Jump to content

VG02

Users
 • Content Count

  591
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Rewelacyjna

About VG02

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdańsk

Equipment

 • Receiver
  EvoBox PVR
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat, Vectra

Recent Profile Visitors

1054 profile views
 1. Moim zdaniem jedna z lepszych stacji muzycznych (chociażby że względu na to, że ktoś kto układa tam playliste ma te same gusta co ja). W dodatku stacja nie jest zaśmiecona autopromocjami, ogłoszeniami, etc. Muzyka non-stop, tyle że z reklamami.
 2. Już naprawili: Pytanie, czy ten pasek na górze był wcześniej?
 3. Tyle że główny kontent tego kanału miał wyglądać tak: e-sport, gaming i anime, a nie: e-sport, powtórki z Polsat Play czy TV4.
 4. Septagon i Stop Drogówkę emitują już od wczoraj. Problemem na tej stacji jest tragiczna ramówka, pozbawiona sensu.
 5. Premiery na czerwiec: 01.06: - Stop Drogówka o 6:00 - Akademia Bohaterów o 16:00 (trzy odcinki) - Ultraliga Wiosna 2020 o 19:00 (trzy odcinki) 02.06 - Septagon o 1:00 04.06 - Rainbow 6 Polish Masters 2020 o 19:00 Od 01.06 powrót Dragon Balla Super o 14:00 (po cztery odcinki codziennie), natomiast od 04.06 powrót One Piece (od pierwszego odcinka).
 6. Jestem pewien że wcześniej 🤔 Ale oczywiście mogę się mylić.
 7. Filmy emitują od czasu, gdy zmienili logo. Miałem o tym wspomnieć, ale zapomniałem 🤣
 8. Ostatnio ktoś o tym pisał:
 9. Na Polsat Film to samo. Ostatnio wyemitowali film... 12 min. szybciej w ciągu dnia. Jest to nie pierwsza sytuacja.
 10. Format 21:9 (kinowy) powinien powoli wchodzić na rynek telewizorów i zarazem powinien być to format ostateczny.
 11. Nie ma to jak szczuć się nawzajem bo PiS bo PO, etc. Czy jak na obydwu stacjach obejrzę informację na temat koronwirusa, czy innych informacji z świata, to też wina PiSu czy Tuska? To mam wyłączyć stację bo manipulują? Czy nawet te 2mld zł co poszło na TVP, zamiast służbę zdrowia, gdzie budżet się zwiększa z roku na rok, o większe kwoty. Weźcie się ludzie opamiętajcie, bo to serio śmieszne się robi. Jeżeli faktycznie na stacji widać typowe szczucie się wzajemne (PiS <-> PO) to rzeczywiście można się przyczepić, ale robią to obydwie anteny, które chcą dopiec sobie nawzajem.
 12. Szczerze, dla mnie jest lepiej, ale przerwanie premier było solidnym niewypałem. Uważam że lektor nieco lepiej się sprawuje, bo idzie w miarę ogarnąć dialogi postaci. W One Piece wypada to tragicznie. Zobaczymy co przyniesie jutro nowego EPG, bo chyba można się szykować na Gameplay z Dragon Balla Z: Kakarotto w Giereczkowo by Day. Edit: @AtoMan żeś wykrakał Zmiany w EPG: od 22.04 wstrzymane zostają premierowe odcinki Akademii Bohaterów, natomiast z anime pozostaje tylko Dragon Ball Super. Premiery: 22.04 - CS:GO ESL One: Road To Rio o 15:00 24.04 - Giereczkowo By Day - Dragon Ball Kakarot o 10:30 codziennie 25.04 - Po Lekcjach - Spyro Reignited Trilogy co weekend o 14:00 i 14:30
 13. Tak, pojawił się nowy sezon miesiąc temu. Do tego są premierowe odcinki Giereczkowo by Day ze Spider-Manem i LEVEL 7 + spot reklamowy:
 14. Zapewne sytuacja z Gdańskiej "3" też nadaje się na paradokument z nutką opowieści śmiesznych reporterów.
×
×
 • Create New...