Jump to content

matjot

Users
 • Content Count

  982
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Dobra

About matjot

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

596 profile views
 1. Znowu coś zmieniło się na ekranie głównej Eski. Nazwa pasma znów jest przy obok loga, ale wydaje mi się, że o piksel lub dwa za wysoko. Mimo to logo nadal jest za nisko troszkę, ale lepsze to niż logo na wysokości pod oznaczeniem. Teraz wszystko tak bardziej do siebie pasuje i znacznie przyjemniej to się ogląda niż 4FUN na którym więcej niż 5 minut nie mogłem wytrzymać przez oprawę i te ich udziwnienia.
 2. Eska ostatnio dość często puszcza teledysk "Nelly, Kelly Rowland - Dilemma". Ponadto przed chwilą poleciały aż 4 pod rząd polskie piosenki.
 3. A to może wtedy akurat nie patrzyłem przez chwilę, ale jestem pewien, że o 21:15 były już kabarety. Wg EPG miało być dłużej, zawiodłem się.
 4. Polsat miał wczoraj od 21:00 retransmitować wieczór wyborczy z Polsatu News, ale zamiast tego cały czas od 20:00 były kabarety.
 5. Mi się wydaje, że to ZPR dokleja drugie logo, bo jest ono w starym miejscu kiedy jeszcze oni mieli ten kanał i jest wyłącznie we wstawkach produkowanych przez nich.
 6. Nie zapomnij o nazwie pasma która lata daleko od loga oraz zdublowanym logu przy wstawkach produkowanych przez ZPR, któro się animuje, a to Polsatowskie nie.
 7. Wg opisu w EPG ma się skończyć na 10 odcinkach, więc od mniej więcej połowy listopada już go nie zobaczymy, no chyba, że powtórki.
 8. Prawdopodobnie ZPR dokleja do swoich programów logo w starym miejscu już do programu który wysyłają do Polsatu który u siebie emituje swoje logo - tak samo było na "Szybkich Strzałach" i chyba każdej wstawce z prezenterami. Co ciekawe Polsatowskie logo ma cień, a ZPRowskie nie.
 9. Przesunęli logo ekranowe na prawo, teraz jest daleko od nazwy pasma.
 10. Wycisz dźwięk bo już WMG zablokowało film[emoji33]
 11. Puls nie nadaje właśnie oznaczenia wiekowego na filmie "Taxi" Edit: Pojawiło się chyba w trakcie filmu po kilku minutach jak o tym napisałem bo chwilę nie patrzyłem i jest.
 12. Ja tam nie wiem, bo dopiero dziś pierwszy raz na tym kanale zobaczyłem telesprzedaż, ale od rana (ok. 8:00) cały czas jest z logiem i oznaczeniem. Nawet na pętli przed "Zwierzątkowem" (7:45) było logo i oznaczenie.
 13. Też mam takie kreski, nawet na najwyższej jasności je dostrzegam. Są na wszystkich programach. Ponadto niepotrzebne jest nadawanie loga i oznaczenia na telezakupach. @PowerTV może postaracie się o obecność NTLu w WP Pilocie?
 14. Na koniec Podwójnej G20 na Eska TV przed chwilą na belce z następnym klipem było "Ed Sheeran ft. Khalid - Beautiful People", jednak potem poleciało "John Newman - Cheating" i na tej piosence na belce z następnym klipem było również to samo ("Beautiful People"). W skrócie przy dwóch piosenkach na belce co poleci za chwilę było to samo.
 15. Wg EPG teraz powinna być powtórka teleturnieju "Gra Muzyka", ale mamy jakiś serial (do tego w 4:3). Co do w.w. teleturnieju, wczoraj pod koniec Janowski powiedział, że informacje o tym jak dostać się do programu pojawią się na koniec odcinka, jednak po tym zdaniu pojawiła się piosenka w trakcie której już pojawiły się napisy końcowe, potem plansze produkcyjne i od razu film (20:00).
×
×
 • Create New...