Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Weekendowa ramówka Polsatu na jesień przedstawia się następująco:

 

Sobota: Ewa gotuje (10:15), Moje disco, moje wszystko (10:45), Filmy familijne (20:05), Twoja Twarz Brzmi Znajommo (22:00).
Niedziela: Państwo w Państwie (19:30), Kabaret na żywo (20:05), Love Island. Wyspa miłości Extra (22:15).

 

Nie będzie nowych sezonów seriali ''Świat Według Kiepskich'' i ''W rytmie serca'', zaś w czwartki po ''Przyjaciółkach'' będą emitowane filmy polskie.

 

Jeśli chodzi o filmy, to po raz pierwszy będą emitowane w Polsacie we wrześniu: 48 godzin, Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa, Asterix na olimpiadzie, Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości, Asterix i Obelix: Osiedle BogówAtak paniki, Gliniarz z Beverly Hills, Gliniarz z Beverly Hills 3, Klopsiki kontratakują, Następne 48 godzin, Skok przez płot, Wojownicze żółwie ninjaWojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje słowa z wczoraj są już nieaktualne. Jednak będą w jesiennej ramówce Polsatu nowe odcinki ''Świata Według Kiepskich'' w soboty o 19:30.

 

https://tvpolsat.info/news/30064/polsat-przenosi-swiat-wedlug-kiepskich-kiedy-emisja-jesien-2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe sezony seriali ''W Rytmie Serca'' i ''Ślad'' będą od października po ''Love Island. Wyspa miłości'' - tak wynika z broszury Polsat Media na jesień 2019.

 

Jeśli zaś chodzi o nowości filmowe, to będą: ''Blade Runner 2049'', ''Czarna Pantera'', ''Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi'', ''Logan: Wolverine'', ''Najlepszy'', ''Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara'', ''Strażnicy galaktyki'' i ''Thor: Ragnarok''.

Edytowane przez Frontowiec
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2019 o 19:48, bober1 napisał:

Nikt jeszcze tu nie wspomniał a wydaje mi się że warto. Serial Ultraviolet jak dla mnie całkiem całkiem. Niby kolejny serial kryminalny ale ciekawie zrealizowany, a nie Ślad który trzeba było z kartką notować jak zmieniały się wersję i czego to oni nie użyli do sprawdzenia. 

Jak dla mnie "Ultraviolet" jest dobry ale denerwowała mnie nachalność głównego bohatera.Jeżeli chodzi o "Ślad" natomiast dziwiło mnie to na przykład ,że przełożony wydaje polecenia aby się z kimś skontaktować jakby sam nie mógł tego zrobić. Podobnych zdarzeń jest więcej ale mimo to dobrze się to ogląda.

 

W dniu 10.08.2019 o 12:00, Emil.1603 napisał:

Jeszcze trochę i z tego budowania domów na jedno kopyto z katalogu i masą reklam zrobią telenowelę. Ileż można wałkować w kółko to samo z identycznym schematem i sztuczną dramaturgią pod publikę czy pani Dowbor wyremontuje ich dom czy też nie. Cała rodzina, spontanicznie z mikroportami nagle, w wielkim oczekiwaniu czeka na decyzję, która i tak wiadomo jaka będzie. Serio, kogoś po tylu latach i odcinkach to jeszcze bierze? Same ich osobiste historie - to fakt, są tragiczne. Ale cała reszta, to szkoda gadać. Sporo takiego cringe'u. O wiele więcej ciekawszych akcji się działo w amerykańskim Extreme Makeover: Home Edition.

Przy takich programach nasuwa mi się jedno pytanie. Po ilu dniach od gruntownego remontu ,taki dom nadaje się do zamieszkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2019 o 19:50, Emil.1603 napisał:

No według tego programu, jeśli nic nie jest tam fikcją,

 

Jaka widownia, takie programy....

Jak ktoś choćby malował ścianę wie, że to zwykła , reżyserowana fikcja dla ubogich intelektualnie....

Mniej więcej tak samo jak relacje z "samotnych" zmagań czy  wypraw pokazywanych gdzie indziej....

Za "samotnikiem" podąża 2 TIRy ekipy bo przecież ktoś dba o produkcję materiału.

 

Jak ktoś ma nieco więcej wyobraźni i nie twierdzi, ze mleko jest z "biedronki"  to wie, że p. Kasia nie dokłada się ze swej kieszeni do spontanicznej pomocy.

Taki remont to wielka odpowiedzialność.  A gdyby obita kartongipsem chata się zawaliła?

Taki "wyremontowany" dom nie może zabić mieszkańca odpadającą płytą czy ususzyć pradem... a odpowiedzialność ponosi firma produkująca program. A nie  obdarowana rodzina.

Wielokrotnie brałem udział w remontach starych domów. Tam WILGOĆ  , wentylacja i pozioma izolacja to podstawowy problem.

W Polsacie nikt tym głowy nie zaprząta. Gips i 2 miesiace nie przegnije...

Za oknem widzę ekipę układajacą z kostki dojazd osobie niepełosprawnej. Nic tam nie dzieje się wg uznania szefa ekipy...a pod ścisłym nadzorem projektanta.

Bo robotę, ktoś odbiera i gwarantuje (choćby spadek 6%...a nie 8 bo tak wygodniej), że uzytkownik nie zaskarzy wykonawcy jak coś mu się  na niej stanie.

Edytowane przez zuzik1111
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2019 o 17:00, Frontowiec napisał:

Nowe sezony seriali ''W Rytmie Serca'' i ''Ślad'' będą od października po ''Love Island. Wyspa miłości'' - tak wynika z broszury Polsat Media na jesień 2019.

 

Jeśli zaś chodzi o nowości filmowe, to będą: ''Blade Runner 2049'', ''Czarna Pantera'', ''Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi'', ''Logan: Wolverine'', ''Najlepszy'', ''Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara'', ''Strażnicy galaktyki'' i ''Thor: Ragnarok''.

"Czarna Pantera" już tak szybko na Polsacie??? Przecież to jest film z ubiegłego roku ? Skoro Solorzowi tak się dobrze powodzi, jeżeli chodzi o premiery filmowe, to na wiosnę 2020 pewnie puszczą "Avengers: Infinity War" oraz "Ant-Man i Osa".

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie udostępnia wyboru między polską ściezką językową a oryginalną  z napisami. Zamiast tego, w charakterze polskiej ścieżki, oferuje ten nasz słynny "kompromis", jakim jest facet czytający napisy na głos, a zagłuszający oryginalną wersję filmu. Nie trzeba mówić, że takie uszczęśliwianie widzów w rzeczywistości nikogo nie uszczęśliwia...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że powinny być dwie ścieżki czyli oryginalna z pl napisami do wyboru i lektor. Natomiast kompletnie nie kupuję dubbingu w filmach fabularnych, chyba że to jakieś bajeczki dla dzieci. A dobrze zrobiony lektor w systemie 5.1 jest jak najbardziej dobrą decyzją. Odgłosy czy ścieżka dźwiękowa jest praktycznie taka jak na oryginale a dodatkowo "spod" głosu lektora dobrze też słychać oryginalnie wypowiadane przez aktorów słowa. W dubbingu tracimy tą możliwość.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...