Jump to content

akoss22

Users
 • Content Count

  1082
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About akoss22

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. akoss22

  Formuła 1

  Nowa wersja i mam nadzieję, że ostateczna: Wtorek: Russell/Kubica Środa: Latifi/Kubica Czwartek: Kubica/Russell
 2. akoss22

  Formuła 1

  Najważniejsze, żeby był konkurencyjny. Zeszłoroczny środek stawki mam nadzieje, że w tym roku dogoni top 3, a różnica punktowa nie zacznie się wyraźnie kreować po 3 wyścigu (przynajmniej do wakacji). W przeciwnym razie i tak już wąskie grono fanów przed Tv zacznie się kurczyć. Ten rok z pewnością dzięki Robertowi, nowych konstrukcji samochodów, apetytów zespołów i kierowców na zwycięstwa będzie udany i arcyciekawy. Po cichu liczę na przełom, jeśli chodzi o dostępność F1 w Polsce i na świecie, tzn. bezsensowny zapis o przeniesieniu do kanałów kodowanych przepadnie w czeluściach Tartaru. PS. Wybiera się ktoś na GP Węgier? W tym roku obejrzę na żywo cały week wyścigowy + pit lane 😁
 3. akoss22

  Formuła 1

  Haas pokazał dzisiaj swój samochód https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-27914-Haas_pokazal_malowanie_na_sezon_2019.html. Jak wam się podoba?
 4. akoss22

  Formuła 1

  Tak może się stać, ponieważ to nie jest malowanie na sezon 2019.
 5. Jeśli oglądasz okazjonalnie i wystarczą podstawowe programy, zainteresuj się nadawaniem naziemnym. Możesz skorzystać z gotowy rozwiązań np. tzw. antena korona albo samodzielnie wykonać biquada (polecam to rozwiązanie). Bezproblemowo znajdziesz potrzebne informacje w sieci.
 6. akoss22

  MUX VIII

  Odbiór MUX-8 na antenie siatkowej, raczej poprawny odbiór to kwestia szczęścia, raczej przypadku. Antena tylko i wyłącznie z symetryzatorem na pozostałe MUX-y. Jeśli ktoś się uprze, chce "oszczędzić", lubi kombinować/majsterkować może co najwyżej dołożyć dodatkowy dipol na pasmo VHF (nie ma gwarancji na poprawny odbiór, ale...). http://www.anprel.sklep.pl/galerie/a/antena-tv-kpl-z-dipolem_6217.jpg Anteny typu "DVB-T2 FULL HD w okazyjnej cenie 99,99" i "super hiper wzmacniacze" tylko dla naiwnych, lubiących wyrzucać pieniądze w błoto. Do poprawnego odbioru 8, anteny przeznaczone na pasmo III, zwrotnica, porządny kabel w całej instalacji.
 7. akoss22

  TVS

  Od stycznia nowe programy w TVS https://tvs.pl/informacje/fascynujace-dokumenty-od-stycznia-w-tvs-seria-imax/ Seria IMAX Napisała: Morderstwo TOP 100 wydarzeń XX wieku
 8. akoss22

  MUX III (TVP)

  Miałem ten sam problem. Rozwiązaniem jest usunięcie kanału i wyszukanie go ponownie. Samo wyszukanie prawdopodobnie nic nie zmieni (bynajmniej u mnie tak było). https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=18&t=2423&start=160
 9. akoss22

  MUX IV (TV mobilna)

  http://www.sat-charts.eu/dvb-t.php?mux=MUX-4 Gdyby moce nadajników były zwiększane z taką prędkością po wydaniu odpowiednich decyzji jak aktualizacje, na niektórych stronach nie było by tylu nieporozumień.
 10. akoss22

  TVP Polonia

  Jeśli już ma zostać, to niech to zrobią prawidłowo. 10 lat temu mogliby mieć z tym problem, ale nie dzisiaj. Chyba, że korzystają z tego samego medium, co Tele 5. Czekamy na jakość.
 11. akoss22

  TVP Polonia

  Niech zrobią z nim cokolwiek, byle by usunęli WSS. Ile można?
 12. akoss22

  Naziemna telewizja cyfrowa

  DVB-T2 do Polski na dobre zawita w latach 2022, więc jeszcze trochę czasu musi upłynąć. Mnie z kolei zastanawia inna sprawa. Jak przejdziemy na T2, czy poprawi się sytuacja z zasięgiem i czy znikną problemy z MUX-3. Teoretycznie T2 zapewnia lepszy zasięg?
 13. akoss22

  TBN Polska

  Na antenie TBN Polska od niedawna seria animowana „Rodzina Treflików”. Polska produkcja znana z TVP ABC.
 14. akoss22

  EWTN Polska

  Kiedy ruszają na satelicie? Z jakiego tr?
 15. akoss22

  STARS.TV

  Całkiem niedawno była o tym mowa. https://forum.satkurier.pl/topic/27882-brak-wizji-na-tp-10758-v-na-niektórych-kanałach/
×