Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ViacomCBS prawdopodobnie uruchomi nie tylko w Czechach ale i Polsce kanał TeenNick skupiający się na serialach fabularnych Nickelodeona: https://satkurier.pl/news/198370/wkrotce-teennick-w-czechach-i-w-polsce.html
W Polsce start jest o tyle możliwy gdyż działa.już kanał NickToons będący przeciwieństwem tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
Tylko po co kolejny kanał, mało mamy takich kanałów?
Wystarczyłoby stworzyć porządną platformę vod od ViacomCBS, na którym byłyby produkcje nowe jak i stare od nicka, aż po mtv.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal tydzień temu, w wątku o kanałach ViacomCBS za granicą wspominałem, że TeenNick w Europie Środkowo-Wschodniej zadebiutuje 12 stycznia i jako pierwsi będą mogli go oglądać widzowie z Węgier (zamiast RTL Spike) i Rumunii.

Gdyby TeenNick pojawił się u nas oraz w Czechach (bo jest mowa, że kanał może nadawać w wymienianych w artykule na SK krajach), to w tej samej wersji co NickToons czy rozwalony przez nadawanie w Rosji Boomerang CEE, czyli jako jeden kanał z jedną ramówką dla różnych krajów z różnymi ścieżkami dźwiękowymi (z opcjonalnymi oddzielnymi feedami na lokalne reklamy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ogladajacymichas napisał:
Tylko po co kolejny kanał, mało mamy takich kanałów?
Wystarczyłoby stworzyć porządną platformę vod od ViacomCBS, na którym byłyby produkcje nowe jak i stare od nicka, aż po mtv.
 

Struktura budowy Nickelodeona jest prosta jak konstrukcja cepa (nie mylić z CePem czyli Cyfrowym Polsatem) gdyż:

Nickelodeon = Nick. Jr. (produkcje dla maluchów) + Nicktoons (animacje dla starszych dzieci) + TeenNick (filmy i seriale fabularne pokroju iCarly)

TeenNick jest zatem ostatnim elementem układanki który skupia się na produkcjach z ludźmi i to także tych starszych dla których nie ma już miejsca w głównym Nickelodeonie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając ViacomCBS myślę, że w Polsce TeenNick zastąpi jakiś kanał tak jak to było z Nickelodeon HD, Viacom Blink! czy z pierwszą wersją VH1. Osobiście jeśli ma zastąpić jakiś kanał jak na Węgrzech i w Czechach RTL Spike to chciałbym, aby to był główny Nickelodeon, ponieważ tam pasmo Nick Jr trwa tylko godzinę z "Psim patrolem", a kreskówek dla starszych jest tylko maks. 5. Większość całodniowej ramówki to seriale z TeenNicka oraz "Rodzina zastępcza".

Edytowane przez JohnnyBravo97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2020 o 22:34, Poland napisał:

Struktura budowy Nickelodeona jest prosta jak konstrukcja cepa (nie mylić z CePem czyli Cyfrowym Polsatem) gdyż:

Nickelodeon = Nick. Jr. (produkcje dla maluchów) + Nicktoons (animacje dla starszych dzieci) + TeenNick (filmy i seriale fabularne pokroju iCarly)

TeenNick jest zatem ostatnim elementem układanki który skupia się na produkcjach z ludźmi i to także tych starszych dla których nie ma już miejsca w głównym Nickelodeonie.

 

 

W Viacomie nic nie takie proste. Nickelodeon puszcza Rodzinę zastępczą a Paramount Channel puszcza Pingwinów z Madagaskaru oraz Dwóch i pół. Likwidacja śmiesznego PCCE dałaby może porządek w kanałach seriale typu Miasteczko South Park czy Władcy móch mogły lecieć w Nickelodeon dla mnie tak to powinno wyglądać Nickelodeon jako misz masz wszystkiego po trochu a tam leci ..... Rodzina zastępcza. Polska jest olewana przez ten Viacom dlatego mamy taki [beep] Węgry i Rumunia nie ma seriali w Paramount Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Nickelodeon i wkrótce podadzą datę startu kanału. Z tego co widzę to PCCE jest kanałem promocyjnym w Cyfrowym Polsacie, więc może rebranding? :) A co do ramówki to żadni "Włatcy móch" czy "Rodzina zastępcza", ponieważ ma być wspólna ramówka dla kilku krajów tak jak na NickToons. Przeczytałem ramówkę TeenNicka w USA i tam jest pasmo nocne NickRewind, gdzie puszczają takie tytuły jak "Ren i Stimpy" czy "Rocko i jego świat" tylko czy mamy polski dubbing? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Wątpię w powodzenia TeenNick'a w Polsce, jest tyle kanałów dziecięcych, że można przebierać w różnorodności.

Różnorodność? Kiedyś tak było, ale obecnie jest to mocno wątpliwe. Kanały obecne na naszym rynku stały się bardzo dziecinne, a ich ramówki składają się z kilku produkcji powtarzanych w kółko, więc gdzie ta różnorodność?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 00:04, Poland napisał:

Ja też pisałem i odpisali że wkrótce (być może w styczniu) odpowiedzą na moje pytanie odnośnie startu kanału.

Założysz się ze 12 stycznia wystartują oba kanały czyli TeenNick i Paramount Network

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawopAle Ci sami ludzie kazali czekać na informacje do stycznia.

 

Generalnie myślę, że wszyscy za bardzo się podniecają, jednocześnie dopowiadają sobie fakty i z nimi dyskutują podpierając się tak naprawdę zdawkowymi informacjami na temat koncesji tego kanału. Bo nic więcej nie zostało oficjalnie powiedziane. 

 

Ciekawe ilu z niektórych tu dyskutujących już sobie zrobilo miejsce dla TeenNicka w "ulubionych" na listach kanałów w swoich dekoderach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...