Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna ze starszych pozycji, które leci nie licząc "iCarly", gdzie czasami lecą 4 odcinki pod rząd i powoli potrafię zacytować fragmenty odcinków...jest "True Jackson" z 2008 roku, ale niestety ten serial leci ok. 3.00 w nocy po 2 odcinki. Takie pozycje jak "All Grown Up!" liczyłbym na platformie SkyShowtime. Już teraz można zauważyć dodawanie odcinków i seriali nieemitowanych w Polsce do konkurencyjnej platformy Disney+. Na początku marca w zagranicznej wersji TeenNicka leciał program rozrywkowy "Szał na Amandę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2022 o 15:22, Michu_97 napisał:

Na początku marca w zagranicznej wersji TeenNicka leciał program rozrywkowy "Szał na Amandę".

"Szał na Amandę" leciał u nas gdzieś z 15 lat temu na Zig Zapie ;)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bardzo dobrze to pamiętam. Niestety leciało to bardzo krótko, bo przez niecały rok w latach 2006-2007. W międzyczasie była także "Zoey 101", do której Nickelodeon stworzył dubbing. Szkoda, że tych starszych produkcji nie pokazuje TeenNick. Najchętniej chciałbym jeszcze raz zobaczyć "Tajemnice domu Anubisa" albo "Supah Ninjas".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.04.2022 o 17:08, Michu_97 napisał:

Najchętniej chciałbym jeszcze raz zobaczyć "Tajemnice domu Anubisa" albo "Supah Ninjas".

"Tajemnice Domu Anubisa" też bym sobie obejrzała, bo zaczęłam od tego serialu w ogóle oglądanie Nicelodeon.

Teen Nick zapowiadał się jako dobry kanał ale jest jak jest. Przynajmniej powtórzyłam sobie seriale z dzieciństwa.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rocznik 02Jesteś rocznikiem mojej siostry, która także razem ze mną oglądała Anubisa. Cieszę się, że mi ją przypominasz choć trochę :) Ten serial podobny jest trochę do "Zagadki rodziny Hunterów", aczkolwiek "Tajemnice domu Anubisa" były o wiele lepsze, bardziej wciągało, każdy odcinek zakończony "cliffhangerem". To było coś :D Żałuję też jeśli chodzi o TeenNick, że serial "True Jackson" leci około 3.00 w nocy. Niestety gdyby nie internet nie przypomniałbym sobie tego serialu. Szkoda, że nie jest puszczany w miarę lepszej godzinie jak np. "Awatar - legenda Aanga" na NickToons, który leci o 22.20. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem nadzieję na to, że TeenNick będzie emitował seriale, które Nickelodeon emitował na początku swojego nadawania w Polsce. Jednak się zawiodłem, większość ramówki to: "iCarly", "Sam i Cat", "Big Time Rush" i "Niebezpieczny Henryk", czyli inaczej mówiąc na TeenNick są emitowane głównie powtórki seriali z głównego Nickelodeon'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.05.2022 o 10:12, Darek z Ozimka napisał:

Ja miałem nadzieję na to, że TeenNick będzie emitował seriale, które Nickelodeon emitował na początku swojego nadawania w Polsce. Jednak się zawiodłem, większość ramówki to: "iCarly", "Sam i Cat", "Big Time Rush" i "Niebezpieczny Henryk", czyli inaczej mówiąc na TeenNick są emitowane głównie powtórki seriali z głównego Nickelodeon'a.

Dodatkowo Big Time Rush jest emitowany o nieludzkich godzinach nocnych.

W dniu 18.06.2022 o 20:46, bmw napisał:

Nicky Ricky Dicky i Dawn ma być dodany w lipcu. Mam nadzieje, że Game Shakers, Drake i Josh i Nieidealna również zostaną dodane

Brakuje jeszcze takich seriali jak: Brygada, Tajemnice Domu Anubisa czy Victoria znaczy zwycięstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za 2 tygodnie TeenNick będzie obchodził swoją pierwszą rocznicę obecności w Polsce, zatem z tej okazji zawczasu życzę temu kanałowi poszerzenia swojej oferty o archiwalne seriale produkcji Nickelodeon, bo emitowanymi w kółko "iCarly", "Sam i Cat" i "Grzmotomocnymi" długo nie pociągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2022 o 21:36, Darek z Ozimka napisał:

 zatem z tej okazji zawczasu życzę temu kanałowi poszerzenia swojej oferty o archiwalne seriale produkcji Nickelodeon, bo emitowanymi w kółko "iCarly", "Sam i Cat" i "Grzmotomocnymi" długo nie pociągną.

Może z nowszych tak, ale w USA TeenNick praktycznie nadaje Grzmotomocnych,Dangerverse (Niebezpieczny Henryk i Oddział), iCarly oraz Sam i Cat).

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

TeenNick 31 października pokaże odcinki halloweenowe swoich seriali - 17.30 "Big Time Rush" 2 odcinki "Bardzo wielki strach" oraz "Bardzo ważne Halloween"; 18.25 "Śmiechobeka" odc. 10 (halloweenowy); 18.55 "Szkoła Rocka" 2 odcinki "Co za koszmar!" oraz "Nie bój się" a także od 19.50 "Nicky, Ricky, Dicky i Dawn" 3 odcinki w tym 2 halloweenowe "Mózgowe Żniwa" oraz "Straszy Taniec". Chciałbym jeszcze napisać, że codziennie rano przed pracą oglądam "Big Time Rush" i co zauważyłem? Lecą 3 odcinki pod rząd po kolei chronologicznie, choć nie zawsze. Oprócz 31 października stacja TeenNick nie emituje w ogóle 1 sezonu. Z drugiego sezonu są odcinki - 3, 6, 8 11-13, 18-28, z trzeciego sezonu odcinki 4-7, 9-11 oraz z sezonu 4 odcinki od 1 do 11. A następnie znowu zaczyna się 2 sezon i tak od samego początku powtarzają się w pętli. Założę się na 100%, że robią tak z każdymi serialami. Podobną sytuację zauważyłem w "iCarly".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A tak TeenNick przed startem w Polsce zapowiadał się obiecująco, jednak się tak nie stało, w 70% ramówka jest "załadowana" serialami z kanału Nickelodeon, trochę starszych seriali produkcji Nickelodeon według mnie podniesie oglądalność TeenNick'a. Mam tu na myśli takie seriale jak:

"Drake i Josh", "Zoey 101", "Szkolny Poradnik Przetrwania" oraz wiele innych.

Edytowane przez Darek z Ozimka
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Od 21 sierpnia o 9.40 rozpocznie się serial "100 rzeczy do przeżycia przed liceum". Jest to kolejna "nowość" z archiwum po "Nicky, Ricky, Dicky i Dawn" oraz "Game Shakers. Jak wydać grę?". Choć większość z nas chce coś bardziej starego to póki co mamy powrót seriali z 2015 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...