Skocz do zawartości

zefir

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

O zefir

 • Tytuł
  Niedoświadczony

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. zefir

  Eurosport Deutschland

  Na tunerze golden interstar brak EPG,ale jest telegazeta.Mam też telewizor philipsa z wbudowanym sat.tam EPG działa. Chodzi o EPG na Eurosport 1 Deutschland . Astra (19,2 E), częstotliwość 12226 MHz.
 2. zefir

  Telewizor 40 cali

  Ja mam Philipsa 43PUS6501 i nie mam żadnych problemów z nim, w tym z listą kanałów. Sam korzystam z jednej wspólnej listy satelitarnej i naziemnej. Może robisz coś nie tak?
 3. zefir

  MUX III (TVP)

  Nie wiem jak to robią Czesi, ale ja odbieram ich wszystkie muxy w bardzo dobrej jakości i nic nie szatkuje, a nawet przy dobrej pogodzie [beep]likaty z innego nadajnika.Odległość 120-150 km z anteny kierunkowej. Można? No, można! Najbliższy nadajnik mam w Cz-wie ok. 25 km, lecz odbiór bardzo mocno zakłócony. Tak więc ustawiłem na Katowice ok. 65 km i z jednej polaryzacji odbieram mux 3 - b.dobrze; mux 1 i 2 dobrze; mux 8 różnie. Za to 25 kanałów z Czech w super jakości!Jakie to muszą być mocne nadajniki,że taka odległość i jeszcze przez góry. Dodam, że nikt nie narzeka, aby Czesi zakłócali swoje, czy nasze nadajniki. Można? No Można! Dodam, że zgadzam się z ,,ARTIPAPK-em" co do przeniesienia TVP Sport w HD na mux 3.
 4. zefir

  nc+ telewizja na kartę

  Telewizja na kartę HD była dla mnie najlepszą ofertą telewizyjną za 20 zł.Sześć kanałów sportowych to było coś za co warto było korzystać z tej oferty.Obecnie pozostały dwa.Dwie/trzecie pakietu domowego zapełniają darmowymi kanałami,aby wyglądało bogato.Kupiłem antenę do tv naziemnej i mam lepszy i większy wybór kanałów[dochodzą czeskie].A taki wierny byłem tej telewzji na kartę - szkoda! Jeżeli tvp jeszcze trochę się postara to wogóle zlikwiduję telewizję satelitarną.
 5. zefir

  Telewizja na Kartę HD

  Podobno kanał 4k ma być darmowy,to i nam z modułem bez plusa mogliby go udostępnić !
×