Jump to content

pavl6

Users
 • Content Count

  5247
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pavl6

 1. pavl6

  Opoka.tv

  "Pod koniec I kwartału 2014" regularne nadawanie w internecie i kablówkach rozpocznie stacja Opoka.tv - wynika z zapowiedzi emitwanych na pasku podczas emisji testowej ww. stacji: http://www.opoka.tv/strefa-optv-na-zywo.html Na razie jej przekaz znalazłem jedynie na stronie tej telewizji i na popler.tv. Opoka.tv posługuje się hasłami "Familijna telewizja internetowa" i "Więcej niż telewizja". Stacja jest związana z religijnym portalem Jezus.com.pl i stacją radiową Opoka.fm. Opoka.tv od kilku lat funkcjonowała jako portal z filmami religijnymi, głównie teledyskami muzyki chrześcijańskiej i filmami dokumentalnymi, reportażami. W przekazie testowej stacji dotychczas zauważyłem tylko muzykę, nie tylko religijną.
 2. pavl6

  Polsat News

  Nie można tego porównywać z dostępnością TVP INFO. To ma pewnie mniejszą siłę przebicia niż nawet obecność w jakichś lokalnych kablówkach. Ilu jest użytkowników TV Mobilnej?
 3. pavl6

  TV Puls

  Jego pieniądze, jego sprawa. Mnie też natomiast takie nagłe zmiany w ramówce irytują, a teleturniej "Następny proszę!" bardzo fajny.
 4. pavl6

  Polsat News

  Ale co z tego? Gdyby ludzie nie mający dostępu do Polsat News chcieli obejrzeć "Wydarzenia", mogą skorzystać z naziemnego Polsatu.
 5. pavl6

  EWTN Polska

  Wystartowała emisja testowa EWTN Polska. Nie wiem czy jest gdzieś więcej niż w internecie? W programie przeplatane są programy z oryginalnego EWTN, tłumaczone na polski, programy własne EWTN, jak i transmisje na żywo z kaplicy w Niepokalanowie. Na stronie EWTN Polska jest także oddzielna transmisja 24h z kaplicy w Niepokalanowie.
 6. pavl6

  Polsat News 2

  Jest to kompletny idiotyzm, biorąc pod uwagę możliwości współczesnych telewizorów czy dekoderów, jak również choćby Ipli (czasem mi się zdarza skorzystać z możliwości cofnięcia do interesującego mnie materiału). Stracili rozum.
 7. pavl6

  TVP 1

  Bardzo fajne widowisko. Dobrze, że w telewizji też pokazali. Oglądałem na żywo na placu Piłsudskiego, ale mogłem teraz sobie porównać, jak to wygląda w TV. Widowisko było przygotowane niestandardowo, jak zapowiadał na początku narrator, co choćby przejawia się doborem komercyjnych, skocznych piosenek do poważnych wydarzeń historycznych.
 8. pavl6

  TV Trwam

  Patrzę tak, aby widzieć prawdę. Rację miałby, gdyby jego aluzje miały związek z prawdą. Gdybym napisał, że Solorz zamiast kupować 10 bezludnych wysp, powinien zainwestować w dobrą jakość techniczną swoich stacji, to krytyka moich słów byłaby uzasadniona - niezależnie od tego, że jakość techniczną można byłoby poprawić. Czy przejście na HB byłoby obecnie tak wymagane, kiedy są w NTC i internecie - moim zdaniem nie. Choć oczywiście zawsze byłoby prościej, gdyby wszystkie polskie kanały były na jednej pozycji orbitalnej.
 9. pavl6

  TV Trwam

  Nieistniejących priorytetów.
 10. pavl6

  TV Trwam

  Nie zamiast, bo żeby było zamiast, to tamten fakt musiałby zaistnieć.
 11. pavl6

  TVP Sport

  Absurdalny pomysł. Jak nie mają czym zapełnić (choćby TVP Rozrywką, która właśnie wyleciała), to niech polepszą jakość techniczną. I tak miejsce na MUX-ach jest ograniczone - jak TVP chce dublować, to niech to miejsce zostanie oddane innym nadawcom.
 12. pavl6

  Wszystko o TVP

  Jest manipulacją twierdzenie, że ci, co mają telewizję satelitarną czy kablową bardziej patrzą na jakość bardziej nić ci, co mają tv naziemną (szczególnie patrzeć po jakości stacji "HD" oferowanych przez polskie platformy), tym bardziej łączenie faktu posiadania tv naziemnej z posiadaniem kineskopowego telewizora.
 13. pavl6

  TVP INFO

  Niemniej jednak sformułowania, jakich używają, są kłamstwem. Jakie ma znaczenie, że media na Białorusi czy w Rosji o czymś nie mówią? Ma to oczywiście znaczenie dla widzów w tych krajach. Światowe media relacjonują tą sprawę niezwykle mocno. Podobnie jak polskie, ale to druga sprawa.
×