Jump to content

DVB-T(2) INQUIRING

Users
 • Content Count

  440
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Dobra

About DVB-T(2) INQUIRING

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DVB-T(2) INQUIRING

  TVP Sport

  Nowa aplikacja mobilna TVP Sport już wkrótce. Źródło informacji: https://satkurier.pl/news/196750/nowa-aplikacja-mobilna-tvp-sport-juz-wkrotce.html.
 2. KRRiT chce we współpracy z PBI mierzyć widownię platform OTT. Źródło informacji: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/widownia-platform-ott-pomiar-ogladalnosci.
 3. Gwiazdy w kampanii wizerunkowej TVP VOD. Źródło informacji: https://centruminformacji.tvp.pl/50415391/gwiazdy-w-kampanii-wizerunkowej-tvp-vod-dolacz-do-nas.
 4. Być może są to interesujące strony internetowe - związane z tematem tego wątku: - http://www.krrit.gov.pl/dla-nadawcow-i-operatorow/kontrola-nadawcow/badania-odbioru-programow-radiowych-i-telewizyjnych/rynek-telewizyjny/raporty-kwartalne/, - http://www.krrit.gov.pl/dla-nadawcow-i-operatorow/kontrola-nadawcow/badania-odbioru-programow-radiowych-i-telewizyjnych/rynek-telewizyjny/raporty-roczne/.
 5. DVB-T(2) INQUIRING

  TVP Sport

  TVP Sport partnerem AMP Futbol Ekstraklasy. Źródło informacji: https://centruminformacji.tvp.pl/50396959/tvp-sport-partnerem-amp-futbol-ekstraklasy.
 6. O m.in.: "must measure": - https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krrit-zasada-must-measure-platformy-cyfrowe-co-oznacza-zasada-must-carry-must-offer.
 7. O m.in. must carry i must offer (materiał premierowo - chyba z dzisiaj): - https://wiadomosci.tvp.pl/50289210/nieuczciwe-praktyki-w-internecie. Tu też o tym , ale chyba z jeszcze większą ilością informacji o bliskich tej sprawie kwestiach: - https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w-wiadomosciach-krytyczny-material-o-wp-pilocie-i-krrit-nieprawdziwe-zarzuty-manipulacja-i-propaganda.
 8. O tym swego czasu to mówisz o tym: - https://satkurier.pl/news/61083 ? O chyba tym samym (czy czymś podobnym) była mowa w tamtym roku: - https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krrit-rozszerzenia-zasady-must-carry-must-offer-na-wszystkie-kanaly-telewizji-naziemnej ?
 9. Stanowisko przewodniczącego KRRiT w sprawie równego dostępu do treści telewizyjnych dla wszystkich odbiorców niezależnie od używanych technologii, w tym internetowych. Źródło informacji: http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnosci/news,3040,stanowisko-przewodniczacego-krrit-w-sprawie-rownego-dostepu-do-tresci-telewizyjnych-dla-wszystkich-o.html.
 10. Rusza Mediapanel Gemiusa, PBI i KBR. Nowe jednoźródłowe badanie mediów. Źródło informacji: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mediapanel-nowe-jednozrodlowe-badanie-mediow-gemius-polskie-badania-internetu-komitet-badan-radiowych.
 11. Ja tą informację odnośnie startu kanału TVP Dokument trochę inaczej czytam i rozumiem.
 12. Link do oficjalnego komunikatu TVP w sprawie startu kanału TVP Dokument: https://centruminformacji.tvp.pl/50204489/tvp-dokument-nowy-kanal-telewizji-polskiej.
 13. O m.in. obecnej sytuacji związanej z tzw.: "must carry i must offer" mówi prezes Zarządu TVP S.A.: - https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jacek-kurski-krrit-staje-sie-lobbysta-pewnych-grup-firm.
 14. Z tego co widzę po opisie tego radia, to zapisuje ono: 10 stacji DAB(chyba: DAB+ (pisząc szczegółowiej)). Ten radioodbiornik(https://www.sencor.pl/radioodbiornik-dab/srd-6600) zapisuje 10 stacji DAB(chyba: DAB+) w takim rozumieniu, że zapisuje on: 10 "kanałów", stacji typu(np.): RMF FM, Radio ZET, Radio Maryja(trzy sztuki) i tak jeszcze siedem innych stacji, które razem dadzą: 10 - i takie 10 sztuk stacji zapisuje ten radioodbiornik czy zapisuje 10 częstotliwości, MUX'ów DAB(chyba: DAB+)(na którym jednym MUX'ie jest/może być, np. 7, 8 czy 10 różnych stacji radiowych) ? "Może
 15. "Nie zastanawiam się" czy dany telewizor "odbierze" kanał w rozdzielczości obrazu: HD(Full HD), poprzez DVB-T2(H.265(HEVC)) - co raczej jest "naturalne"(szczególnie w dzisiejszych czasach), jeśli "działa on w takich standardach", a "zastanawiam się" nad tym czy dany telewizor(taki jak jeden ze wspomnianych w tym wątku "Samsung'ów") mimo swego "wyświetlacza o rozdzielczości obrazu: 4K(3840 x 2160)" - czy "odbierze on poprawnie" kanał nadawany w rozdzielczości obrazu: 4K, poprzez DVB-T2(z kodekiem wideo: HEVC(H.265)) - co do czego można mieć chyba wątpliwości, sądząc po jego opisie(chyba jednym
×
×
 • Create New...