Jump to content

matjot

Users
 • Content Count

  1033
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by matjot

 1. Ostatnio "Everything I Wanted" leciało co pół godziny, więc jakoś mnie to nie dziwi.
 2. TMF chyba nadawał w Holandii, ale Viacom zepsuł ten kanał podobnie jak VIVĘ.
 3. Eska świetna, ale dlaczego logo nie ma normalnych kolorów? Poza tym chyba KRRiT wymaga oznaczenia wiekowego po lewej stronie ekranu. Logo TVP Info wygląda średnio, natomiast belki są świetne, przydałoby się, żeby logo było spójne na ekranach w studiu i na oprawie ekranowej. Ponadto programy informacyjno-publicystyczne nie wymagają oznaczenia wiekowego.
 4. Takie pasmo było jeszcze parę lat temu na głównym Pulsie, ale od początku nazywało się "Junior TV".
 5. Właściwie to MTV Music Polska i VH1 Polska po prostu skończyły nadawanie, ich obecne odpowiedniki nie są polskie, więc nie tylko w panelu Nielsena mamy 2 polskie stacje mniej, ale ogólnie przestały one istnieć.
 6. MTV Music 24 to takie biedniejsze MTV Hits - w większości kablówek i w CP ten pierwszy kanał jest w znacznie tańszych pakietach.
 7. Te różnice to logo, oprawa i rzecz jasna nazwa [emoji38][emoji38][emoji38]
 8. Przekaz jest zagraniczny, świadczy o tym napis "now" zamiast "teraz", ponadto nazwa pasma na ekranie to "a-list playlist", a w EPG "MTV Music 24". Belki natomiast są dość ładne, ale wydają mi się większe (wyższe) od poprzednich. Tutaj żadnych problemów nie było, bo tylko wyłączyli polski przekaz i wpięli nas do zagranicznego. W ten sposób kanał ostatecznie stal się szafą grającą widmo.
 9. Czyli niejako wracamy do VIVY z końca jej istnienia gdzie podobnie jak tu 24/7 była ta sama playlista, ale w trzech "różnych" pasmach, które różniły się wyłącznie nazwą, tutaj natomiast mamy już to wszystko ujednolicone.
 10. Puszczają 4FUN w miejscach publicznych, widzę często jak gdzieś wychodzę, najczęściej w BigCityPizza. Pewnie nie ma innego teledysku (w końcu nie puszczą takiego z nieruchomym obrazkiem) a stacja chce puszczać popularne klipy (a ten akurat taki jest) więc nie mają wyboru.
 11. Ja zrozumiałem to troszkę inaczej[emoji16] Kolega ma chyba na myśli, że za mniej więcej tydzień powinny się pojawić jakieś informacje w tej sprawie.
 12. Polsat teraz tak inwestuje w nowe rzeczy (PCCE dla przykładu), a Eski w HD na satelicie nadal nie ma. W porównaniu z Polsat Music HD zarówno Eska, jak i Eska Extra (która wygląda chyba jeszcze gorzej) są jak zupa pikseli. Ledwo widać nazwę pasma. Zauważam to teraz, bo w końcu przerzuciłem się na telewizor z FullHD i na tak dużym ekranie (a teraz jest właśnie takich coraz więcej) Eski wyglądają okropnie. Ponadto zastanawiam się dlaczego Eska Extra nie zmieniła jeszcze oprawy, podczas gdy jej starsza siostra zdążyła to zrobić już dwukrotnie.
 13. Wątpię, ale spodziewać się można widząc wyczyny Polsatu.
 14. Ta domena już teraz przenosi na mwenetworks.pl, więc widocznie kupili.
 15. Nie widziałem, bo ową zapowiedź jedynie słyszałem. Byłem w drugim pokoju, gdy leciała i nie zdążyłem zobaczyć.
 16. Co ciekawe na owym spocie lektor nie mówił "od 3 lutego", a - jakby to miało być już teraz - "od poniedziałku do piątku".
 17. matjot

  Kanały VIVA

  Widać ją na tym filmie:
 18. Wszystko ma powiązanie. Najprawdopodobniej Viacom podzielił się showami z Polsatem w zamian za doklejenie swojej nazwy i pomoc (?) przy Polsat CC Extra. Przecież podał źródło.
 19. Być może "nowymi" kreskówkami będzie powrót tych starych po miesiącu [emoji38]
 20. Podczas gdy inne stacje omijają limit 12 minut reklam na godzinę "programami" zawierającymi autopromocje, tak TV Puls jest o krok do przodu i... omija swoje "Za Chwilę Bez Przerwy Reklamowej" dodając autopromocję Telekamer TeleTygodnia jako część serialu. Przed napisami końcowymi każdego odcinka "Lombardu" nadawany jest spot z informacją dot. nowego sezonu serialu oraz ogłoszenia, że więcej informacji na jego temat pojawi się na gali Telekamer.
 21. Chyba wzorują się na radiowej Esce, tam utwór ten od początku roku był grany już 140 razy! (dane z odsluchane.eu)
 22. Może specjalnie tego nie robi, żeby ludzie myśleli, że to Top Kids i włączali - w końcu ta marka jest bardziej rozpoznawalna niż Junior Music.
 23. 4FUNy średnie - logotypy nie są spójne i poszczególne napisy są trochę za daleko, ponadto czwórka jest słabo widoczna. Stopklatka i HBO - jak najbardziej na plus, z chęcią zobaczyłbym to na ekranie. TVR - jako, że ta stacja chce stać się bardziej rozrywkową niż rolniczo-przyrodniczą, to listek średnio pasuje, ale sam pomysł bardzo fajny. Eska TV w tym stylu jest znacznie lepsza niż TVP, podoba mi się.
 24. Wszystkie odcinki są także na Netflixie.
×
×
 • Create New...