Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Polsat pokaże jesienią 3 nowości:

 

- Program rozrywkowy Ninja Warrior Polska z Aleksandrą Szwed i Jerzym Mielewskim wśród prowadzących.

- Reality show Love Island Polska z Karoliną Gilon w roli prowadzącej.

- Serial Zawsze warto z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati w rolach głównych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo.  Za to jesienna ramówka Polsatu od poniedziałku do piątku przedstawia się następująco:

 

Poniedziałek-Piątek: Pierwsza miłość (18:00), Love Island Polska (22:15).
Poniedziałek: Mega Hit (20:15).
Wtorek: Ninja Warrior Polska (20:10).
Środa: Nasz Nowy Dom (20:05), Zawsze warto (21:05).
Czwartek: Nasz Nowy Dom (20:05), Przyjaciółki (21:05).
Piątek: Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami (20:05, od 13 września).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Frontowiec napisał:

Jeszcze nie wiadomo.  Za to jesienna ramówka Polsatu od poniedziałku do piątku przedstawia się następująco:

 

Poniedziałek-Piątek: Pierwsza miłość (18:00), Love Island Polska (22:15).
Poniedziałek: Mega Hit (20:15).
Wtorek: Ninja Warrior Polska (20:10).
Środa: Nasz Nowy Dom (20:05), Zawsze warto (21:05).
Czwartek: Nasz Nowy Dom (20:05), Przyjaciółki (21:05).
Piątek: Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami (20:05, od 13 września).

Czyli brak "Kiepskich" w jesiennej ramówce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i z tego budowania domów na jedno kopyto z katalogu i masą reklam zrobią telenowelę. Ileż można wałkować w kółko to samo z identycznym schematem i sztuczną dramaturgią pod publikę czy pani Dowbor wyremontuje ich dom czy też nie. Cała rodzina, spontanicznie z mikroportami nagle, w wielkim oczekiwaniu czeka na decyzję, która i tak wiadomo jaka będzie. Serio, kogoś po tylu latach i odcinkach to jeszcze bierze? Same ich osobiste historie - to fakt, są tragiczne. Ale cała reszta, to szkoda gadać. Sporo takiego cringe'u. O wiele więcej ciekawszych akcji się działo w amerykańskim Extreme Makeover: Home Edition.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edukacja społeczeństwa się kłania. W jakim innym kraju tylu ludzi nabiera się na różnego rodzaju oszustwa? Po prostu pogoń za pieniądzem odbiera rozum - poprzewracało się ludziom, konserwatyzm zabetonował im komórki myślowe, siedzą tak i patrzą się bezmyślnie w szklany ekran.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie napisać więc wkleję to tu:

Otóż przed chwilą na ekranie tuż po włączeniu kanału Polsat Film odpaliła mi się ankieta na temat m.in. jakie kanały informacyjne ogląda, jak oceniam studio, paski ekranowe itd. a za ukończenie jest nagroda w postaci filmu lub 7 dni LM na Ipli.

Ktoś też na to trafił :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, OlafS napisał:

Nie wiem gdzie napisać więc wkleję to tu:

Otóż przed chwilą na ekranie tuż po włączeniu kanału Polsat Film odpaliła mi się ankieta na temat m.in. jakie kanały informacyjne ogląda, jak oceniam studio, paski ekranowe itd. a za ukończenie jest nagroda w postaci filmu lub 7 dni LM na Ipli.

Ktoś też na to trafił :?:

 

U mnie na evoboxie pvr też się pokazała ta ankieta. Wypełniłem ją i otrzymałem kod na 7 dni do pakietu PSP na IPLI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzechu1991 napisał:

 

U mnie na evoboxie pvr też się pokazała ta ankieta. Wypełniłem ją i otrzymałem kod na 7 dni do pakietu PSP na IPLI.

Ja wziąłem jakiś film bo PSP ma na Ipli do połowy listopada, ale kod jeszcze nie dotarł.

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

Mam evo i mi się jeszcze nigdy ani żadna reklama ani ankieta tego typu nie pokazała.

A mi się to cały czas odpala jak tylko wejdę na jakikolwiek kanał Polsatu- może masz nieodznaczone zgody marketingowe?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...