Jump to content

Recommended Posts

Godzinę temu, lukas_k napisał:

Tak się na pozór wydaje. Gala MMA dla youtuberów też miała być badziewiem, a teraz widzimy jakim zainteresowaniem się cieszy i jaka kasa jest na tym evencie zarabiana. Prawda jest taka, że ten program może odnieść sukces - o ile zadbają o dobrą obsadę. 

Popularność ≠ jakość. Nie dość, że te całe Fame MMA jest żałosne i skierowane do jakichś ćwierćinteligentów czy półdebıli, to oni sami zamierzają organizować takie badziewie. Super!

• Upvote 2

Jeżeli przynajmniej część zysków ma iść na cele charytatywne, to nie mam nic przeciwko.

56 minut temu, Emil.1603 napisał:

Popularność ≠ jakość. Nie dość, że te całe Fame MMA jest żałosne i skierowane do jakichś ćwierćinteligentów czy półdebıli, to oni sami zamierzają organizować takie badziewie. Super!

Ćwierćinteligentów? Dlaczego? Może ktoś lubi tych youtuberów i chce obejrzeć jak sobie dadzą "po pysku" ja osobiście nie znałem nikogo oprócz sławnego Bonusa BGC i Godlewskiej z ostatniej gali,a poziom był całkiem niezły i parę walk poziomem dostosowało się na kartę główną np:do Federacji FEN czy BabilonMMA,zapewne nie oglądałeś gali FAME MMA3,ale również jak widzę masz najwięcej do powiedzenia..

Jeśli ktoś serio lubi Godlewską i inne tego typu ogromnie mądre osobistości, to tylko współczuć takim osobom.

Polsat myśli biznesowo, jeśli przyniesie im to odpowiednie zyski to będą takie gale organizować i pokazywać, może w przyszłości w PPV.

• Haha 2

Posted (edited)

Wpisałem Godlewska do wyszukiwarki i wyszło: Małgorzata Godlewska, śpiewaczka operowa, kompozytorka. Czy to o nią chodzi? Poniżej zobaczyłem też jakiegoś glonojada o podobnym nazwisku. Pierwszy raz słyszę o kimś takim.

Niestety zgadzam się z kolegą powyżej, że tego typu programy skierowane są do prostego, niewymagającego pospólstwa. Jeżeli Polsat na takiej formule zarobi, to zgroza. Osobiście, po obejrzeniu podobnego programu poczułbym zapewne, że straciłem trochę szarych komórek i w celu ich odzyskania musiałbym przeczytać parę książek dla oczyszczenia.

Edited by gregor111

11 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Jeśli ktoś serio lubi Godlewską i inne tego typu ogromnie mądre osobistości, to tylko współczuć takim osobom.

Masz zapewne więcej niż 12 czy 16 lat a dalej nie wiesz na czym to polega? Ja tej Godlewskiej nie lubię tylko jak większość ludzi byłem ciekawy co ona potrafi i jak to będzie wyglądać a swoją drogą jak wyżej wspomniałem walki na tejże gali były ciekawe i nie jedna federacja by nie pogardziła takimi zawodnikami.

Guest kingofsouth

Tak na marginesie , czy Fame MMA nie pamiętam jaka to była część , chyba 2 leciała na którymś z kanałów Polsat Sport?

Z tego co kojarzę, odpaliłem kiedyś Horizon Go i tam była walka Wujka Samo Zło z Arabem.

Poprawcie mnie jak się mylę. ;)

Nie, to co widziałeś na PS to była gala FEN 24, poważni zawodnicy i jeden freak fight.

Guest kingofsouth

Dzięki za info. 

2 godziny temu, FanMMA napisał:

Masz zapewne więcej niż 12 czy 16 lat a dalej nie wiesz na czym to polega? Ja tej Godlewskiej nie lubię tylko jak większość ludzi byłem ciekawy co ona potrafi i jak to będzie wyglądać a swoją drogą jak wyżej wspomniałem walki na tejże gali były ciekawe i nie jedna federacja by nie pogardziła takimi zawodnikami.

