Jump to content

VG02

Users
 • Content Count

  544
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Rewelacyjna

About VG02

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdańsk

Equipment

 • Receiver
  EvoBox PVR
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat, Vectra

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. Z 4Fun Gold to samo co z Polsatem. Upomnij im się na Facebooku, to pewnie poprawią. Przy okazji, Polsat przestaje zawyżać klasyfikacje wiekowe. Dzisiaj "Artur i Minimki: Zemsta Salazara" emitowali z 7+ (EPG 12+), a od 29.02 "Hotel Transylvania 2" i "Kevin sam w Nowym Jorku" od 7+. Dotyczy to również pozostałych filmów. Przeglądając EPG, zauważyłem również zaniżanie.
 2. Jeszcze jakiś czas temu na Polo TV piosenki dla dzieci leciały z 0+. Pewnie niedopatrzenie (znając Polsat).
 3. @Emil.1603 Giereczkowo By Day będzie prezentować "Star Wars: Jedi Fallen Order", natomiast Night "Wiedźmina 3".
 4. Właśnie odpaliłem 4FUN Gold. W EPG "Najpiękniejsze Ballady". Tymczasem na ekranie kominek, piosenki w tle, brak nazwy pasma, belek i oznaczenia. Jakiś nowy wynalazek?
 5. Czyli nadciąga tragedia? Dobrze że jeszcze takie Polsat Music funkcjonuje nie zaśmiecając muzyki innym [beep]em. No chyba że coś się zmieni...
 6. Polsaty akurat mają jeszcze dobre belki "Za chwilę / następnie". Gorzej to wypada w przypadku TV4, TV6 i Polsat Games które są za duże i niewygodne: W dodatku są zbugowane w wersjach HD i przy emisji programów 4:3 rozciągają się (w tragicznej jakości) W przypadku Polsat Games to już przesada, bo sama belka jest za duża. Osobiście zrobiłem mniejszą wersję, która prezentuje się znacznie lepiej: Wciąż odnoszę wrażenie że polska TV jest zacofana (do lat 00'). W dobie HD i telewizorów powyżej 40 cali, mniejsze czcionki są znacznie wyraźne, dzięki czemu wszelakie informacje, loga, oznaczenia czy belki powinny być mniejsze (tak jak było na TVP HD, gdzie oznaczenie praktycznie nie było widoczne).
 7. Temat dla mnie i na pierwszy rzut oka rzuciło mi się "TV6". Uważam że Polsat niepotrzebnie powiększył logo, ponieważ mniejsze było jednak bardziej przyjazne: Układ również był jak najbardziej w porządku. Kwestia kolorowego logo na poszczególnych stacjach to już inny dylemat. Sam mogę stwierdzić, że jeżeli istnieją kolorowe oznaczenia, to i również kolorowe loga mogą być.
 8. Sam bym chciał wiedzieć. Znając Polsat Games to w dniu premiery napiszą cokolwiek
 9. Czy ja wiem? Na Polsat Music też to wałkują, czasem niemiłosiernie.
 10. W Polsacie mają jakiegoś fana Tymka 😅
 11. Premiera: 10.02: - 10:30: Giereczkowo By Day (powtórka 13:00) premiery od poniedziałku do piątku, - 23:00: Giereczkowo By Night (powtórka 1:00, od 16 lat) premiery codziennie.
 12. Parametry spadły: TVN: 45/59 Polsat: 62/67 Sprawdzę jeszcze raz antenę. Jednakże chyba bardziej obstawiam wymianę konwertera.
 13. Antena została przestawiona i aktualnie sygnał wynosi 74/74 na Evobox i 74/64 na Lite. Jednakże obraz pikseluje się jeszcze trochę na kanałach TVNu.
 14. Witam, nie wiem co może być tego przyczyną, ale po wymianie dekoderów na Evobox (PVR / Lite) niektóre kanały pikselują się pomimo dobrego sygnału (najczęściej kanały TVP, TVN czy Fox Comedy).
 15. Powtórek Hardkorowego Lombardu nie ma. Nawet chyba serial ten nie zawitał na stacji. Ktoś niekompetentny źle wpisał EPG. Tutaj przykłady: Natomiast w godzinach wieczornych emitują "Po Lekcjach" zamiast "Hardkorowego Lombardu"
×
×
 • Create New...