Jump to content

akoss22

Users
 • Content Count

  1114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About akoss22

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pozostałe MUX MWE też zmienią parametry?
 2. Jak u was z odbiorem? Po dodaniu Biznes24 zmieniono parametry MUX-a?
 3. akoss22

  TTV

  W dodatku ta zmiana nie dotyczy wszystkich odbiorców. https://satkurier.pl/news/189785/proces-refarmingu-rozpocznie-sie-2930-marca.html
 4. Potwierdzambrawo dla operatora Pamiętajcie, że niedługo zmiana czasu Teraz czas na nowości Jakieś sugestie?
 5. Testy Polsatu w dvbt2 pewnie mają na celu zbadać zainteresowanie ludzi w tym temacie. Dajemy dwa kanały zobaczymy jaki odzew... Widać zainteresowanie jest.
 6. Co wymyśli Polsat dla klientów z umowami na mux-4 z dekoderami dvbt po 2022?
 7. http://www.barczak.com.pl/oferta/anteny-telewizyjne-zewnetrzne/antena-zewnetrzna-dvbt-6-69-hv.html Zmień antenę i po problemie. Z tym co masz bez szans na stabilną 8.
 8. Polsat nie zrobi ludziom dobrze wprowadzając dekoder dvbt2? Może będzie podobna akcja jak z dvbs2, tzn. za darmo wymieni dekodery? Co z użytkownikami tv mobilnej z dekoderami dvbt po 2022?
 9. Mam nadzieję, że nie będziemy czekać kolejny rok na opanowanie EPG i dostosowanie do odpowiedniej godziny. Macie EpG na Red? Ja nie...
 10. EPG ON Obecnie na TVR Kolekcjonerska Pasja, a EPG Gang Surykatek. Trzeba to sprawdzić NTL chyba też odjechał.
 11. Czytam i oczom nie wierzę Co zdanie to lepsze https://hollex.pl/antena-szerokopasmowa-log-5-69-p-65.html 50km i ok Wszystko zależy od warunków odbioru w danym miejscu. Przyjmij zasadę, że te anteny hiper mocne HD 4K Ultra są do kitu. Wracając do pytania z pierwszego postu... Odpowiedź brzmi NIE. Nie trzeba wymieniać anteny na dvbt2. Z pewnością osoby, które teraz mają problem będą musiały odświeżyć temat anten. Wszystko w swoim czasie.
 12. @Burito nadal świecą u ciebie ww kanały? Na jakiej umowie? DRH2, DRH6, własnościowy sprzęt, nie wiem czy jest jakaś opcja jeszcze z darmowym? Nie chce mi się za bardzo wyciągać dekodera z szafy i sprawdzać.
 13. Szanowni Państwo Forum, nie zapominajcie ile trwa "chwila" dla Pana Winnickiego. Śmiem mniemać, że lada moment słownik frazeologizmów wprowadzi taki termin. Wielkimi krokami zbliża się wiosna to dzieci od rana do wieczora na dworze. Po zakodowaniu jasne jest, że wszyscy pobiegną po Orange... Zwłaszcza w dobie Internetu.
 14. Potwierdzam, nie tnie, ale żeby nie było za kolorowo, a operator nie spoczął na laurach powiem krótko... EPG Wesołych Świąt
×
×
 • Create New...