Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.04.2019 o 10:00, Frontowiec napisał:

Polsat planuje zorganizować w czerwcu galę MMA z celebrytami, która zostanie pokazana w otwartej telewizji.

 

http://www.sport.pl/inne/7,102005,24613348,ksw-maciej-kawulski-walki-celebrytow-w-polsacie-zostalismy.html

No i fajnie niby poziomu sportowego tam nie będzie,ale promocja MMA a i owszem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Ibisz i Sławomir poprowadzą galę ''Piosenki z drugiej ręki''. W której, Youtuberzy będą śpiewać covery znanych piosenek.

https://www.press.pl/tresc/56926,ibisz-i-slawomir-poprowadza-_piosenki-z-drugiej-reki_-w-polsacie

 

Nawet nie wiem, jak to skomentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też nie jest całkiem stuprocentowa wina po stronie Terentiew, nawet zarzucając jej zamiłowanie do przaśności - coraz trudniej wymyślić nowy format, który będzie różnił się od innych i równocześnie nie będzie promował wyżyn głupoty, dlatego coraz częściej nadawcy idą dwoma ścieżkami: reaktywują stare formaty, albo - tak jak w powyższych przypadkach - stawiają na programy "do rechotu". ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2019 o 21:45, Emil.1603 napisał:

Coraz to większe bzdury i idiotyzmy wymyślają.

Tak się na pozór wydaje. Gala MMA dla youtuberów też miała być badziewiem, a teraz widzimy jakim zainteresowaniem się cieszy i jaka kasa jest na tym evencie zarabiana. Prawda jest taka, że ten program może odnieść sukces - o ile zadbają o dobrą obsadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pokaże 2 maja koncert ''Roztańczony Śląski'' ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

 

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6873

 

Natomiast co ciekawe 1 i 3 maja Polsat pokaże filmy ''Kevin sam w domu'' i ''Kevin sam w Nowym Jorku''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukas_k napisał:

Tak się na pozór wydaje. Gala MMA dla youtuberów też miała być badziewiem, a teraz widzimy jakim zainteresowaniem się cieszy i jaka kasa jest na tym evencie zarabiana. Prawda jest taka, że ten program może odnieść sukces - o ile zadbają o dobrą obsadę. 

Popularność ≠ jakość. Nie dość, że te całe Fame MMA jest żałosne i skierowane do jakichś ćwierćinteligentów czy półdebıli, to oni sami zamierzają organizować takie badziewie. Super!

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Emil.1603 napisał:

Popularność ≠ jakość. Nie dość, że te całe Fame MMA jest żałosne i skierowane do jakichś ćwierćinteligentów czy półdebıli, to oni sami zamierzają organizować takie badziewie. Super!

Ćwierćinteligentów? Dlaczego? Może ktoś lubi tych youtuberów i chce obejrzeć jak sobie dadzą "po pysku" ja osobiście nie znałem nikogo oprócz sławnego Bonusa BGC i Godlewskiej z ostatniej gali,a poziom był całkiem niezły i parę walk poziomem dostosowało się na kartę główną np:do Federacji FEN czy BabilonMMA,zapewne nie oglądałeś gali FAME MMA3,ale również jak widzę masz najwięcej do powiedzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem Godlewska do wyszukiwarki i wyszło: Małgorzata Godlewska, śpiewaczka operowa, kompozytorka. Czy to o nią chodzi? Poniżej zobaczyłem też jakiegoś glonojada o podobnym nazwisku. Pierwszy raz słyszę o kimś takim.

Niestety zgadzam się z kolegą powyżej, że tego typu programy skierowane są do prostego, niewymagającego pospólstwa. Jeżeli Polsat na takiej formule zarobi, to zgroza. Osobiście, po obejrzeniu podobnego programu poczułbym zapewne, że straciłem trochę szarych komórek i w celu ich odzyskania musiałbym przeczytać parę książek dla oczyszczenia.

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Jeśli ktoś serio lubi Godlewską i inne tego typu ogromnie mądre osobistości, to tylko współczuć takim osobom.

Masz zapewne więcej niż 12 czy 16 lat a dalej nie wiesz na czym to polega? Ja tej Godlewskiej nie lubię tylko jak większość ludzi byłem ciekawy co ona potrafi i jak to będzie wyglądać a swoją drogą jak wyżej wspomniałem walki na tejże gali były ciekawe i nie jedna federacja by nie pogardziła takimi zawodnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak na marginesie , czy Fame MMA nie pamiętam jaka to była część , chyba 2 leciała na którymś z kanałów Polsat Sport?

Z tego co kojarzę, odpaliłem kiedyś Horizon Go i tam była walka Wujka Samo Zło z Arabem.

Poprawcie mnie jak się mylę. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...