Jump to content

akoss22

Users
 • Content Count

  1101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About akoss22

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szanowni Państwo Forum, nie zapominajcie ile trwa "chwila" dla Pana Winnickiego. Śmiem mniemać, że lada moment słownik frazeologizmów wprowadzi taki termin. Wielkimi krokami zbliża się wiosna to dzieci od rana do wieczora na dworze. Po zakodowaniu jasne jest, że wszyscy pobiegną po Orange... Zwłaszcza w dobie Internetu.
 2. Potwierdzam, nie tnie, ale żeby nie było za kolorowo, a operator nie spoczął na laurach powiem krótko... EPG Wesołych Świąt
 3. 50 km od nadajnika w Kamieńsku też mam problem z poprawnym odbiorem. Reszta OK nawet jak leje.
 4. Zrobiło się na tyle ciekawie, że nawet nie skanuję bo szkoda baterii w pilocie.
 5. Odbieram kanał z NTC i tam jest ok. Gorzej jak oglądam TVR i wskakuje reklama, Jingiel zdecydowanie za głośny... Nie jestem w takim razie jedyny, który ma zastrzeżenia odnośnie poziomu głośności.
 6. Kto się ze mną zgadza, że jingiej reklamowy jest za głośny? Można palpitacji serca dostać
 7. akoss22

  TVP Polonia

  Myślę, że lada dzień ruszą w HD. Przekaz wyłączono.
 8. akoss22

  Metro

  Od kiedy na Metro Formula E? Wczoraj w godz wieczornych skrót z pierwszego GP.
 9. Na pewno kanał podniósł by atrakcyjność paczki z korzyścią to pozostałych kanałów Jeszcze jak by w ramówce było Labolatorium Dextera to już 10/10
 10. Szkoda, że z ramówki wyleciały bajki. Godzinka rano i popołudniu mogła by zostać. Nie wszyscy mają dostęp do Top Kids, a niektóre pozycje warto obejrzeć Część widzę trafiła do NTL... Bąbelki już tęsknią za Teletubisiami, Małgosią
 11. Nie wiem jak to wygląda w L4, ale jestem trochę sceptyczny do 12 kanałów, z czego 2 ze znaczkiem HD. Zupa pikselowa nie jest smaczna. Może, ktoś wrzuci jakiegoś screena albo podzieli się wrażeniami. @SatExpert @PowerTV rozumiem, że o wszystkim się nie dowiemy (np. zawartość mux), ale interesuje mnie jeszcze kwestia zwiększenia zasięgu. Realne?
 12. Hmm... To co wylatuje? Jako, że jestem w zasięgu jestem bardzo ciekawy co to za zmiany. Przyznam, że mux regionalny jest mi bliższy sercu jak reszta Viasat History może? :D PS. Trzecimi? Pulsami?
 13. Uśmiech bąbelka gwarantowany Gdzieś na forum było, że może uda się zwiększyć zasięg w centralnej Polsce. Tylko w jaki sposób? @PowerTVNowy obiekt nadawczy?
 14. Czasami kilka piosenek np. 3-4 odtwarza się w zapętleniu. To trochę irytuje, nawet najmłodszych. Tak samo, jak odtwarzanie 3 wersji Idziemy do zoo jedna po drugiej. Teledysk z udziałem dzieci, później wersja animowana, a na koniec ta sama po angielsku. Mile widziane były by piosenki religijne, zwłaszcza, że zbliża się okres świąteczny. Moim dzieciom Barka podoba się chyba najbardziej
 15. No nie, tego nie połączysz. Pokusiłbym się o europejskie wiązki z 28,2 https://pl.kingofsat.net/pos-28.2E.php. przestawiając antenę na 19,2 jako centralna.
×
×
 • Create New...