Jump to content

nieczęstygość

Users
 • Content Count

  2031
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

232 Rewelacyjna

About nieczęstygość

 • Rank
  Forum to mój dom
 • Birthday February 8

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielkopolska

Equipment

 • Receiver
  ADB MediaBOX+ / Sagemcom WifiBOX+
 • Pay TV Operator
  NC+
 • Package
  EXTRA+ / CANAL+ / Eleven Sports / Polsat Sport Premium / HBO

Recent Profile Visitors

2077 profile views
 1. Kolega chyba nie wpadł na to, że to kanał, który jest chcąc nie chcąc we wszystkich możliwych platformach/kablówkach czy NTC, więc jeśli go zakodują, to nikt "normalny" nie straci do niego dostępu, czyli kasa z reklam pozostanie taka sama.
 2. Teraz wszystko na ekranie "lata jak chce" logo niżej, oznaczenie wyżej, logo bliżej krawędzi, oznaczenie bliżej srodka. Pełna profeska.
 3. Mnie akurat takie pstrokate gradienty nie podobaja się, dlatego nie lubię oprawy 4Funów
 4. Polsat Rodzina i Polsat Games to były już pierwsze kanały Polsatu bez dopisku HD, w tej kwestii zmienili też duży dopisek HD w logo TV4 na mały i dyskretny jak na TV6 jakiś czas temu, tak więc Polo TV nie jest pierwsze w rodzinie, po prostu ogarnęli się od pewnego czasu, ciekawe kiedy porzucą te kolorowe kloce na Polsat Play czy Cafe. Wracając do tematu, mógłby ktoś sprawdzić profesjonalnie, który z dzisiejszych poniesionych do HD kanałów ma "najlepszą jakość"? Bo tak opierając się tylko na oczach to SS chyba ma najlepszy, a Polo najgorszy.
 5. Masz ID i Polsat C+I, po co kolejny? Już lepiej Horror Channel, a jak ma być kolejny syf, to lepiej już to zamknąć
 6. Trzeba przyznać, że Domo+ zeszło na psy, już [beep]m tymi brytyjski programami o domkach na wsi. Tego się nie da oglądać, w kółko i w kółko to samo.
 7. @Barti Jaką uzyskałeś informacje na temat tego problemu od CP? I czy ten problem występuje tylko na modułach?
 8. nieczęstygość

  TVP Polonia

  A co się zmieniło, poza tym, że usunęli tło? 🤔
 9. TVP(... ropaganda) Info na MUX, gdzie "polaczki" nie wiedzą, że trzeba antenę zmienić? Chyba na głowę by musieli upaść. Pierwsza zasada propagandy, to być zawsze przed/ponad... pozostałymi. Nie ma więc szans na Twój pomysł.
 10. Z dokumentalnych to D.Science czy BBC Earth mają chyba ciekawszą treść, jeśli chodzi o tematykę typowo naukową. Discovery czy Nat Geo to już w zdecydowanej większości rozrywka. Na Discovery to już tylko "Ciężarówką przez..." czasem zobaczę. Swoją drogą ten nowy logotyp ekranowy Discovery, poprzez zastosowany font, wydaje się za duży, mogliby go zmniejszyć do wizualnych rozmiarów starego logo. Jakieś szepty słychać na temat rebrandu DTX na MotorTrend w PL? Czy nie ma nadziei na razie?
 11. Kultura HD? Fajnie , Polonia???? Mogli wpierw Seriale podbić do HD, tam jest więcej treści HD
×
×
 • Create New...