Jump to content

pavl6

Users
 • Content Count

  5274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Dobra

About pavl6

 • Rank
  Ekspert
 • Birthday 09/09/1994

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Polska
 • Hobby
  media , polityka , biznes, wiara, historia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak nie mieszkają na jakimś odludziu to powinna wystarczyć dobra antena pokojowa do tv naziemnej i mają.
 2. pavl6

  TVP Info

  Nie ma takiego programu na antenie TVP INFO. Jest w TVP1. Nawet gdzieś się natknąłem na wypowiedź Wosia, gdzie stwierdził, że do TVP INFO rzeczywiście nie zapraszają, ale był ostatnio np. w "Kwadransie Politycznym" TVP1.
 3. pavl6

  TVP Kultura

  To, że są reklamy nie zmusza ich do tego, żeby się ścigać na oglądalność. Jak postawią na misyjność to raczej i tak nie będą musieli do reklam dopłacać, zawsze to bęzie jakaś wartość dodana do budżetu, mniejsza lub większa.
 4. pavl6

  TVP 3

  Za przestrzeganie standardów się nie wyrzuca w trybie pilnym z pracy ;).
 5. pavl6

  Wszystko o TVP

  A to przez te kilka miesięcy, gdy p.o. prezesa był M. Łopiński, a J. Kurski "tylko" doradcą zarządu to propaganda zniknęła?
 6. Jednak postawa w ostatniej kolejce przełożyła się na występ w barażach. Podkarpacie z tendencją wzrostową w piłce nożnej ostatnimi czasy.
 7. Jestem zaskoczony, że na głównym Polsacie, a nie na którejś z pomniejszych anten otwartych. Być może testują, jaka będzie oglądalność.
 8. @Rasheed Myślę, że to jest bardziej skomplikowana sprawa. Wiele rzeczy nie wychodzi poza dany kraj. Jak wiele osób w Polsce kojarzy choćby, że Federalny Trybunał Konstytucyjny w Niemczech zakwestionował w tym roku jedno z orzeczeń TSUE? Nie będę się szerzej rozpisywał, czy podawał inne znane mi przykłady (a pewnie znacznie więcej jest mi nieznanych), bo w końcu nie dotyczy to tematu - to dyskusja o stacji TVN.
 9. Co ciekawe w barażach o awans do 1 ligi wystąpią aż dwie drużyny z Rzeszowa. Niewykluczone, że obie odpadną, choć z drugiej strony to właśnie jedna z rzeszowskich drużyn odebrała GKS-owi w ostatniej kolejce bezpośredni awans, więc mogą jeszcze zamieszać.
 10. @Rasheed Nie rozumiem tej logiki - podważasz tezę, że zagraniczny właściciel słucha swojego rządu, jednocześnie stawiasz tezę, że jak media będą w polskiej własności to będą słuchać polskiego rządu.
 11. pavl6

  Wszystko o TVP

  Takie żądania się pojawiają, to o takich media piszą, jak i o stanowisku polityków wobec nich. Tak polskie, jak i niemieckie media.
 12. pavl6

  TVP Kultura

  Jaki w tym sens? Sens tworzenia dodatkowego kanału jest w tym, jeśli nadaje programy, które nie mieszczą się w dotychczasowych stacjach, albo powtarza o innych porach.
 13. pavl6

  Wszystko o TVP

  @dvbtowiec Nic nie słyszałem, aby w przestrzeni publicznej pojawiały się żądania od kosmitów, albo sąsiadki Kowalskiego wypłacenia przez Polskę (zresztą nienależnych) roszczeń. Na tej zasadzie wspominanie przez niemieckie media, że Polska oczekuje reparacji od Niemiec jest antypolonizmem.
 14. pavl6

  Wszystko o TVP

  Być może bliżej, ale jednak do obu nadal daleko.
 15. pavl6

  TVP Sport

  Kiedyś wesele trwało kilka dni i nocy, teraz coraz częściej jest ograniczane rzeczywiście tylko do soboty i niedzieli, albo tylko soboty. Nie wiem jak w przypadku J. Kurskiego. Być może rzeczywiście TVP te mecze pierwszego i drugiego wyboru już wykorzystała i dlatego pod koniec sezonu transmisje niekoniecznie z najwyższej półki.
×
×
 • Create New...