Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.01.2024 o 15:25, Ipo napisał(a):

Widać "prawdziwi Polacy" uciekli gdzie indziej. Jestem przekonany, że ostatni raz w TVP była taka biesiada więc za rok Polsat również wygra.

Polsat w tym roku bardziej postarał się z zagraniczną gwiazdą niż TVP (odgrzewany kotlet Fun Factory)🤷‍♀️ Gdyby nie Matteo Bocielli to pewnie Polsat wcale nie miałby takiej oglądalności zwłaszcza, że co roku na Sylwestra występują te same Polskie gwiazdy i śpiewają te same piosenki XDD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszą prognozę pogody przed 20tą prowadziły Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, czyli prowadzące program "Farma", który dzisiaj o 20tej wystartował z trzecią edycją w Polsacie. 

Ciekawa forma promocji nowego sezonu programu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się retransmisja Polsatu News na otwartym Polsacie. Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tak grubą sprawą polityczną. Warto zaprezentować spojrzenia na nią z różnych punktów widzenia, a oglądalność by się zwróciła.

Edytowane przez hgf22593
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro reality-show "Farma" pojawi się wyjątkowo o 21:00. O 20:00 wywiad z premierem Donaldem Tuskiem, który będzie prowadzony przez dziennikarzy z trzech największych stacji - TVP, Polsat i TVN. 

 

Oprócz Polsatu transmisja również w TVP1, TVP Info, Polsat News i TVN24. Nie wiadomo jeszcze czy wywiad będzie można zobaczyć w głównym TVN-ie. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie miała miejsce specjalna narada odnośnie Roberta Janowskiego: https://shownews.pl/robert-janowski-gral-na-dwa-fronty-i-wpadl-w-tarapaty-wladze-stacji-moga-mu-tego-nie-wybaczyc/ar/c13-18257911

Jak dla mnie stacja Zygmunta Solorza prezentuje dosyć sporą nieudolność skoro nie umie zachować przy sobie gwiazd. Dziwi mnie też brak powrotu do planów ze śniadaniówką skoro teraz ma otwarte okienko na transfer dotychczasowych prowadzących „Pytania na Śniadanie". 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jest w tym prawdy. Jeśli chociaż trochę to trochę mnie dziwi podejście Janowskiego jeśli już podpisał kontrakt z Polsatem. Popularny program, stanowisko jurora a on jednak chce prowadzić program który prowadził przez 20 lat? No ciekawe. To, że była rozmowa w TVP jeszcze niewiele świadczy i to wcale nie znaczy, że odejdzie. Jeszcze jest kwestia tego, że Janowski odszedł z TVP bo program zaczęła realizować sama telewizja nie firma zewnętrzna która miała wykupioną na niego licencję. Teraz by jednak wrócił bez tej ekipy? No chyba, że JTM będzie robiła znowu firma zewnętrzna i Janowski załatwia tym samym pracę nie tylko sobie. No ciekawe jak to się potoczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia co Polsat wymyśli na wiosnę 2024 dla głównej anteny a także dla Tv4 i Tv6 bo podobno konferencja ramówkowa stacji ma być w przyszły czwartek 01.lutego.2024 ja bym chciał by Tv4 diametralnie się zmienił ramówkę i ograniczył paradokumenty na rzecz seriali zagranicznych i ciekawe czy w Polsacie w wiosennej ramówce pojawią się seriale z Polsat Box które były w okresie jesień - zima 2023/2024?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TomeQ38 napisał(a):

A mnie zastanawia co Polsat wymyśli na wiosnę 2024 dla głównej anteny a także dla Tv4 i Tv6 bo podobno konferencja ramówkowa stacji ma być w przyszły czwartek 01.lutego.2024 ja bym chciał by Tv4 diametralnie się zmienił ramówkę i ograniczył paradokumenty na rzecz seriali zagranicznych i ciekawe czy w Polsacie w wiosennej ramówce pojawią się seriale z Polsat Box które były w okresie jesień - zima 2023/2024?

Paradokumentów nie ograniczą bo dobrze się sprzedają. Myślę jednak że powinny być ograniczone do pasma o 15:50 tak by od 16:30 do 18:00 było co innego. Tak swoją drogą ciekawe czy gdyby Polsat jednak odpalił śniadaniówkę to czy z prezenterami PnŚ i samej stacji odniósł by sukces? Moim zdaniem tak. Zwłaszcza że przeszliby fani chociażby takiej Idy Nowakowskiej z Dwójki do słonecznej telewizji. 

22 minuty temu, fanbonda napisał(a):

Były doniesienia, ze Janowski ma prowadzić "JTM? ", ale dopiero po zakończeniu kontraktu z Polsatem. 

 

Tersz mówi się że są szanse by Janowski już od wiosny przeszed do „JTM?" czyli TVP1. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro 01.lutego zostaną odkryte dotyczące ramówki Polsatu i kanałów tematycznych Polsatu a już teraz np wiadomo, że od 04.marca w Tv4 o 21.00 od poniedziałku do czwartku będą "Pamiętniki z wakacji", co do Polsatu to jestem ciekaw jakie będą premierowe filmy wieczorami w marcu 2024r w Polsacie na wiosnę? A jestem też bardzo zaintrygowany czy TzG będzie  niedzielę o 20.00 i czy w Wielkanoc będzie odcinek TzG i jakie seriale będą na Polsacie wiosną ? Jutro może po 13.00 będzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat znowu inne pasmo seriali. Skaczą z tymi serialami raz poniedziałek, potem wtorek, środa, sobota, niedziela teraz piątek. 

 

POLSAT NIE DAJE SIĘ SERIALI W PIATEK i SOBOTA to czas na filmy i sport. KANAŁY SERIALOWE AXN czy FX to już rozumieją

 

Bracia powinni być w czwartek o 22:05 lub w niedziele o 22:05 a Planeta Singli

 

Co z serialem "Cień"?

Edytowane przez Jock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...