Jump to content

Recommended Posts

Dziwi mnie że polsat nie zmienił belki "Ogłoszenie społeczne". Również mogliby je dostosować odpowiednio pod kanał (np. Polsat Play). 
Już zmienił, wczoraj widziałem, konkretniej to tylko napis bez żadnej belki. Na pozostałych kanałach nadal jest stara wspólna.

Guest kingofsouth
Posted (edited)

Puchar Polski na Polsacie to jakaś kpina. Czym to jest transmitowane?  Kamerą używaną na komuniach w latach 90 tych?  :/;)

Edit:

Tak samo fatalnie wygląda obraz na Polsacie Sport.....

Edited by kingofsouth

11Mb/s to nie jest tak słabo jak na 'polski' standard, może ta piękna murawa robi u ciebie taki efekt :D

• Like 1

Oglądałem Puchar Polski  i akurat nic mnie na tym kanale / kanałach Polsatu nie zdziwi, poza jednym faktem - "Botoks" Patryka Vegi 7 maja w Polsacie. 

• Haha 1
  • Confused 2

Impreza ,,Roztańczony Śląski" jednocześnie na Polsacie, Polo i Disco Polo Music. Jeszcze brakuje na Esce, Polsat Music i Polsat 2... Na Polo TV pokazuje też w EPG że powinien być Disco Star. 

• Haha 2

Posted (edited)

Dziwne że produkcja "Roztańczonego Narodowego" nie wniosła jeszcze sprawy o plagiat.

Co do stacji to dzisiejsza impreza dowodzi temu jak... Disco Polo Music jest zbędne :)

Edited by Poland

Moim zdaniem to jest kopia "Roztańczonego Narodowego" tyle że na innym obiekcie. Nawet nazwa jest mniej więcej taka sama.

• Haha 1

Posted (edited)

Bez sensu jest to co piszesz, takim tokiem myślenia można każdą imprezę plenerową, każdy serial, film, program tv uznać za plagiat czegoś tam. Zwyczajne łupu cupu niech wieś się bawi.

Edited by Wesoly
  • Like 2
  • Haha 1

Tylko że tu nawet nazwę odgapili więc coś na pewno jest na rzeczy. 

Przynajmniej plus z tego jest taki że Polsat transmitował imprezę w całości bez zostawiania części stacjom muzycznym.

Nikt, o ile dobrze myślę, nie zastrzegł sobie ani nazwy, ani formy imprezy, więc nie ma tu mowy o plagiacie.

Mnie dzisiaj zaskoczyli że puścili "Kevina"😁😁😁😁😁 chyba sobie pomylili święta .

Widocznie w Polsacie nie mogą się doczekać Świąt Bożego Narodzenia, skoro na majówkę dali ''Kevina'' ;)

Kevin to kura znosząca tanim kosztem oglądalnościowe złote jajka - co najmniej jak Kiepscy chociażby o 19:30.

Absurdem jest to,że aby obejrzeć "Jak rozpętałem II wojnę światową" w Polsacie to trzy tygodnie trwa....

Tak samo jest z trylogią Sami Swoi - też to trwa kilka tygodni :(

Przy cyklu o Franku Dolasie to chyba nawet nieco bardziej widoczne, bo tu mamy do czynienia z jednym trzyczęściowym filmem. Istotnie jest to nieco dziwne, pamiętam, że swego czasu Polsat potrafił wyemitować film w ciągu 3 świątecznych dni.

Jednak to są jednak trzy filmy,a mówię o jednym. 

Posted (edited)

A czy czasem ''Jak rozpętałem II wojne światową'' już tak nie powstał w trzech częściach? (gdyby wyemitowaliby ten film w całości, to trwałby do 4:00 nad ranem).

@Poland co do trylogii ''Sami Swoi'', to akurat 2 filmy o przygodach Kargula i Pawlaka powstały w innym okresie od pierwszej części i z innymi nazwami. Co do ''Kevina'', to wspomniałem już wcześniej dlaczego Polsat puścił ten film (ciekaw jestem czy rosyjska telewizja też emituje w okresie majowym swojego ''Kevina'', czyli ''Ironię Losu''?).

Edited by Frontowiec

54 minuty temu, wislok napisał:

Absurdem jest to,że aby obejrzeć "Jak rozpętałem II wojnę światową" w Polsacie to trzy tygodnie trwa....

To żadna strata akurat..co miesiąc w jakieś tv to leci.

Tak, film powstał w 3 częściach, choć przy kolaudacji był pomysł, aby były to 2 filmy po około 120 minut każdy, jednak zamiast tego wyszła trzyczęściowa opowieść. Całość trwa 236 minut, czyli prawie 4 godziny. Jakby nadawano bez reklam od tej 22:00 to by się tak o 2:00 skończyło.

@FanMMA prawa do ''Jak rozpętałem II wojne światową'' ma tylko i wyłącznie Polsat.

No okej,ale to i tak żadna strata bo od wielu lat jest to w tv a obecnie jak napisałeś tylko w słoneczkach co najmniej dwa razy do roku w Polsacie i Polsacie Film, więc zna się to na pamięć.

Szczegół jest taki, że nie wszyscy mają Polsat Film. Poza tym mi akurat powtarzanie tego klasyka polskiej komedii nie przeszkadza, bo nawet jeśli zna się to na pamięć, kojarzy kultowe sceny i dialogi, to i tak ogląda się to moim zdaniem świetnie.