Jump to content

matjot

Users
 • Content Count

  1069
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Dobra

About matjot

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1135 profile views
 1. Jingiel Reklama mógłby być lepszy wizualnie, nigdy nie byłem fanem fragmentów filmów w tle - w końcu dany film nie jest emitowany regularnie, a raz na jakiś czas, a moim zdaniem w takich jinglach powinno się umieszczać postaci utożsamiane ze stacją. Oczywiście, byłoby lepiej gdyby w ogóle nie było nic w tle. Bardzo natomiast podobają mi się animacje ekranowe, co prawda ściszyłbym trochę ich efekty dźwiękowe, ale graficznie są bardzo ładne i przyjemne dla oka. Zwłaszcza animacja oznaczenia wiekowego.
 2. Szkoda tylko, że normalnie cały Dziwnogedon trwa niecałe 1,5 godziny, a oni będą puszczać przez 2 godziny... ile tam będzie musiało być reklam i przerywników...
 3. Jak napisał pan STARS.TV, te głosowania to jedynie zabawa; nigdy chyba nie zrozumiem osoby, która siedziałaby godzinami tylko po to, żeby piosenka którą lubi pojawiła się później w jakiejś stacji telewizyjnej. [emoji2957]
 4. Takie "konkursy" już parę lat temu były organizowane na 4FUN Dance.
 5. Tak samo, jak nikt nie każe im być HD w C+.
 6. Ty chcesz Puls 2 HD w C+, tymczasem abonenci CP nie mają nawet wersji SD... [emoji2957]
 7. Powinni chociaż poinformować o zmianach a nie, że nadawca sam się dowiaduje od widzów.
 8. matjot

  TVP 1

  Oprawy głównych stacji (TVP 1, 2, ew. też 3) powinni ujednolicić tak, jak zrobili to z belkami typu "Za chwilę", czy "Oglądaj na vod.tvp.pl".
 9. Podoba mi się oprawa Faktów, ale niezbyt podoba mi się logo, z 4Fun TV mam totalnie odwrotnie, logo jest bardzo fajne, ale belka z tytułem utworu jest moim zdaniem średnia, za to szacun za dobre wykorzystanie przestrzeni obok logo. Najlepszą oprawą z powyższych ostatecznie są moim zdaniem MTV.
 10. To nowa moda, podłapali pewnie z Disney XD.
 11. Tyle teraz kanałów MWE "ogarnia", a jednak nic ciekawego na razie nie dostajemy. Ciekawe jak będzie z tym, ale wątpię, że przebije chociaż TV Okazje.
 12. Pewnie będzie to coś jak "Tajne Weekendy", czy "Superbohaterskie Popołudnia". Po prostu będą puszczać odcinki swoich seriali i kreskówek związane ze szkołą. Osobiście obstawiam, że w paśmie pojawi się "Szkolny Poradnik Przetrwania" - w końcu szkołę ma nawet w tytule.
 13. @STARS.TV kiedy wyniki oglądalności dzisiejszej Debaty Prezydenckiej TVP? Podają 7,5 miliona widzów, ale oczywiście obstawiam, że Nielsen będzie mieć w tej sprawie inne zdanie.
 14. Ja zrobiłbym wszystkie stacje post-ZPRowskie pod marką ESKA, np. Eska TV > Eska TV (bez zmian) Eska TV Extra > Eska Party TV Polo TV > Eska Polo TV / Eska Disco TV VOX Music TV > Eska Classic TV (coś ze starszymi hitami, konkurencja dla 4FUN Gold) Eska Rock TV > Eska Rock TV (bez zmian) Ale to już moje totalne fantazje.
 15. Poza tym, dziś wraca serial "Zagadki Rodziny Hunterów". Najprawdopodobniej w soboty będzie emisja sezonu drugiego, a w niedzielę pierwszego, chyba, że w kolejnych tygodniach mają zamiar coś zmieniać. Co ciekawe podczas gdy drugi sezon (dziś) ma zacząć się od pierwszego odcinka, tak sezon pierwszy (jutro) wg EPG ma lecieć od czwartego odcinka.
×
×
 • Create New...