Jump to content

akoss22

Users
 • Content Count

  1089
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

About akoss22

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uśmiech bąbelka gwarantowany Gdzieś na forum było, że może uda się zwiększyć zasięg w centralnej Polsce. Tylko w jaki sposób? @PowerTVNowy obiekt nadawczy?
 2. Czasami kilka piosenek np. 3-4 odtwarza się w zapętleniu. To trochę irytuje, nawet najmłodszych. Tak samo, jak odtwarzanie 3 wersji Idziemy do zoo jedna po drugiej. Teledysk z udziałem dzieci, później wersja animowana, a na koniec ta sama po angielsku. Mile widziane były by piosenki religijne, zwłaszcza, że zbliża się okres świąteczny. Moim dzieciom Barka podoba się chyba najbardziej
 3. No nie, tego nie połączysz. Pokusiłbym się o europejskie wiązki z 28,2 https://pl.kingofsat.net/pos-28.2E.php. przestawiając antenę na 19,2 jako centralna.
 4. Oczywiście, że tak. Obecnie mam 90 i jest ok, a wcześniej nawet na 60 kilka tr.
 5. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne TV i wyszukaj ponownie kanały. Pamiętaj, że wszystkie spersonalizowane ustawienia obrazu, dźwięku, itd. zostaną utracone.
 6. @PowerTV możecie poprawić czas w Kamieńsku? Wiem, że niedługo zmiana czasu, no ale... No i EPG musi być koniecznie
 7. akoss22

  Formuła 1

  Nowa wersja i mam nadzieję, że ostateczna: Wtorek: Russell/Kubica Środa: Latifi/Kubica Czwartek: Kubica/Russell
 8. akoss22

  Formuła 1

  Najważniejsze, żeby był konkurencyjny. Zeszłoroczny środek stawki mam nadzieje, że w tym roku dogoni top 3, a różnica punktowa nie zacznie się wyraźnie kreować po 3 wyścigu (przynajmniej do wakacji). W przeciwnym razie i tak już wąskie grono fanów przed Tv zacznie się kurczyć. Ten rok z pewnością dzięki Robertowi, nowych konstrukcji samochodów, apetytów zespołów i kierowców na zwycięstwa będzie udany i arcyciekawy. Po cichu liczę na przełom, jeśli chodzi o dostępność F1 w Polsce i na świecie, tzn. bezsensowny zapis o przeniesieniu do kanałów kodowanych przepadnie w czeluściach Tartaru. PS. Wybiera się ktoś na GP Węgier? W tym roku obejrzę na żywo cały week wyścigowy + pit lane 😁
 9. akoss22

  Formuła 1

  Haas pokazał dzisiaj swój samochód https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-27914-Haas_pokazal_malowanie_na_sezon_2019.html. Jak wam się podoba?
 10. akoss22

  Formuła 1

  Tak może się stać, ponieważ to nie jest malowanie na sezon 2019.
 11. Jeśli oglądasz okazjonalnie i wystarczą podstawowe programy, zainteresuj się nadawaniem naziemnym. Możesz skorzystać z gotowy rozwiązań np. tzw. antena korona albo samodzielnie wykonać biquada (polecam to rozwiązanie). Bezproblemowo znajdziesz potrzebne informacje w sieci.
 12. Odbiór MUX-8 na antenie siatkowej, raczej poprawny odbiór to kwestia szczęścia, raczej przypadku. Antena tylko i wyłącznie z symetryzatorem na pozostałe MUX-y. Jeśli ktoś się uprze, chce "oszczędzić", lubi kombinować/majsterkować może co najwyżej dołożyć dodatkowy dipol na pasmo VHF (nie ma gwarancji na poprawny odbiór, ale...). http://www.anprel.sklep.pl/galerie/a/antena-tv-kpl-z-dipolem_6217.jpg Anteny typu "DVB-T2 FULL HD w okazyjnej cenie 99,99" i "super hiper wzmacniacze" tylko dla naiwnych, lubiących wyrzucać pieniądze w błoto. Do poprawnego odbioru 8, anteny przeznaczone na pasmo III, zwrotnica, porządny kabel w całej instalacji.
 13. Od stycznia nowe programy w TVS https://tvs.pl/informacje/fascynujace-dokumenty-od-stycznia-w-tvs-seria-imax/ Seria IMAX Napisała: Morderstwo TOP 100 wydarzeń XX wieku
 14. akoss22

  MUX III (TVP)

  Miałem ten sam problem. Rozwiązaniem jest usunięcie kanału i wyszukanie go ponownie. Samo wyszukanie prawdopodobnie nic nie zmieni (bynajmniej u mnie tak było). https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=18&t=2423&start=160
×
×
 • Create New...