Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Sorek21 napisał(a):

Miszczak był w TVN i nie było kabaretów. Miszczak przeszedł do Polsatu i również  nie ma kabaretów. Czego nie rozumiecie ? 

To by miało sens, gdyby "Kabaret na żywo" zniknął przed startem na przykład jesiennej ramówki w zeszłym roku, a nie już w trakcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te informacje o niej były od dawna znane. Doszło raptem parę szczegółów, ale właściwie niewiele nowości. Nie wiem czemu akurat jego wskazujesz, skoro cała stacja się godziła na programy z osobą która odsiedziała wyrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót „Must Be The Music" dopiero na wiosnę przyszłego roku: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/must-be-the-music-powrot-przesuniety-kiedy-emisja-polsat

Powód obsuwy czasowej jest w tym przypadku prosty - lepiej nadawać oklepańce pokroju „Tańca z Gwiazdami" które tylko denerwują widzów. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Dagmara jest głównie znana z programu na TTV - "Królowe życia", a na tej stacji jakoś do dziś lecą powtórki i jest wszystko dobrze. Likwidacja programu "Dagmara szuka męża" z telewizji i z Polsat BOX GO kojarzy mi się z kilkoma sytuacjami w publicznej telewizji, gdzie robiono podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kolis napisał(a):

Wszystkie te informacje o niej były od dawna znane. Doszło raptem parę szczegółów, ale właściwie niewiele nowości. Nie wiem czemu akurat jego wskazujesz, skoro cała stacja się godziła na programy z osobą która odsiedziała wyrok.

I jeszcze trafiła do "Tańca z gwiazdami" przecież, a za dobór osób w tym programie Miszczak nie odpowiada ;)

A przynajmniej nie sam, jeśli ma jakiś udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Pani Dagmara jest głównie znana z programu na TTV - "Królowe życia", a na tej stacji jakoś do dziś lecą powtórki i jest wszystko dobrze. Likwidacja programu "Dagmara szuka męża" z telewizji i z Polsat BOX GO kojarzy mi się z kilkoma sytuacjami w publicznej telewizji, gdzie robiono podobnie.

Właśnie. Poza tym  "Królowe życia" wcześniej były do oglądania za darmo w Vod.pl, są teraz w Player.pl.

15 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Ci od VOD też powinni stracić pracę?

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kolis napisał(a):

Wszystkie te informacje o niej były od dawna znane. Doszło raptem parę szczegółów, ale właściwie niewiele nowości. Nie wiem czemu akurat jego wskazujesz, skoro cała stacja się godziła na programy z osobą która odsiedziała wyrok.

To on jest dyrektorem programowymi stacji, to on podejmuje decyzje.  To on stal za jej karierą w TVN i przechodząc do Polsatu wziął ja ze sobą. Miszczak powinien moim zdaniem całkowicie zniknąć z mediów jako osoba skrajnie skompromitowana. Zarabia zapewne niemałe kwoty i tak jego zadaniem powinno być przewertowanie tych akt i powiedzieć , ze taka osoba nie może robić kariery medialnej. Bycie dyrektorem wiąże się z odpowiedzialnością.

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że Miszczak jako pierwszy znalazł tą całą Dagmarę w TVN. Nie było to tak, że pani Lidia Kazan jako dyrektorka programowa kanału TTV i playera (teraz głównego kanału tvn) znalazła ją w ramach programu "Królowe życia"?

Pomijając ten fakt, ale to Telewizja Polsat jako pierwsza zatrudniała ją do swoich seriali paradokumentalnych: Trudne sprawy, Dlaczego ja, teraz nawet Pamiętniki z wakacji.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

A dlaczego nie może? Za swoje postępowanie odpowiada się przed sądem i nie przed telewizją.

Wyrok zapadł, kara odbyta więc o co chodzi?

To dyskusja na poziomie moralnym a nie odpowiedzialności zawodowej.

Jak widać Polsat nie podziela twojej opinii. Swoją drogą to niewiarygodne, ze np w wątku Tv Republika czepiasz się jakiś pierdół, a sutenerka Ci nie przeszkadza. Czekam na program z Trynkiewiczem w twojej TVP, bo przecież swoje odsiedział to nie ma problemu. 

