Jump to content

akoss22

Users
 • Content Count

  1119
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by akoss22

 1. To Tele5 ma polską koncesję? Jeśli nie, to czy może trafić do telewizji naziemnej?
 2. Masz rację - wydaje ci się. Przerwa konserwacyjna dotyczyła MUX-8.
 3. Naprawdę Mango 24? Brak słów
 4. akoss22

  Dekoder HD5000

  Nie jest na sprzedaż Napisz na priv do @Burito
 5. akoss22

  Dekoder HD5000

  Mam na swoim pomarańczowy soft ale nie ma możliwości wyciągnięcia go z dekodera, więc nie pomogę. @maks27 wystarczyło odpiąć dekoder od satelity kiedy wchodził czarny soft dla wszystkich i poczekać na poprawkę. Dekoder nowy z Darmowym HD (dzięki pomocy @Burito) póki co leży w szafie i czeka na swój czas. Teraz dekoder nie pobiera softu, a uprawnienia tak.
 6. Pozostałe MUX MWE też zmienią parametry?
 7. Jak u was z odbiorem? Po dodaniu Biznes24 zmieniono parametry MUX-a?
 8. akoss22

  TTV

  W dodatku ta zmiana nie dotyczy wszystkich odbiorców. https://satkurier.pl/news/189785/proces-refarmingu-rozpocznie-sie-2930-marca.html
 9. Potwierdzambrawo dla operatora Pamiętajcie, że niedługo zmiana czasu Teraz czas na nowości Jakieś sugestie?
 10. Testy Polsatu w dvbt2 pewnie mają na celu zbadać zainteresowanie ludzi w tym temacie. Dajemy dwa kanały zobaczymy jaki odzew... Widać zainteresowanie jest.
 11. Co wymyśli Polsat dla klientów z umowami na mux-4 z dekoderami dvbt po 2022?
 12. http://www.barczak.com.pl/oferta/anteny-telewizyjne-zewnetrzne/antena-zewnetrzna-dvbt-6-69-hv.html Zmień antenę i po problemie. Z tym co masz bez szans na stabilną 8.
 13. Polsat nie zrobi ludziom dobrze wprowadzając dekoder dvbt2? Może będzie podobna akcja jak z dvbs2, tzn. za darmo wymieni dekodery? Co z użytkownikami tv mobilnej z dekoderami dvbt po 2022?
 14. Mam nadzieję, że nie będziemy czekać kolejny rok na opanowanie EPG i dostosowanie do odpowiedniej godziny. Macie EpG na Red? Ja nie...
 15. EPG ON Obecnie na TVR Kolekcjonerska Pasja, a EPG Gang Surykatek. Trzeba to sprawdzić NTL chyba też odjechał.
 16. Czytam i oczom nie wierzę Co zdanie to lepsze https://hollex.pl/antena-szerokopasmowa-log-5-69-p-65.html 50km i ok Wszystko zależy od warunków odbioru w danym miejscu. Przyjmij zasadę, że te anteny hiper mocne HD 4K Ultra są do kitu. Wracając do pytania z pierwszego postu... Odpowiedź brzmi NIE. Nie trzeba wymieniać anteny na dvbt2. Z pewnością osoby, które teraz mają problem będą musiały odświeżyć temat anten. Wszystko w swoim czasie.
 17. @Burito nadal świecą u ciebie ww kanały? Na jakiej umowie? DRH2, DRH6, własnościowy sprzęt, nie wiem czy jest jakaś opcja jeszcze z darmowym? Nie chce mi się za bardzo wyciągać dekodera z szafy i sprawdzać.
 18. Szanowni Państwo Forum, nie zapominajcie ile trwa "chwila" dla Pana Winnickiego. Śmiem mniemać, że lada moment słownik frazeologizmów wprowadzi taki termin. Wielkimi krokami zbliża się wiosna to dzieci od rana do wieczora na dworze. Po zakodowaniu jasne jest, że wszyscy pobiegną po Orange... Zwłaszcza w dobie Internetu.
 19. Potwierdzam, nie tnie, ale żeby nie było za kolorowo, a operator nie spoczął na laurach powiem krótko... EPG Wesołych Świąt
 20. 50 km od nadajnika w Kamieńsku też mam problem z poprawnym odbiorem. Reszta OK nawet jak leje.
 21. Zrobiło się na tyle ciekawie, że nawet nie skanuję bo szkoda baterii w pilocie.
 22. Odbieram kanał z NTC i tam jest ok. Gorzej jak oglądam TVR i wskakuje reklama, Jingiel zdecydowanie za głośny... Nie jestem w takim razie jedyny, który ma zastrzeżenia odnośnie poziomu głośności.
 23. Kto się ze mną zgadza, że jingiej reklamowy jest za głośny? Można palpitacji serca dostać
 24. akoss22

  TVP Polonia

  Myślę, że lada dzień ruszą w HD. Przekaz wyłączono.
×
×
 • Create New...