Jump to content

matjot

Users
 • Content Count

  1001
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobra

About matjot

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

757 profile views
 1. Power chyba niezbyt lubi się spieszyć z aktualizowaniem EPG [emoji1]
 2. Co za przeogromne belki! Są zdecydowanie za duże!
 3. Turcja z której seriale na tym kanale mają się pojawiać to akurat jest bardziej na wschodzie niż zachodzie[emoji16] A tak serio to niech próbują, ale wydaje mi się, że tylko z tureckich "tasiemców" ramówki nie zrobią, prędzej czy później mam nadzieję, że dodadzą też te latynoskie. Wiele jest takich, których widzowie dawno lub w ogóle nie widzieli, a chcieliby. Na pewno takiego czegoś jeszcze w Polsce nie było, więc propsy za oryginalność.
 4. Logo jest nawet ok, ale ta nazwa... Mi znacznie bardziej kojarzy się z tworami typu Epic Drama.
 5. Mało Ci seriali na Polsacie 2, Romans, Rodzina i Film?
 6. Może na początku było 10, a pod koniec było sporo więcej, w końcu w trakcie filmu na Polsacie było na pewno trochę reklam.
 7. Sławomir w reklamach bancovo.pl jest kompletnie od czapy wsadzony, główną rolę teraz gra ta ich nowa maskotka, a nasza "gwiazda rock polo" jest pokazana tylko w tle jako dodatkową zachętę dla potencjalnych pożyczkobiorców.
 8. W najnowszej kampanii reklamowej MediaExpert NIE MA Eweliny Lisowskiej. Została zastąpiona przez animowane, śpiewające, "rockowe" chomiki.
 9. Kilka ich autorskich programów jest całkiem ciekawych, mi podoba się np. "Po Lekcjach", "To Czy Tamto", czy "PoGraMy". Zamiast tych paradokumentów rano mogliby dać powtórki "Po Lekcjach", bo ten program nie jest praktycznie w ogóle powtarzany poza 14:30. Co do anime powinniście się cieszyć, że chociaż te 5 godzin dziennie ich macie.
 10. Czekają, bo to świetny serial, można się nieźle pośmiać. A co do jego obecności w PR to w 100% się zgadzam, ponieważ w serialu są właśnie pokazane rodziny, ale nie zawsze ich postępowanie jest "family-friendly" [emoji12][emoji16]
 11. Nadawanie przez telewizyjną eskę "2xG20" nie ma sensu, bo grają zupełnie co innego niż radiowa lista, co może zmylić słuchacza. Na telewizyjną nie ma możliwości głosowania oraz zobaczenia pełnego notowania (zapisanego). Poza tym po co w ogóle TV Okazje, skoro jutro rano będą tylko 15 minut - mogliby przedłużyć pasmo muzyczne, bo chyba z 15 minut dużo nie mają.
 12. To nawet w CP nie ma Eski HD a przecież kanał należy do nich, chyba, że coś mnie ominęło.
 13. To one w końcu są, czy zostały wywalone, bo teraz już sam nie wiem...
 14. Właśnie pod koniec Expresu na TTV prowadzący z prezenterem pogody przeciągali końcówkę, przez co technicy 4 razy włączali belkę "Produkcja TVN24 dla TTV", bo nie wiedzieli kiedy skończą mówić.
 15. Tłumaczenie: Na kanale MTV chwilę przed galą co jakiś czas pojawiały się tzw. "pasy łowickie", oraz obraz się ścinał. Ponadto kanał MTV HD nadawał w słabszej jakości niż powinien. Przynajmniej ja z tego to zrozumiałem.
×
×
 • Create New...