Jump to content

ser pleśniowy

Users
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About ser pleśniowy

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ser pleśniowy

  FOX Comedy

  Taa, wspaniała wiadomość, więcej kreskówek z lektorem w telewizji, hura...
 2. ser pleśniowy

  Cartoon Network

  Nieprawda, Jetix pominął tylko jeden odcinek Naruto - odcinek 26, ale nie dlatego, że był on zbyt brutalny, ale dlatego, że był to filler streszczający wydarzenia poprzednich odcinków. Poza nim, wszystkie odcinki z puli 1-104 zostały wyemitowane. Brak emisji dalszych nie wynika z tego że były "zbyt brutalne", ale z tego, że zaczęło się, powiedzmy, 'udisnejowanie' Jetiksu (co dotyczyło większości naszego regionu).
 3. ser pleśniowy

  Polsat Rodzina

  Na Nickelodeonie przez całą noc, na Comedy Central i Comedy Central Family oraz na Polsat Romans.
 4. ser pleśniowy

  Cartoon Network

  Te paski po bokach są wyświetlane podczas wieczornego Chojraka, a mają na celu zasłonić czarne pasy (wszak Chojrak jest w 4:3) i dodać klimatu temu blokowi "klasyków CN". Jak widać, coś się, cos się zepsuło i nikt ich po Chojraku nie wyłączył, wiszą aż do teraz
 5. ser pleśniowy

  Cartoon Network

  To też było obecne od początku istnienia stacji. Serial składający się z 20-minutowych odcinków zawierających po dwa lub trzy segmenty, potrafili emitować w dłuższych lub krótszych blokach, traktując każdy segment jako osobny odcinek. Kiedyś na kreskówki przewidziane było po 30-minut i w zależności od tego, jak się danego dnia ułożyły reklamy, emitowali dwa lub trzy 10-minutowe segmenty takiego na przykłąd Chojraka. Przykładowo: jednego dnia o 18:00 leciały segmenty 24a i 16b, a nazajutrz segmenty 24b, 17a i 4a (bo trzeci się zmieścił).
 6. ser pleśniowy

  Cartoon Network

  CN dzielił kreskówki na segmenty od początku istnienia.
×