Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.01.2020 o 19:17, Ozzy666 napisał:

Nie lubię TVNu ale cieszę się że chociaż oni pozostają normalni i nie poddają się modzie na ten rodzaj muzyki. To tak na marginesie.

 

Sugerujesz że fani muzyki disco polo (do których ja też należę) jak i dużą ilość osób jest nienormalnych ? Ja nie rozumiem w czym tkwi problem. Czy główna antena Polsatu zmienia wszystkie swoje programy na disco polo - NIE. Czy Polsat nie może wrócić do programu z jego historii - MOŻE. Normalna sprawa że nadawca tworzy programy pod to co teraz jest modne. Uwierz mi Polsat na pewno by nie nadawał kolejnej edycji TzG jakby ten program miał niską oglądalność i by mu się to nie opłacało. Przecież mamy tyle polskich i zagranicznych kanałów że nikt ci na siłę nie każe oglądać tego programu z disco polo. Po prostu Polsat i TVP idzie za tym co obecnie popularne i nie widzę dlatego ten czy inny gatunek muzyki ma być wtrącamy na margines. Jedni lubią hip hop, drudzy rock, trzeci muzykę klasyczną a inni disco polo. Wracając jeszcze co do tej normalności TVN-u w braku na nim disco pola to chyba najlepszym przykładem jest jak wyglądały imprezy sylwestrowe "wielkiej trójki". Jaką oglądalność miały transmisje sylwestra TVP i Polsatu z disco polo a jaka TVNu - chyba sylwestrowej stypy.

 

Warto szanować każdego człowieka - a o gustach kto co lubi się nie dyskutuje.

Edytowane przez lukasz1122a
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w mojej poprzedniej wypowiedzi dostrzegłeś brak szacunku do drugiego człowieka? Miałem na myśli że stacje telewizyjne szczególnie te ogólno tematyczne nie powinny nastawiać się na jeden gatunek muzyki, jedek gatunek filmowy czy jedne poglądy polityczne. Od tego mamy np. Polo TV na którym wiadomo że nie usłyszymy Rocka. Nie będę ukrywał że nie lubię disco polo ale nic mi do tego kto czego słucha.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpocznie się saga „Piły”. W każdy kolejny piątek następna część.

 

Jako ciekawostkę podam, że premiera w telewizji otwartej miała miejsce w TVP1, w latach 2008-2010, a ostatnia emisja części I-V w Polsacie, w okresie letnio-jesiennym 2018. Z kolei „Piła VII” wiosną 2018 w TV Puls. Ostatnia „Piła: Dziedzictwo” we wrześniu 2019 w CANAL+. Polsat do tej pory emitował tylko pięć pierwszych części. 

 

Dokładny plan emisji:

Piła (USA, 2004), dziś, g. 23:15-1:24;

Piła II (USA, 2005), PT, 21.02, g. 23:25-1:24;

Piła III (USA/Kan., 2006), PT, 28.02, g. 23:15-1:44;

Piła IV (USA/Kan., 2007), PT, 6.03, g. 23:15-1:14;

Piła V (USA/Kan., 2008) ,PT, 13.03;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od marca nowe odcinki serialu paradokumentalnego "Zdrady": https://tvpolsat.info/news/33027/zdrady-sezon-11-wiosna-2020-kiedy-emisja-w-polsacie/

To jest jedyny serial paradokumentalny jaki lubiłem oglądać...

Edytowane przez Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu inna pani psycholog? ?

Najlepsza była Karolina Kasperek w roli Karolina Głowacka! ❤

Najgorsza natomiast ta z IX sezonu. Na nią i jej mimikę, gestykulację nawet patrzeć się nie dało.

 

Szkoda, że do dziś nie ma żadnego wydania bez cenzury dla tego serialu. Oglądalność z pewnością mieliby większą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan MarSag
3 godziny temu, Emil.1603 napisał:

Szkoda, że do dziś nie ma żadnego wydania bez cenzury dla tego serialu.

Moim zdaniem wydanie bez cenzury byłoby emitowane w każdy piątek o godz. 23:30, lecz co z tego jak nigdy czegoś takiego nie będzie. I możemy sobie pomarzyć o takim wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2020 o 04:00, Emil.1603 napisał:

Szkoda, że do dziś nie ma żadnego wydania bez cenzury dla tego serialu. Oglądalność z pewnością mieliby większą.

A nie robią też tego z powodu tego, że po prostu chronią wizerunek danej osoby? Nie zdziwiłbym się wtedy, gdyby mieli pozwy o wykorzystanie wizerunku, zwłaszcza nago. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Wydarzenia 12:50" zostały dzisiaj przerwane reklamami w trakcie konferencji prasowej prezydenta Warszawy.

 

Za to zmian w ramówce ciąg dalszy: "Nowy Dzień" będzie w najbliższych dniach emitowany od 6:00 do 8:45 w dni powszednie. W soboty zamiast "The Four. Bitwa o sławę" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będą filmy familijne i nowy program "Joke Show", który poprowadzi Rafał Rutkowski. Natomiast nie będzie zdjęty z anteny "Kabaret na żywo" ponieważ Polsat nakręcił już cały sezon tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...