Jump to content

Karol

MOD Weteran
 • Content Count

  3987
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

About Karol

 • Rank
  MOD Weteran
 • Birthday 08/19/1988

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Location
  Starachowice
 • Hobby
  media, tv-sat, moto i takie tam...

Recent Profile Visitors

774 profile views
 1. Jako nadawca nie wiesz, gdzie będą nadawać Twój kanał? Serio?
 2. @Pawop @PowerTV Takie podejście do rozmówców mnie rozwala. Nie można się wypowiadać na forum, nie można krytykować zmian, nawet jeśli podyktowane są czystą ekonomią, nie można mieć żalu, że historia NTL dobiega końca, bo jeśli się nie podoba, "trzeba było samemu zainwestować" xD Rozumiem - jeśli nie odpowiada mi gra polskiej reprezentacji w piłce nożnej, to sam mam biegać po boisku, a jeśli Andrzej Duda, to nie mój prezydent, powinienem wystartować w wyborach za pięć lat 👏 Tak naprawdę jeśli biznes się nie opłaca, to się w niego nie wchodzi. Ja rozumiem, że zakup NTL Radomsko to tak naprawdę zwykle przejęcie multipleksu lokalnego i miejsc w sieciach kablowych, dlatego wypadałoby mówić o tym wprost, a nie odgrywać znawcę rynku medialnego, na którym de facto się nic nie osiągnęło. I to żadna ironia, tylko fakt. A zaprzeczeniem całej tej paplaniny jest wypowiedź Romana Młodkowskiego w sprawie niskiej oglądalności Biznes24, że nie robicie tego dla liczby widzów. Serio? Najdroższy w produkcji kanał nie jest robiony dla zarobku? 🙂 I dużo się tu naczytałem o nowej siedzibie NTL, o nowej ramówce, o przenosinach studia, koronawirusie i to w ciągu ostatnich kilku miesięcy, żeby nagle dowidzieć się, że biznes idzie do zamknięcia, bo się nie opłaca, bo są długi... No to shutdown, a nie kanał lokalny nadajecie na satelicie... Przez takie bystre decyzje niektórzy stracili pracę, bo zabrakło dla nich pieniędzy.
 3. Właśnie wyskoczył Błąd 524 🙂
 4. Czy tylko mi forum zamula? Problem nie jest nowy, powtarza się od dawna, tylko o tym nie wspominałem 🙂
 5. Mylisz się. Koncesja satelitarna w KRRiT kosztuje ok. 10 tys. złotych i jest ważna przez 10 lat, podczas gdy we włoskim AGCOM to 6 tys. euro, a czas obowiązywania licencji zamyka się w sześciu latach 🙂 Nieprawdą jest też, że Tele 5, a w szczególności Polonia 1 nadają nieprzerwanie od początku istnienia. Przerwy w emisji były - od kilku godzin do kilku tygodni 🙂 I co najistotniejsze. Dlaczego Tele 5 uciekło formalnie do Włoch? O tym przeczytasz na forum Media2: https://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=57&t=175&start=5655#p593404 W wątku, głównie w poprzednich postach, zawartych jest wiele ekskluzywnych ciekawostek na temat działalności właścicieli Tele 5.
 6. Tele 5 cały czas posiada koncesję w AGCOM 🙂
 7. Widzę, że nie ma aktualnego tematu o Playboy TV, więc wypadałoby go założyć. Po latach dopiero zainteresowałem się zawartością dostępnego w Polsce Playboy TV. Co prawda w ramówce nie ma szału, bowiem kanał składa się głównie z 15-20 minutowych krótkich filmów soft, chociaż widać na nich dużo więcej niż w erotykach na Tele 5 Chciałem napisać w ramach ciekawostki, że kanał na ogół nadaje w formacie 4/3, natomiast przerwy na zapowiedzi i reklamy pokazywane są już w 16/9. To dopiero wydarzenie, ponieważ w stajach telewizyjnych widziałem tylko odwrotne do tej sytuacje.
×
×
 • Create New...