Jump to content

Lanser123

Users
 • Content Count

  1072
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Świetna

About Lanser123

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W nocy walka roku Lomaczenko vs Lopez. Start gali od 04:00 w Polsacie Sport 😁
 2. Lanser123

  Tenis

  Nie no, szanujmy się, brak wyboru Lewego będzie nieporozumieniem. Ale sukces w tak popularnej dyscyplinie indywidualnej jak tenis bardzo cieszy. Zupełnie coś innego jak skoki czy żużel które uprawia moim zdaniem 50 osób na świecie.
 3. Lanser123

  UFC

  Wielka sprawa 😀
 4. Pewnie i do Eurosportu wpadnie Puchar Niemiec skomentować, wszystkie stacje obskoczy 😁
 5. Zawsze spora satysfakcja jak City i PSG odpadają z rozgrywek. Bayern pewnie na miękko bierze całość, mam nadzieję, że po finale z Lipskiem.
 6. To, że Polsat zgarnia prawa siatkarskie to raczej nie dlatego, że nikt inny tego nie chcę tylko dlatego, że są tak skuteczni w pozyskiwaniu tych praw i po prostu wyprzedzają konkurencję. Dyscyplina numer 2 w Polsce, dla nich pewnie najważniejsza, wiedzą, że będzie oglądalność, kolejne sukcesy i wszystko się będzie zgadzać. A że mają całą dyscyplinę to dla mnie duży plus 🙂.
 7. Wątpię żeby to miało jakiekolwiek znaczenie w kontekście ewentualnego startu po LM i LE. 🙂
 8. Wcześniej to faktycznie był to kanał istotny dla kibica piłkarskiego. Topowe ligi (poza Bundesligą) + LM. Dzisiaj piłka ligowa jest w Eleven, a topowy futbol europejski w Polsacie.
 9. Z tą różnicą, że piłka nożna jest wszędzie i kibic piłkarski bez C+ doskonale sobie poradzi, a kibic siatkarski bez Polsatu to tak średnio. 🙂
 10. No i bardzo fajnie. Siatkówka znowu w całości, w Polsacie 😉
 11. Gala boksu Carl Frampton - Darren Traynor w Polsacie Sport Extra od 20:00, w sobotę.
 12. No w sumie topowy europejski futbol im się kończy w przyszłym roku (LM, LE, eliminacje, Liga Narodów), więc pewnie za chwilę znowu coś dużego wezmą. Euro 2024 z eliminacjami? Może przedłużą europejskie puchary, a może to i to. Wielką siatkówkę mają do 2024 roku jak narazie.
 13. Przemek Saleta również zasila grono ekspertów w Polsacie Sport https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-07-07/legenda-polskiego-boksu-na-stale-w-polsacie-sport/?ref=slider
 14. Krzysztof Kosedowski dołącza do ekipy Polsatu Sport i skomentuje jutrzejszą galę z Las Vegas. Na stałe ma komentować również wspomniany Jakubowski. https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-06-24/medalista-olimpijski-wzmacnia-bokserska-ekipe-polsatu-sport/?ref=slider
 15. Andrzej Kostyra i Igor Jakubowski. Całkiem przyjemnie się słuchało. Chyba faktycznie mu podziękowano. Nie komentuje gal, jego teksty nie pojawiają się na stronie Polsatu Sport.
×
×
 • Create New...