Jump to content

nieczęstygość

Users
 • Content Count

  1788
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

128 Rewelacyjna

About nieczęstygość

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday February 8

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielkopolska

Equipment

 • Receiver
  ADB MediaBOX+ / Sagemcom WifiBOX+
 • Pay TV Operator
  NC+
 • Package
  EXTRA+ / CANAL+ / Eleven Sports / Polsat Sport Premium / HBO

Recent Profile Visitors

1302 profile views
 1. Kolega @umek to chyba największy fanboy Apple i największy przeciwnik Huawei na tym forum, więc czy jest sens się kłócić? To tak jakbyś się kłócił z pewnym fanboyem PlayStation z tego forum na temat konsoli Xbox. Jest potwierdzone psychologiczne, że człowiek zazwyczaj broni tego co kupił, nawet jeśli nie jest zadowolony z zakupu, to będzie tego bronił. I nic na to nie poradzisz.
 2. Szpiegostwo w jakimś stopniu jest, wiadomo w końcu to Chiny, ale może być tylko przykrywką, poczytaj o wojnie technologicznej
 3. Ciekawe jak bardzo Apple maczało w tym ręce? Dla mnie chińczyki wygrywali marżą, która w przeciwieństwu do Apple czy Microsoft (gdzie sięga około 60%) była na akceptowalnym poziomie. (nie dotyczy flagowców) Chciałem wymienić Mate 10 na Mate 30 lub jakiegoś OnePlusa/Xiaomi, ale chyba muszę uciekać od chińskich marek
 4. nieczęstygość

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Mi się nie podoba, chciałem wszystko w styli intro "projekt impreska", a dostałem prowadzących o****dziejących nie wiem co i te paskudne kolory tła i wgl. Z deszczu pod rynnę.
 5. W związku z działaniami amerykańskiego rządu zakazującym niektórym chińskim firmom handlu i współpracy z amerykańskimi firmami, amerykański gigant Google nie będzie już dostarczał wsparcia dla systemu Android dla firmy Huawei (i podmarki Honor) ( mówi się też o Xiaomi i Oppo, ale to na razie tylko plotki). Co to oznacza dla typowego użytkownika takiego smartfona lub Tabletu Huawei (jak na przykład ja)? Dla urzadzeń już zakupionych lub będących aktualnie na półkach nie będzie już aktualizacji systemu Android (jeśli na dzień dzisiejszy nie jest gotowa do pobrania z poziomu smartfonu). Google zapewniło, że aktualizacje aplikacji Google (Assytenet/ Keep)/Chrome/Maps/YouTube itd) będą nadal dostępne dla smartfonów będących w użyciu. Jeśli chodzi o nowe smartfony, nie będą one mogły być wyposażone w pełnoprawny system Android OS z usługami Google. Jako, że jest to system otwarty producent może wypuścić smartfony z okrojonym "Androidem" (jak na rynek chiński, gdzie nie korzysta się praktycznie wgl z usług Google na Adroidzie) ( bez możliwości instalacji apek od Google) lub (prawdopodobnie) ze swoim systemem, który już po cichu opracowali, Hongmeng OS. Oczywiście największym ciosem dla Huawei jest zerwanie współpracy z Google, ponieważ, to właśnie smartfonyz Androidem są najlepiej sprzedającym się towarami chińskiego producenta, jednak decyzja rządu USA "niszczy" Huawei jeszcze bardziej, ponieważ czołowi producenci procesorów (Qualcomm dla smartfonów i Intel dla komputerów i urządzeń przenośnych) także zaprzestają współpracy z chinczykami. Teoretycznie Microsoft też dotyczą te regulacje, więc powinno to uderzyć w serię laptopów Huawei Matebook wyposażonych w system Windows. Na razie MS nie wydał oświadczenia w tej sprawie. Czy jest to więc koniec marki Huawei? Podniosą się po tym? W internetach mówi się, że jest to celowe działanie polityczne (wojna technologiczna USA z Chinami). A co Wy o tym sądzicie?
 6. nieczęstygość

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Ja miałem cichą nadzieję, że zrobią jakieś ładne belki bo te obecne są fatalne... Ale nic z tego...
 7. nieczęstygość

  Propozycje logotypów dla stacji TV

  Odświeżony logotyp Paramount Channel HD w nowoczesnym stylu.
 8. nieczęstygość

  Metro

  Przecież widać, że od momentu przejęcia grupy TVN przez Discovery, kanał ten "jest produkowany" przez TVN i obecnie czekamy tylko na przenosiny na tp. TVN (i HD) i więcej programów z TVN. Discovery już go olało. Im wystarczy, że jest to ich 4 kanał w NTC i zarabia na reklamach.
 9. nieczęstygość

  Propozycje logotypów dla stacji TV

  Nie, na obecnym jest tak samo
 10. nieczęstygość

  CANAL+ Discovery HD

  Haha mój logotyp 😂😂😂 (tylko litera "T" nie jest pochylona i kosmetyka)
 11. nieczęstygość

  Platforma Orange TV

  Nie lepiej byłoby zrobić od razu przystosowany do 4K, światłowodu, satki i kablówki.
 12. Masz jeszcze pakiet biurowy od Google, zawsze możesz przetestować i pobrać wersję .exe lub z poziomu przeglądarki, tak jak office. Jeśli nie używasz zaawansowanych narzędzi arkusza kalkulacyjnego lub PowerPoint, to nie wiem czy jest sens wyrzucać tyle kasy. A w wersji od Google również masz pełną synchronizację z chmurą (np. zaczynasz na komputerze, kończysz na smartfonie)
 13. Dokładniej to: Kup 4 x dowolny produkt Monster w dowolnym sklepie sieci Żabka lub Fresh Market: https://www.zabka.pl/znajdz-sklep; https://freshmarket.pl/lokalizator/ Koniecznie zachowaj wydany paragon fiskalny z unikalnym kodem promocyjnym (przy zakupie większej ilości produktu Monster niż 4 sztuki, każde 4 sztuki muszą być udokumentowane osobną transakcją / osobnym paragonem) Wypełnij i wyślij formularz na naszej stronie podając: adres e-mail oraz unikalny kod promocyjny z Twojego paragonu W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz 2 kody Xbox Game Pass uprawniające w sumie do 28-dniowego okresu bezpłatnego korzystania z Platformy xbox.com/gamepass"
 14. Obecnie trwa promocja "w napojach" Monster Energy znajdują się kody na msc subsypcji Xbox Game Pass EDIT: Info na fanpage'u wprowadzało w błąd trochę. Poniżej szczegóły.
 15. nieczęstygość

  HGTV – Home & Garden TV

  https://hgtv.pl/aktualnosci,3352,n/hgtv-bije-rekordy-ogladalnosci,290735,1.html
×