trochę tak jakbyś promocję CocaColi chciał w PL wyśmiać.
 3. Nie chodzi o to, że co chwila się wiesza, po potrafi mieć serię tygodnia bez zwiechy, ale jak nie jesteś cierpliwy i zawsze wybierasz szybki sprzęt (telefon / komputer/ TV) to doprowadzi Cię do szału...bo on działa tak TOPORNIE! Czasem między *klik* na pliocie, a reakcją dekodera mija kilka sekund
 4. Wiem, że kiedyś już było, ale odświeżyłem pod nową oprawę: Propozycja linearnego kanału CANAL+Netflix w HD. I jeszcze polski IS+
 5. Będzie OK, nada się wszystko, nawet PenDrive 1 GB, tylko przy tak małych dyskach dekoder się zawiesza, więc tak 500GB- 1TB jest już OK.
 6. Na powystawowe w mediaexpert dostaniesz rabat od ceny na półce, albo jakies śmieszne dodatkowe ubezpieczenie / gwarancję w cenie 😂
 7. Stare wygasły, te nowsze wyświetlają się prawidłowo u mnie.
 8. Na 4FD ta czarwien to porażka.
 9. (zakładamy, że wszystkie modele posiadają funkcje Smart TV i matrycę LCD UHD HDR) LG webOS <50' 1500-2200zł Samsung Tizen <50' 1800-2500zł PHILIPS Android TV <50' 1800-2500zł Sony Android TV <50' 1800-2600zł TCL Android TV <50' 1700-2500zł Na pewno wybierz TV z odświeżaniem minimum 100Hz. Jeśli zależy Ci na obrazie jak żyleta możesz zainwestować w matryce OLED/ QLED/ NanoCell, ale wtedy te ceny pomnóż razy 2 albo 3. SHARP/ Panasonic/ JVC/ Thomson/ Medion/ Manta - tych marek popularnych w Polsce bym nie polecał, bo albo mają jakiś kulawy system operacyjny, albo słabe podzespoły, mało funkcji.
 10. Załóż swój kanał OnionTV i będziesz sobie nadawać co chcesz 😉
 11. @PowerTV Zawsze można iść najkrótszą drogą
 12. Bo to droga na skróty, kanał robiony prawie najtańszym kosztem (najtańszym jest Nuta), z zapętloną listą oklepanych staroci, które są lubiane przez polaczków, nie potrzeba kupować ani produkować dłuższych programów, nie potrzebni są prowadzący, a te oklepane starocie zawsze będą miały słuchaczy, dlatego z martwego kanału o kompromitującej nazwie TO!TV zrobią coś, co jednoznacznie nazwą określa klimaty, jednocześnie myśląc, że stacja nabierze wiatru w żagle, pozostając na śmieciowych pozycjach u wiodących operatorów, bez głośnej kampanii chociażby we własnej sieci kanałów. Jedno jest pewne...kanał będzie sukcesem (według miary nadawcy), bo gorzej z nim już chyba być nie może.
 13. @PowerTV Ja już widzę ten cały Gold TV . A jak to u was będzie wyglądać? (sorki za jakość, na szybko)
 14. Z całym szacunkiem...Jak mogłeś na początku nie sprawdzić innych wejść...?
 15. A ilu Januszy w ogłoszniach kategorii BMW, wrzuca Skody? To jest kraina Januszy biznesu i my tego nie zmienimy.
 16. A tak ogólnie to jak masz obraz na ułamek sekundy, a potem brak sygnału, to zazwyczaj oznacza złą rozdzielczość.
 17. Zaraz ich "4fun" zgłosi XD. Taka ironia
 18. I to się nazywa porażka, jakby dusili je z pół roku... Ale kilkanaście dni?
 19. @OlafS Przecież są sprzęty niekompatybilne lub źle skonfigurowane, czego nie rozumiesz? Kolega nawet nie sprawdził, czy na tym samym wejściu HDMI działa mu inny sprzęt (obstawiam, że działał by OK), a Ty go wysyłasz do serwisu tak bardzo na siłę, jakbyś miał jakiś interes w tym (😂 😑)albo uwielbiał uprzykrzać życie serwisowym producenta. Kolega nie kombinował nawet z tym, co pisał mu @hupatek, ani nie resetowal ustawień, więc skąd ma wiedzieć, czy ma poprawnie skonfigurowany sprzęt?
 20. A nie wpadłeś na to, że to może być indywidualna cecha danego sprzętu, który jest podłączony? Kolega nie sprawdził na innym sprzęcie, a może tam działa idealnie?
×
×
 • Create New...