Jump to content

zefir

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About zefir

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zefir

  MUX VIII

  Musisz wyszukać kanały Mux-8 (u mnie Katowice - 184 00 częstotliwość) i dodać do swojej listy ulubionej.!!! Ewentualnie od nowa przeskanować wszystkie częstotliwości i na nowo utworzyć listę kanałów.!!!
 2. Sprawdż łączenie przewodu antenowego z zasilaczem.Przy poruszeniu wtyczki bardzo często następuje rozłączenie,ewent.zwarcie.! U mnie,czy u syna to norma.najlepiej jak pojawi się sygnał,to nie ruszać wtyczką.!!!
 3. Występy polskiej reprezentacji są żałosne.Oglądałem mecz Anglia-Czechy,to zupełnie inna liga.Gdyby Anglicy zagrali z Polakami,to wynik dwucyfrowy na 100%. Podejrzewam,że nawet gdyby zagrali z polskim ligowym klubem o jakąś stawkę też by przegrali.Im piłka po prostu przeszkadza,o bieganiu nie wspomnę.Może ktoś się ze mną nie zgodzi,ale panowie to są zawodowcy !!! Obrona jak zwykle cieniutka,pomoc nie istnieje a napastnicy czekają na piłkę.Nawałka się wypalił,a Brzęczek poszedł w jego ślady. Jednym słowem dno !!!
 4. zefir

  MUX VIII

  Do kolegi wooy11-po co mi te przeróbki,jeśli Katowice-Kosztowy nie nadają w polaryzacji pionowej.Wszystkie muxy w polar.poziomej(ok.65km.) Tak samo Czechy(ok130km.).Ja mam bliżej do Wręczycy,(ok.25km.)lecz zakłóca mi odbiór potężny maszt telekumunikacyjny przy poczcie w Lublińcu.Poza tym z programów z Czech jestem super zadowolony bardzo dobra jakość w HD bez przycinań -zwykła antena kierunkowa ze wzmacniaczem !!!
 5. zefir

  MUX VIII

  Do ,,Ramirez" przy twoim myśleniu,należy i tak kupić nową antenę,ale po co !!! Ja mieszkam w Lublińcu i korzystam z nadajników Katowice-Kosztowy z jednej anteny w polaryzacji poziomej(Muxy 1,2,3 i 8 nadają w tej polaryzacji)Dodam że oglądam też czeskie programy w bardzo dobrej jakości. Jedynie szatkują kanały z MUX-8 i to nie zawsze.Jeżeli zwiększyli by moc tego nadajnika ,byłoby ok. Zauważyłem praktycznie wszystkie nadajniki na MUX-8 są bardzo słabiutkie.JEŻELI CZESI I KATOWICE MOGĄ NADAWAĆ W POLARYZACJI POZIOMEJ,TO DLACZEGO NIE MOGĄ INNII !!! Chyba,że ktoś ma w tym interes?!
 6. Też się do niego przymierzałem,ale do sypialni byłby troszkę za duży,Kupiłem dwa lata temu 43PUS6501/12 z którego jestem super zadowolony.Ma wszystko,a nawet więcej co potrzebuję.Korzystam z naziemnej i satelitarnej,oraz internetu,chodzi praktycznie cały dzień.Podłączone jest kino domowe i tuner combo z vhsWspółpraca z kamerą i smartfonem też jest super.W stanie gotowości aktualizuje kanały telewizji naziemnej,satelitarnej i androida. W wyborze telewizora opierałem się głównie na https://hdtvpolska.com/philips-pus6561-test-2017-najtanszy-120hz-uhd-4k-android-tv/ polecam tą stronę,aczkolwiek o twoim telewizorze jest mnóstwo wiadomości wraz z testami w internecie.Nie mam pojęcia jak współpracuje z grami,to musisz sprawdzić.Poza tym z telewizorem jest jak z kobietą !!!
 7. Na tunerze golden interstar brak EPG,ale jest telegazeta.Mam też telewizor philipsa z wbudowanym sat.tam EPG działa. Chodzi o EPG na Eurosport 1 Deutschland . Astra (19,2 E), częstotliwość 12226 MHz.
 8. Ja mam Philipsa 43PUS6501 i nie mam żadnych problemów z nim, w tym z listą kanałów. Sam korzystam z jednej wspólnej listy satelitarnej i naziemnej. Może robisz coś nie tak?
 9. zefir

  MUX III (TVP)

  Nie wiem jak to robią Czesi, ale ja odbieram ich wszystkie muxy w bardzo dobrej jakości i nic nie szatkuje, a nawet przy dobrej pogodzie [beep]likaty z innego nadajnika.Odległość 120-150 km z anteny kierunkowej. Można? No, można! Najbliższy nadajnik mam w Cz-wie ok. 25 km, lecz odbiór bardzo mocno zakłócony. Tak więc ustawiłem na Katowice ok. 65 km i z jednej polaryzacji odbieram mux 3 - b.dobrze; mux 1 i 2 dobrze; mux 8 różnie. Za to 25 kanałów z Czech w super jakości!Jakie to muszą być mocne nadajniki,że taka odległość i jeszcze przez góry. Dodam, że nikt nie narzeka, aby Czesi zakłócali swoje, czy nasze nadajniki. Można? No Można! Dodam, że zgadzam się z ,,ARTIPAPK-em" co do przeniesienia TVP Sport w HD na mux 3.
×
×
 • Create New...