Jump to content

ciastek

Users
 • Content Count

  761
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

172 Rewelacyjna

About ciastek

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

2212 profile views
 1. ciastek

  TVP 1

  Żenujące że już nawet rozrywkowa część ramówki musi być upolityczniona...
 2. To chyba dobrze, dzięki temu jest klimat lat 80
 3. ciastek

  TVP Polonia

  Profesjonalizm w wykonaniu TVP. Kilka dni temu to samo pojawiło się na Rozrywce, więc chyba często im się to zdarza.
 4. Bardzo ładne, o wiele lepsze od poprzedniej, ale chyba wolałem tradycyjna oprawę muzyczną, bez śpiewania. Jeszcze dżingiel reklamy kompletnie mi się nie podoba, brzydki jest.
 5. ciastek

  Wiadomości

  Dziś we wieczornych Wiadomościach wspomniało zmarłą niedawno prof. Marię Janion. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to że ponad połowa tego materiału to, tu cyt. ,,wcześniej należała do PZPR, z partii komunistycznej wystąpiła w 1968, była zafascynowana marksizmem, po 1989 roku stała się jednym z głównych ideologów skrajnej lewicy w Polsce, uchodziła za patronkę feministek, protestowała przeciwko określaniu aborcji jako zabijaniu życia, była propagatorką ideologii gender" Także kolejny dowód na to że TVP to ściek.
 6. Logo tak średnio, ale ogólnie dobre. Tylko te belki przypominają mi Ukrytą Prawdę xD
 7. Ze swoim nowym multipleksem możnaby było uruchomić brakujące kanały w naziemnej czy duble istniejących w HD, ale TVP jest jak zwykle nielogiczne w swoich działaniach i wolą uruchomić duble Kultury i Rozrywki przy których nikt nie zauważy poprawy jakości. Może jeszcze szybko to zmienią, tak jak ze zdublowaną rozrywką zamienioną na TVP HD, oby
 8. Dziś został uruchomiony test multipleksu 5 w DVB-T2, a w nim: - TVP Polonia HD (1080p) - TVP Kultura HD (1080p) - TVP Rozrywka SD (576p) czyli TVP Polonia wraca do DVB-T po kilku latach, a dwa już obecne kanały z naziemnej są zdublowane, ale w trochę lepszej jakości.
 9. Kompletnie nie rozumiem tego że 4FUN Kids ma szare, smutne logo a reszta 4funów ma kolorowe, które jest o wiele bardziej przyjazne dla dzieci.
 10. ciastek

  Wszystko o TVP

  O nie! Nielsen zaniża oglądalność jedynej polskiej telewizji!
 11. Moim zdaniem nie ma bardziej nudnego kanału z wymienionych niż TV6.
 12. W 2021 to pewnie znowu wróci 4Fun Gold [emoji23]
 13. Jest tam też logo.
×
×
 • Create New...