Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat wróci z kabaretami 13 listopada!?Jako źródło wziąłem program telewizyjny z Interii. Porównałem ten tydzień i kolejny od 13 listopada w poniedziałek. Przykłady na TV4 - 8/9 listopada środa/czwartek w nocy 2.25 "Nasz Nowy Dom" 15/16 listopada ta sama godzina "Gwiazdy Kabaretu". W piątek w nocy jest już w ramówce "Kabaretowa Ekstraklasa" oraz "Kabaret na Żywo: Nowy skŁAD". Nowa TV - poniedziałek (wczoraj) godzina 18.00 "Rolnicy. Podlasie". Za tydzień w poniedziałek o 18.00 "Kabaretowa Dynastia". Od tego dnia w nocy o 3.45 "Nowa Rewia Kabaretowa". Na głównym Polsacie 18 listopada finałowy odcinek (137) "Kabaretu na Żywo: Młodzi i Moralni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje w sprawie kabaretów. Odbyło się spotkanie stron i nic nie wiadomo :)

https://plejada.pl/newsy/kabareciarze-spotkali-sie-z-dyrekcja-polsatu-ujawniaja-kulisy/7eb85qf

Cytat

w poniedziałek 6 listopada odbyło się spotkanie satyryków z przedstawicielami nadawcy. Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, ze względów zdrowotnych nie dotarł na nie osobiście.

"Spotkaliśmy się z dyrekcją Polsatu i usłyszeliśmy słowa przeprosin. Dowiedzieliśmy się też, że nic nie wiedzą, nie mogą zrobić, bo decyzje zapadają nad nimi, więc wzajemnie sobie podziękowaliśmy. My podziękowaliśmy im za to, że zrobiliśmy trzy sezony, a oni nam za to samo. Nie potrafili nam powiedzieć nic więcej oprócz tego, że liczą na dalszą współpracę.

Kończy się nasz sezon i nie da się ukryć, że nasze zaufanie do stacji zostało podkopane, więc dajemy sobie prawo do wygłoszenia orędzia na wzór naszego prezydenta. Może zrobimy jego transmisję na żywo na moim Instagramie.

 

Jak wyjaśniają artyści nagrywanie odcinków bez ich emisji traci w wielu skeczach sens, bo one są pisane pod bieżącą sytuację polityczną. Niektóre już są, albo za chwilę będą nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do władz to najwyżej jest Zygmunt Solorz czyli właściciel Polsatu a że ten ma deal z PiSem w postaci programu „Czysta Polska" to sprawa jest jasna jak słońce w logo o której to mówimy w tym temacie. 

Poza tym prawda jest taka że Miszczak nie lubi kabaretów uznając je za coś prymitywnego. Stąd też wymówka w postaci choroby mnie nie zdziwiła bo gdyby przyszedł to zderzył by się ze ścianą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni nie chcą więcej współprac z Polsatem. Co do Ryjka to na FB napisali, że był wcześniej zaplanowany i zostanie zarejestrowany. Pełne Oświadczenie:

https://www.facebook.com/watch/?v=889305435926890

(tekst do filmu zawiera pełne oświadczenie)

 

 

To samo oświadczenie na stronie KMN plus podziękowania, w których jest ciekawy cytat: "dziękujemy pani Ninie Terentiew, która zawsze była nam przychylna i póki miała wpływ na politykę stacji nigdy nie działa nam się krzywda". O Miszczaku cisza.

Tu całość: https://www.facebook.com/Trasasasa/posts/pfbid0cgEmW8ayiXdi8bz8ritRVMyb8nWTvHcSc9Y5H1UxyC2ZjQhxeaeDt7MDn2hjSbGCl

Edytowane przez kolis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się że dziękują ówczesnej dyrektor programowej pani Ninie Terentiew, a o obecnym dyrektorze Edwardzie Miszczaku nie wspomnieli nic. Być może to on (czyli obecny dyrektor programowy słonecznej stacji) bardzo nie lubi kabaretowych skeczów. Może ma ukrytego doradcę który radzi wykluczyć kabarety z Polsatu i usunąć Polsat GO (jak to mówi komunikat nadawcy w mediach społecznościowych usuwają "w celu zniwelowania strat"). Niektórym marzy im się pewnie zmiana dyrektora programowego i powrót darmowego VOD z reklamami i programami Polsatu.

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Kolejna zmiana w ramówce. Nie będzie Ryjka. W kolejne niedzielę 19 i 26 listopada dwie części Venoma.

To juz pewne że jeśli wyemitują KnŻ do końca, to raczej o 2 w nocy gdzieś od stycznia. Już z nocnymi premierami szaleli za Surprise, Surprise, ostatniej reaktywacji Daleko od noszy czy ŚwK.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, danielpes5 napisał(a):

Na Polsacie oglądam jedynie Wydarzenia o 18.50 .  Reszta ich super mega hiper ramówki  mnie nie interesuje.  A był taki czas że ponad 10 lat w ogóle nie oglądałem tej stacji dłużej niż 1 minutę. 

U mnie Polsat był tylko włączany gdy leciał "Taniec z gwiazdami". ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Oczekiwania Polsatu związane z przyjściem Miszczaka niestety musiały się zderzyć z rzeczywistością. Nie zdziwię się jeźeli teraz na Ostrobramskiej atmosfera jest napięta bo powiedzmy to wprost że słoneczna telewizja ze względu na swoje głupie działania została wyśmiana nie tylko przez satyryków ale i widzów. 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Miszczak lata swojej świetności ma już za sobą.To już starszy pan, który powinien siedzieć na emeryturze i cieszyć się z życia. Myślę, że nie bez powodu się z nim rozstało w TVN,  ponieważ po prostu nie odnajduje się w już dzisiejszych czasach i technologiach, nie nadąża za dzisiejszymi trendami i nie ma już takiego wyczucia rynku, jak miał kiedyś. Polsat myślał, że złapał pana Boga za nogi i że Polsat będzie drugim TVN, lub nawet przebije TVN swoją ofertą, a tutaj się przejechali.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...