Jump to content

matjot

Users
 • Content Count

  1047
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Dobra

About matjot

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1035 profile views
 1. Moim zdaniem powinni cały 4Fun Gold zastąpić właśnie 4Fun Kids, a na 4Fun Dance wprowadzić pasma z bardziej klasycznymi hitami.
 2. Czyli większość spełnia ten wymóg w nocy, czy w dzień? [emoji15]
 3. Pierwszy raz widzę to na Esce. Na początku teledysku pojawiła się informacja "Program z napisami", spodziewałem się więc Lyric Video, okazało się jednak, że po włączeniu napisów w Menu rzeczywiście były prawdziwe napisy (tekst piosenki). Nie spodziewałem się tego, progres.
 4. 4Fun Gold od pewnego czasu ma nowe belki. Moim zdaniem wyglądają znacznie lepiej od tych z pozostałych kanałów 4Fun. Niech jeszcze tylko zmniejszą logo, bo w obecnych realiach jest dość spore. No i przydałoby się podbić jakość, już nawet Disco Polo Music wygląda lepiej (może dlatego, że nie ma tak dziwnie sztucznie wyostrzonego oznaczenia wiekowego). Pozw tym widać, że pomysł na kanał im się "wypala", bo przez aż 7 godzin w środku dnia nadają "Przeboje Dla Dzieci". Edit: Poniżej zrzuty z belek "Teraz" i "Następnie" - na tej drugiej w pomarańczowym prostokącie po lewej mrugają czarne trójkąty symbolizujące [emoji3504].
 5. Ostatnio na Nicku często lecą spoty "Jak poprawnie myć ręce przez minimum 20 sekund" ze SpongeBobem, oraz "15 rzeczy, które można robić podczas 'Dystansu Społecznego'". Dziwne, że pojawiły się dopiero w tym tygodniu, takie coś powinno być przynajmniej od miesiąca.
 6. Odkopuję wątek; Wieś w mojej okolicy nazywa się...
 7. Podobnie jest na np. Disney XD, jednak tam w trakcie bajek nawet przerywają na kilka autopromocji gdzie często w jednym bloku jeden ze spotów się kilkukrotnie powtarza, a co do reklam to jest ok. minuta reklam na godzinę. To wina kryzysu reklamodawców związanego z dobrze wiemy jaką sytuacją.
 8. Świetne, ale przydałoby się ujednolicić. Trzeba wybrać czy jednolity kolor czy gradient i czy białe tło czy czarne.
 9. Moim zdaniem nie zapomniał o Esce, Esce Extra i Polo - po prostu są to sprawdzone marki których nie opłaca się zmieniać.
 10. Ale to był specjalny odcinek z okazji świąt, w regularnej emisji skończyli emitować ten serial ok. 2016-17 roku.
 11. Kanał zyskał nowe logo i oprawę. Co ciekawe w logo ekranowym dopisek HD przeniósł się... na jego górną część. Trochę dziwna decyzja, bo niby chcą ujednolicać, ale jednak większość ma ten dopisek w tym miejscu, gdzie wcześniej. Mogli w ogóle go usunąć.
 12. Nowe logo ekranowe wleciało o 6:00, co ciekawe ident telesprzedaży, który pojawił się na chwilę przed nim był z jeszcze poprzedniej oprawy sprzed paru lat. Identy Polsatu 2 wyglądają jak te na głównym Polsacie, ale z lekko zmodyfikowaną muzyką. HD w logo ekranowym pozostało.
 13. Program znajdziesz w cenniku TVP.
 14. Dla mnie Metro i kanały MWE wyglądają najlepiej z tych.
 15. Ostatnio "Everything I Wanted" leciało co pół godziny, więc jakoś mnie to nie dziwi.
×
×
 • Create New...