Jump to content

kolis

Users
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralna

About kolis

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poczekajcie parę miesięcy i wszystko będzie przetłumaczone. U Disney'a przeszkadza ludziom, że nie uruchomią u nas okrojonej platformy z częścią contentu, a full dopiero za jakiś czas. Ci uruchomili okrojoną i dodają w trakcie i też komuś to przeszkadza. Dobrze, że jest i ja się cieszę. A jak coś brakuje, to po prostu czekam aż uzupełnią lub oglądam oryginał.
 2. bugmenot, oto lista nabardziej kasowych filmów na świecie: 1 Avengers Endgame 2 Avatar 3 Titanic 4 Star Wars FA ( też nie był krótki). Tak więc Irlandczyk spokojnie mógł dużo zarobić. Ta lista udowadnia, że właśnie długie filmy więcej zarabiają. Po za tym na długie filmy część osób chodzi po parę razy, co też zwiększa wynik.
 3. czerstwy, skoro z ciebie taki fan i oglądasz dużo gal to sam też powinieneś potrafić przewidzieć kiedy się skończy. Więc wylicz sobie co do minuty i nagraj. A nie czepiasz się, że Polsatu nie stać na zatrudnienie jasnowidza xd
 4. Film świetny. I nie niszowy, po prostu kinom nie spodobało się że film idzie szybko na streaming i go nie pokazywały, więc i niewiele w nich zarobił. Planowałem oglądać przez parę dni ale się wciągnąłem i obejrzałem w ciągu jednego dnia, z paroma przerwami. Co do wyniku 26mln to trzeba jeszcze dodać że uwzględnia się tylko te konta, które wyświetliły min 80% filmu. A jedno konto to czasem kilka osób.
 5. Ten szum w sieci to może ze 30 osób. A ogólny wynik stacji, który jest czasem publikowany w zestawieniu wszystkich stacji co parę miesięcy nie powala. W szczególności w grupie komercyjnej 16-49, a właśnie ta to patrzą reklamodawcy.
 6. Mam wrażenie że już nawet platformy DC Universe i ta od Star Treck'a (której nazwa mi nawet z głowy wyleciała) mają więcej premier jeśli by liczyć w minutach. No sorry Disney, ale nikt nie będzie płacił co miesiąc by oglądać w kółko Brygadę RR i Gumisie.
 7. Biathlon był dlatego z odtworzenia, ponieważ na drugim kanale była transmisja ze snookera, który przyciąga o wiele więcej widzów. To już nie te czasy gdy snooker był całkowicie olewany i nawet powtórka z bierek była ważniejsza. Dano mu szansę i od razu wzrosła liczba widzów. 2 miesiące temu pokazano nawet statystykę oglądalności English Open, gdzie podali, że turniej oglądało ponad milion widzów.
 8. Zgadzam się całkowicie z diabeu. A co do twierdzenia AtoMan że dubbing w DB był opłacalny, to nie ma opublikowanych żadnych danych, które to potwierdzają. A fakt, że w kolejnych produkcjach musieli ciąć koszty i robić lektora nawet temu zaprzecza.
 9. Skoro uważasz że się mylę, to kup prawa autorskie do czegoś, zrób dubbing i wyemituj z zyskiem.
 10. Gdyby produkowanie dubbingu było rentowne to by go robili. Ale nikt nie będzie robił dubbingu dla ciebie i 12 innych osób bo jego koszty przewyższają zyski. Po za tym oryginanly dubbing jest takim jak widzieli go twórcy serialu i zmienianie go to jak przerabianie samochodu na gaz.
 11. Ja chcę. Wolę gdy ścieżka dźwiękowa jest połowicznie zagłuszana lektorem niż całkowicie przez dubbing.
 12. W sumie w piłce nożnej jest więcej kontuzji, upadków niż w boksie, więc spokojnie mogą ją pokazywać na fight xd
 13. Trochę takich osób na pewno jest. Ja sam lubię godzinami oglądać snooker i z Eurosportowej grupy na fb wiem że takich osób jak ja jest dużo więcej. To samo pewno tyczy się wszystkich innych sportów.
 14. Polsat pokazuje tylko jak ma miejsce na 3 antenach. A tvp na 1 antenie plus całą resztę ze free w necie. Dla mnie lepsza jest opcja 2, ale wiem że dla niektórych liczy się tylko to co w tv.
 15. kolis

  TVP Sport

  U17 będzie w necie ponieważ tv będzie Snooker, który gromadzi więcej widzów. Ostatni turniej w Eurosporcie oglądało 1.1 mln widzów, więc TVP podjęło bardzo dobrą decyzję wrzucając na antenę Champion of Champions.
×
×
 • Create New...