Jump to content

AtoMan

Users
 • Content Count

  1356
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Świetna

About AtoMan

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podobny wpis pojawił się nt. serialu Inazuma Eleven, przy okazji pomylili serie i wstawili opis drugiego sezonu serii oryginalnej Reakcje widzów, cóż, dalekie sa od entuzjastycznych. Ale czego się spodziewać po stacji
 2. Dorabianie lektora do zdubbingowanych filmów generalnie mija się z celem. Potem np. filmów Marvela na HBO GO nie da się obejrzeć inaczej niż z napisami, bo zasyfili ścieżkę audio i trzeba polowac na emisje linearne.
 3. Dawniej w sklepach był tylko ocet "i nikomu nie przeszkadzało" A tak na poważnie, dziś mamy dowolne tytuły na wyciągnięcie ręki z napisami i nie musimy się godzić na tani półprodukt za pełną cenę. I jak widac po reakcjach widzów faktycznie podejście PG nie przynosi rezultatów.
 4. Ano nie ma, znowu okłamali widzów. Jedynie DBS ma znośną dla młodzieży porę emisji, ale reszta i tak nikogo nie obchodzi, bo anime z lektorem nikt nie ogląda.
 5. Inne telewizje dodają nowości co miesiąc - przynajmniej tak robiły te stacje, którym zależało na widzu. Najlepiej to widać po ramóce Disney XD, która widza olała, więc widz uciekł do konkurencji lub do internetu. Czy tylko mnie bawi sytuacja, w której nadawca jest w stanie ogarnąć tylko jeden kanał jednocześnie? xD
 6. Tak czy siak nie odwracajmy kota ogonem, bez atrakcyjnej ramówki po co komu ten kanał? Najpierw content, coś obiecali przy starcie i nadal czekamy, a jak stacja wzbudzi zainteresowanie widzów, to i nadawcy się znajdą.
 7. A bzdura. Jest w UPC + Cyfrowy Polsat, więc zasięg naprawdę duży. Do tego transmisje esportowe dostępne są na Twitchu. Problemem jest reszta contentu, bo inaczej to nie bardzo nadawcy mają powód włączać to do oferty.
 8. Zaczęli podpisywać programy zgodnie z prawdą? xD
 9. Chodzi o minę zachęcającą do oglądania xD
 10. Nie wiem, kto im obsługuje social media, ale widać, że ewidentnie nie ogarnia xD
 11. Hyper upadł, bo zaczęli kombinować ze sprawdzoną formułą. Oglądalność nie była zachwycająca, ale było spore, stałe grono widzów; chciano je poszerzyć wracając do emisji anime z lektorem (Death Note odkupione od AXN plus GITS SAC... na francuskim dubbingu xD) - efekt był łatwy do przewidzenia, widzowie olali paździerz i uciekli od kanału całkowicie xD A jako, że "góra" nie była specjalnie chętna na utrzymywanie bloku, był to doskonały pretekst na ubicie Hypera.
 12. Tylko emisja poranna to i tak były głównie powtórki, to raz. Dwa - o jakiej "stracie finansowej" mówimy? Polsat płaci za licencję na określony czas, nie za każdą pojedynczą emisję, a widz, który ogląda tylko anime ucieknie od kanału i wyniki spadną.
 13. Trochę się im pali pod tyłkiem, bo po raz pierwszy od wieków w ogóle reagują na komentarze. Na razie trwa regularna orka, próbują śmieszkować, ale dociskamy i mamy nadzieję, że coś do nich wreszcie dotrze
 14. Popołudniowo tak, ale blok poranny? Tam przecież mogło lecieć dalej... Zniknięcie pokrywa się z rocznicą działalności, więc jeśli podpisali z Toei umowę na rok, to by się zgadzało.
×
×
 • Create New...