Jump to content

JohnnyBravo97

Users
 • Content Count

  863
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Świetna

About JohnnyBravo97

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

1558 profile views
 1. Kanał Polsat Film znajdę na kanale 104 od jutra?
 2. @Emil.1603 MTV Polska nadaje co innego niż Europe od 22.00 do 2.00. Najczęściej jest to Warsaw Shore lub polska wersja Ex on the beach.
 3. Taka sama playlista jak w wersji europejskiej
 4. Jest! Udało się dogadać z MWE Gratuluję
 5. Ja mam TestC, gdyż zostawiłem sobie go na liście Ulubionych Póki co czarne tło i brak EPG. Plansza testowa dawno zniknęła.
 6. Teraz już pewny nie jestem Serial "The Walking Dead: World Beyond" będzie mieć tylko 2 sezony a pierwszy odcinek w Polsce będzie mieć premierę 13 kwietnia. @lukimann AMC ma zamówiony 11 sezon. Na jesień 2020 pożegnamy się z serialową Michonne, ale powróci Maggie.
 7. Dziś kanał pożegnał się z polską koncesją. Po "Telezakupach" powinien przestać pokazywać oznaczenia wiekowego. Co ciekawe na stronie teletydzien.interia.pl od 17 lutego o 6.00 zakończyła się ramówka. Ostatnia pozycja to "Nocny patrol" o godzinie 5.40
 8. Program "Dopasowani" zaczął się identem MTV jakiego nie widziałem. Był on w stylu nowych programów muzycznych Eski. O dziwo, "Ekstremalna rozrywka" zaczęła się punktualnie, choć jeszcze dziś "Hity Baby One More Time" zaczęły się o 18.15
 9. Już go nie ma od dawna na MUX-L7 Zagraniczna może być
 10. MiniMini jest tak starym kanałem a tu tylko dwie strony? Chcę napisać, że MiniMini+ wydłużyło emisję 1 stycznia o pół godziny (3.30-21.00). Nie mam pojęcia co Canal+ chce tym osiągnąć, ale OK.
 11. Przestawiłem antenę bardziej na lewo i jest dobrze
 12. Nakło nad Notecią. Ściągam z Bydgoszcz/Trzeciewiec.
 13. Odbieram bardzo dobrze muxy 1-3 oraz 8, ale niekodowany Polsat News z MUX 4 pojawia się i znika...Ciekawe jest też to, że późnym popołudniem nie ma problemu z odbiorem, lecz na ogół wyświetla się brak sygnału. Co mam zrobić, żeby lepiej odbierać Polsat News?
 14. Nie Przynajmniej u mnie. Chodzi Ci o Cyfrowy Polsat? Jest wszystko w porządku
 15. Disney XD nadchodzi z nową kreskówką. "Płazowyż" będzie mieć premierę 23 marca. Premiera o godzinie 17:00. A ja już myślałem, że kanał pójdzie do kosza.
×
×
 • Create New...