Jump to content

AtoMan

Users
 • Content Count

  1408
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Rewelacyjna

About AtoMan

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W temacie anime nadal bagno, a przez większość miesiąca przez całodzienne transmisje blok w ogóle wypadnie z emisji.
 2. Wydaje mi się, że bloku anime parę dni temu w ramówce na pierwszy tydzień września nie było. Nadal to jest parodia kanału. 10 rano? Kto wtedy to będzie oglądał? Znaczy wiadomo, anime z lektorem nikt nigdy, ale DBS jeszcze jednak leci. Reszta to marnowanie licencji.
 3. A bzdura, serial jest bardzo oglądalny i nikt nie planuje jego zakończenia. "Fakt" rozbuchał mylne wnioski części aktorów. Polsat niczego nie potwierdził, a dobre pół sezonu nakręcili przed pandemią.
 4. A drugiego nadal nie. Do tego ta emisja 3 sezonu niektóre odcinki pokazała tylko raz, co chwila przerywali emisję "bo transmisje"... jakby chcieli odbębnić i tyle. Serial (bodaj 1 sezon na razie) ma się pojawić na Netfliksie 1 lipca, ale zapewne tylko z napisami.
 5. Blok anime od 14 do 16 (DBS i OP), 7 dni w tygodniu xD
 6. Otóż nie jest. Nie po czystkach, jakie zarządziła Gawryluk (marginalizacja Gugały, wyrzucenie z ramówki satyrycznego programu "Top Wtop" itp).
 7. Z japońską stroną jest tak, że nawet, jeśli prawo na coś pozwala, to niekoniecznie musi im się to podobać xD Tak czy siak, za darmo lepszego obrazu nie dostaną, a w "pakiecie" licencja pozwoli na wyświetlanie tylko w ograniczonym czasie. Nikt nie będzie ryzykował A że do wczesnych lat 90 japończycy mieli wywalone na Europę i bez zastanowienia sprzewdawali pełne prawa dożywotnio to inna sprawa.
 8. "Wystąpienie o nowe kopie" implikuje kupno nowej licencji ograniczonej czasowo, nie wiem na jakich zasadach nadal to posiadają, ale japońskiej stronie raczej by się to nie spodobało xD
 9. Ano właśnie, kolega wyżej zapomina, że anime miało stanowić jeden z trzonów kanału, a tymczasem ramówka na drugi tydzień czerwca pokazuje, że nie ma go WCALE. Bo zamiast wstawić emisję jedynego serialu, jaki ludzie chcą jeszcze na tej stacji oglądać, w porach, w których faktycznie będą go oglądać (czyli późne popołudnie/wieczór), to dają w takich godzinach, kiedy ZAWSZE będzie musiało ustępować miejsca transmisjom. No sorry xD Po raz kolejny nadawca biorąc się za anime nie rozumie kompletnie tematu i go zarzyna, a potem będzie twierdził, że widocznie nie ma widowni. Jak się tę widownię przepędza, to jak ma być?
 10. Jak to nie zapominają? xD Podstawą jest powtórkowa emisja DBS, reszta to zapychać, który ciągle jest kopany i przepychany. Wyobraź sobie, że TVP codziennie przez 2 miesiące anuluje emisję Korony Królów, bo muszą nadać np. konferencje ministra zdrowia xD
 11. Problem jest w tym, że ani HBO Go, ani samo HBO nie oferuje trzech ścieżek na raz, więc na twardo wstawiona jest tylko jedna lokalna wersja dźwiękowa i jeśli dubbing istnieje, to powinna to być właśnie ta wersja. Gdyby dodali opcjonalną trzecią ścieżkę z lektorem (oczywiście dubbing jako ścieżka domyślna), to problemu by nie było, ale jest jak jest. I nikt tu nikogo nie przymusza do oglądania dubbingu, bo oryginał jest dostępny, napisy też.
 12. Nie powinno, jest dubbing = lektor jest zbędny. Potem mi zaśmiecają HBO GO i np. drugi Kapitan Ameryka jest tylko z lektorem, jak teraz, i muszę szukać DVD zamiast obejrzeć 3 części po kolei w HBO Go. Dla nieakceptujących polskiego dubbingu są napisy + oryginał, temat wałkowany setki razy
 13. Bardzo dobra decyzja. Nie wyobrażam sobie, jakim szajsem byłby ten film z lektorem, a dubbing jest świetny.
 14. Tak się "pojawił", że np. przez dwa tygodnie nie było premier, bo dowalili transmisje xD Jakość opracowania lektorskiego nadal tak samo tragiczna, myślałem że przynajmniej lektora wymienią... no i w napisach dla niesłyszących "UA" jest transkrybowane jako "Yuuei" xD
 15. Sam przedstawiciel o tym informował, również na fanpage stacji
×
×
 • Create New...