Jump to content

Alek1234

Users
 • Content Count

  628
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Alek1234

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

656 profile views
 1. Mecze siatkarzy będą wyłącznie w Jedynce (poza Polsatem Sport oczywiście).
 2. Jutro TVP Sport pokaże ćwierćfinały w kosza: 12:50 - Argentyna - Serbia 14:50 - Polska - Hiszpania (ten mecz też w Jedynce).
 3. Daję głowę że jeszcze godzinę temu było tam napisane TVP2. Mecz Polska - Turcja siatkarek oraz mecz o 3 miejsce i finał również w Super Polsacie. Mecz Polska - Argentyna w niedzielę również w Jedynce.
 4. Mecz koszykówki z Rosją również w Jedynce. W sobotę o 18:20 w Dwójce półfinał siatkarek z Turcją.
 5. Mecz piłkarek z Czechami został odwołany. W związku z tym TVP Sport pokaże mecz PGNiG Superligi: Górnik Zabrze - Gwardia Opole. Ćwierćfinał siatkarek Polska - Niemcy w środę o 20:10 w TVP1 i TVP Sport Mecz siatkarek tylko w TVP1. W TVP Sport tylko studio przed i po meczu.
 6. Będzie zamiana anten w czwartek. Siatkarki będą w TVP Sport a Legia w Dwójce.
 7. Alek1234

  TVP Sport

  W najbliższym Retro TVP Sport będzie przypomniany finał turnieju piłkarskiego z IO 1992 w Barcelonie: Polska - Hiszpania.
 8. Jakiś czas temu rozpoczęły się zdjęcia do 3 części kultowego filmu sensacyjnego. Reżyserem jest Władysław Pasikowski. W obsadzie ponownie znajdą się Bogusław Linda jako Franz Maurer i Cezary Pazura w roli Waldemara "Nowego" Morawca. Do obsady dołączył Marcin Dorociński. Premiera w styczniu 2020. Co sądzicie o pomyśle reaktywacji Psów?
 9. Alek1234

  TVP Sport

  Skład TVP na kwalifikacje olimpijskie siatkarek: Studio: Piotr Dębowski (z Wrocławia) Reporterzy: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska Komentatorzy: Jacek Laskowski i Natalia Bamber-Laskowska (z Wrocławia).
 10. O tym projekcie mówi się już dość długo ale już rozpoczęły się zdjęcia. Agnieszkę Osiecką mają zagrać Eliza Rycembel i Magdalena Popławska. Ponadto w serialu zagra też Jan Frycz. Reżyserują Michał Rosa i Robert Gliński. Premiera na wiosnę 2020.
 11. To nowy film Jacka Bromskiego i równocześnie serial, który pokaże TVP. Jest luźno inspirowany aferą Amber Gold Film ma wejść do kin 11 października. Do serialu zdjęcia jeszcze trwają. Zagrają m.in:. Danuta Stenka, Janusz Gajos, Olgierd Łukaszewicz. https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/solid-gold-film-o-aferze-amberd-gold-data-premiery-i-obsada-tvp-przejela-dystrybucje
 12. Alek1234

  TVP Sport

  To trochę jest tak jak z Adamem Małyszem. On też kilka razy próbował i nie radził sobie z tym.
 13. Do finału weszli: Madzia, Igor, Radek i Bartek. Odpadli: Oleh (z głosowania widzów) i Łukasz (wyeliminowany przez Igora, który wygrał zadanie tygodniowe)
×
×
 • Create New...