Skocz do zawartości

TELEWIDZ123

Użytkownicy
 • Zawartość

  1760
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralna

O TELEWIDZ123

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7
 • Urodziny 19.08.1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  Wielmoża k. Skały

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. TELEWIDZ123

  TVP Sport

  Niestety jak komentował drugą serię na Zakopanego widać było po głosie że to nie ten "Szaranowicz".Ciekawie jaki jego komentarz internauci uznają za najlepszy ja myślę że ten z MŚ w Predazzo w 2003 "po złoto po medal...",choć że skoków i LA to byłoby z czego wybierać.
 2. TELEWIDZ123

  Skoki narciarskie

  Mnie ciekawi czy Simon nie ogłosi zakończenia swojej kariery po weekendzie w Planicy w zeszłym sezonie już o tym myślał. Gdzieś w mediach pisali że Robert Kranjec ma się pożegnać podczas zakończenia sezonu.
 3. TELEWIDZ123

  Świat według Kiepskich

  Nie żyje Zofia Czerwińska serialowa Malinowska 😥
 4. TELEWIDZ123

  Świat według Kiepskich

  Nie oglądam Kiepskich od dawna kiedyś to były odcinki jak żyli Śp Bohdan Smoleń czy Krystyna Feldman zawsze Ferdek miał "pomysła" na biznes aby się nie narobić i popijał mocnego fula (kiedyś zauważyłem że w pilotowych odcinkach pił inne piwo) .
 5. TELEWIDZ123

  Skoki narciarskie

  I może być to strzał w dziesiątkę ,przypomina mi się historia z Łukaszem Kruczkiem wcześniej był asystentem Kutina oraz Lepistoe i wiemy jak się to skończyło , a byli tacy co "pukali się w czoło" a Kruczek spokojnie budował kadrę .Dolezala pamiętam jak skakał w sezonie 2000-01 .
 6. TELEWIDZ123

  Skoki narciarskie

  Jak Horngaher odejdzie dobrych trenerów nie brakuje jest jeszcze :Werni Schoedler , Richard Schalert ,Mika Kojonkowski (sam chciał prowadzić naszych skoczków jeszcze za czasów Małysza )i chyba nawet Wolfgang Steiert z tych nazwisk to tylko Kojonkowski by pasował .Od jutra na skoczni w Oslo Holmenkolen rusza trzecia edycja Raw Air ,do naszych skoczków w miejsce Macieja Kota dołączył Paweł Wąsek .
 7. TELEWIDZ123

  Skoki narciarskie

  Ja po pierwszej serii nie wierzyłem liczyłem na pierwszą dziesiątkę ,ale gdy kolejno skoczkowie psuli swoje próby to myślałem że będzie tylko srebro i brąz bo Kobayashi wygra a nawet jego zatrzymała pogoda.Dawid tym awansem z tak odległej pozycji zapisał się w historii ,wcześniej pamiętam jak Roar Liokelsoy podczas PŚ w Sapporo w 2004 wygrał awansując z 11 miejsca .
 8. TELEWIDZ123

  Skoki narciarskie

  Taka ciekawostka która może niepokoić ostatnio prawie zawsze co 10 lat mamy medale : Lahti 2001 Małysz srebro=>Oslo 2011 Małysz brąz Predazzo 2003 Małysz złoto =>Predazzo 2013 Stoch złoto Sapporo 2007 Małysz zloto=> Lahti 2017 drużyna złoto Wyjątki Oberstdorf 2005 brak medalu=> Falun 2015=> brąz drużyny Liberec 2009 =>Seefeld 2019 ???
 9. TELEWIDZ123

  Skoki narciarskie

  W wiadomościach podali że Małysz rozmawiał z Horngaherem i decyzję trenera ma znać w piątek przed konkursem MŚ . Coo ciekawe dobrze prezentują się nasze panie ,mam nadzieję że odniosą sukces nawet trener Bachleda zakazał rozmowy z mediami .
 10. TELEWIDZ123

  Skoki narciarskie

  Małysz krytykuje Horngahera bo nie zadeklarował czy dalej będzie trenował naszą kadrę, mam nadzieję że nie wpłynie to na postawę drużyny do końca sezonu .Może być tak jak z Lepistoe jeden słabszy sezon i odchodzi (sam Hanny kiedyś mówił że po dobrym sezonie u skoczka przychodzi kryzys)
 11. TELEWIDZ123

  Skoki narciarskie

  Kobayashi to już ma chyba puchar świata na wyciągnięcie ręki( byłby pierwszym Japońskim skoczkiem co zdobył PŚ a wcześniej ani legendy skoków japońskich nie potrafiły zdobyć trofeum) ,co do naszych skoczków liczę na medale w drużynie i indywidualnie ( może nawet podwójne podium😁 )
 12. TELEWIDZ123

  Skoki narciarskie

  Szkoda że już nie ma tak jak kiedyś że wszyscy z jednej belki jadą Decyzja w sprawie Maćka dobra (dołączył do Fereunda ,Schlienzauera czy Kasai ),mam nadzieję że Maciek jeszcze złapie dobra formę .
 13. TELEWIDZ123

  Skoki narciarskie

  Można dodać jeszcze zamieszanie z Kamilem Stochem przez co mógł zostać nawet zdyskwalifikowany .Mam przeczucie że możemy mieć piękny weekend Piotrek Żyła może "odpalić" powinna mu się należeć choć jedna wygrana w tym sezonie.
 14. TELEWIDZ123

  4Music TV (ex E4me TV)

  Szkoda a wieczorem jeszcze był dostępny ok 21.
 15. TELEWIDZ123

  Sport w zagranicznej telewizji

  Na niemieckim Eurosporcie liga mistrzów w siatkówce.
×