Edytowane przez fanbonda
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zwrócił uwagę na cytat, to byś wiedział.

Nieco dawniej występy w paradokumentach, teraz  "Taniec z gwiazdami" i program o szukaniu męża.

No naprawdę @fanbonda kto by się na to nabrał że nagle się wszyscy teraz obudzili i nie podzielają mojego zdania :)

Tym bardziej że sprawa jest znana od dawna.

 

Na marginesie

40 minut temu, fanbonda napisał(a):

w wątku Tv Republika czepiasz się jakiś pierdół

40 minut temu, fanbonda napisał(a):

w twojej TVP

Czyli TVP nie jest Twoja obecnie, a pisanie w wątku Republiki o nierzetelności w tej stacji jest problemem dla Ciebie. To mówi samo za siebie :)

Miłego wieczorka.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kompromitacja TVN i Polsatu, ze pozwolili zrobić karierę medialną tej kobiecie. 

2. Nigdy nie twierdziłem, że nie mieli tej wiedzy, nie przeszkadzało im to dopóki szczegóły i wiedza nie były znane powszechnie opinii publicznej. 

3. Reakcja Polsatu i TVN świadczy, ze jakiś problem jednak nastąpił skoro kasują z ramówek i VOD programy z jej udziałem. 

4. Oczywiście Polsat i TVN myśli, ze samo usunięcie załatwia temat. Nie, bo pani Dagmara sama tam sobie po prostu nie weszła. Pytania się pojawiły dlaczego Miszczak? Ano dlatego, ze dyrektor programowy za takie sprawy odpowiada

5. Nie mogę się faktycznie nadziwić, ze nie przeszkadza Ci lansowanie takich osób przez telewizje

3 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

dlaczego nie może?

 No cóż to samo mówi za siebie. 

 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu warto zauważyć pewien związek przyczynowo-skutkowy. Najpierw Dagmara ogłasza, że rezygnuje z udziału z "Tańca z Gwiazdami" z powodów zdrowotnych, a podkreślić trzeba, że miała ona spore wsparcie widzów w SMSach i duże szanse nawet na finał. Potem pojawia się artykuł na Gońcu, w którym poznajemy szczegóły spraw, o których było wiadomo wcześniej, ale nie w takim wymiarze. I dosłownie po kilku godzinach Dagmara znika z VOD i ramówek, zapewne drugi sezon programu, który jeszcze był zapowiadany w marcu, też będzie anulowany. Moim zdaniem kierownictwo Polsatu musiało mieć cynk, że pojawi się ten artykuł, zaś problemy zdrowotne stały się pewnym alibi do wykorzystania, bo szczerze mówiąc wątpię, żeby albo w niedzielnym najbliższym "TzG", albo w finałowym odcinku padło jakieś wyjaśnienie, szczególnie że Dagmara miała w tym ostatnim odcinku wystąpić, zgodnie ze zwyczajem, że wszystkie pary się wtedy jeszcze raz pokazują.

 

Sprawa ta pokazuje też, iż polskie media nadal nie mają umiejętności weryfikowania osób, które się pokazuje i lansuje w programach, pod względem ich przeszłości, co zresztą widać nie tylko na tym przykładzie, bo można by było wymienić kilka innych, czy to z teraźniejszości, czy też z przeszłości, znanych choćby z działalności przestępczej czy agenturalnej.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, naiwnym jest sądzenie że nagle teraz się zorientowali. 

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

5. Nie mogę się faktycznie nadziwić, ze nie przeszkadza Ci lansowanie takich osób przez telewizje

Jak widać telewizjom to także nie przeszkadzało, ani widzom, bo mocno wspierali parę w Tańcu z gwiazdami :) Szum się zrobił po artykułach i dziwne że o tym piszesz dopiero teraz, podczas gdy o sprawie wiadomo od bardzo dawna.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest coś innego, bo teraz mówisz o produkcji dokumentalnej, gdzie te osoby opowiadają o swoich czynach ku przestrodze. Natomiast z Dagmarą to był zwykły lans, to nie miało za sobą żadnej wartości. O czym były "Królowe życia"? O tym że między innymi Dagmara sobie żyje na bogato i robi tipsy. Program robiony dla Polsatu to już było całkowite odcinanie kuponów.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...