Nie trafiłeś z wiekiem. A jakby spojrzeć na osoby w tym wieku, to właśnie sporo z nich jara się takimi badziewiami i lgnie do tego jak mucha do nie powiem czego. Nie zamierzam też wiedzieć na czym to polega, bo to nic jest coś co byłoby warte minuty uwagi u osób z wyższymi (a może i nawet normalnymi) wymaganiami co do pewnych treści i rozrywek. Również jeśli niektórzy włączali to dla beki. A że walki były ciekawe czy nie, to nie zmienia faktu, że cała otoczka jest kompletnie odrzucająca. A jako tytułowy fan MMA próbujący przekonać do swojego, to nie uda Ci się to na mojej osobie. Ty będziesz mówić swoje, a ja swoje. Proste.

Posted (edited)

Fame MMA 3 było pierwsze które oglądałem. Przyciągneła mnie walka tych dwóch karyn a skończyło się tak że obejrzałem całą galę. Praktycznie nikogo tam nie kojarzyłem, dla mnie to totalne no-namy, ale podejrzewam że dla młodszych osób, które oglądają tych jutuberów to może być ciekawe.

W Polsacie pewnie pójdą w nazwiska bardziej kojarzące się ludziom oglądającym standardową tv.

Edited by diabeu

14 godzin temu, gregor111 napisał:

Wpisałem Godlewska do wyszukiwarki i wyszło: Małgorzata Godlewska, śpiewaczka operowa, kompozytorka. Czy to o nią chodzi? Poniżej zobaczyłem też jakiegoś glonojada o podobnym nazwisku. Pierwszy raz słyszę o kimś takim.

Chodzi o tą drugą osobę.

Ja o Fame MMA dowiedziałem się z Twittera, na którym pojawiły się fragmenty słynnej konferencji prasowej z udziałem Godlewskiej i Linkiewicz. Skoro Polsat chce się w to bawić, to pewnie dadzą nie tylko YouTuberów typu Gimper, ale również znane osoby które znamy z kolorowych gazet.

Dziwi mnie że polsat nie zmienił belki "Ogłoszenie społeczne". Również mogliby je dostosować odpowiednio pod kanał (np. Polsat Play). 

Polsat pokaże 6 maja o 23:40 kontrowersyjny film Patryka Vegi ''Botoks''.

Również Polsat pokaże w maju filmy, które jeszcze w tym i w poprzednich miesiącach były/są emitowane na TVN-ie: ''Transformers: Wiek zagłady'', ''Jack Ryan: Teoria chaosu'', ''Poznaj moich rodziców'', ''Madagaskar'' i ''Wallace i Gromit: Klątwa królika''.

29.04 - odbędzie się premiera "Spider-man: Homecoming" o 20:10.

2 godziny temu, Frontowiec napisał:

Polsat pokaże 6 maja o 23:40 kontrowersyjny film Patryka Vegi ''Botoks''.

Myślałem, że ten film wyląduje na Dwójce, a tu proszę. ;)

Już lepsza byłaby reaktywacja ''Baru'' niż coś nowego.

• Like 4

O tym programie wiadomo już od stycznia. Poza tym, to ma być jakieś randkowe reality show. Nie doszukiwałbym się w tym konkurencji dla Big Brothera. Zwłaszcza że będzie to emitowane jesienią, a nie wiadomo czy wtedy TVN będzie kontynuować swój program czy wrócą z nim na wiosnę czy może skończą na tej edycji i zapomną.

• Confused 1

Ale tu raczej nie było to wstawiane a ja widzę podobieństwa bo zamknięci,bez telefonów i kamery..

Idąc tym tokiem to TVN z Polsatu bo ten emitował chociażby program "Wyjdź za mnie". 

A tam też byli zamknięci i nie mieli dostępu do świata zewnętrznego?