Skocz do zawartości

bober1

Użytkownicy
 • Zawartość

  2146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

95 Świetna

O bober1

 • Tytuł
  Forum to mój dom

Ostatnie wizyty

327 wyświetleń profilu
 1. bober1

  Big Brother (TVN 7)

  No i lepiej na żywo niż z odtworzenia choć mogli zrobić tak w środę albo czwartek na żywo i wtedy dać nominacje ale lepszy rydz niż nic.
 2. bober1

  TVP 1

  A potem ludzie wynoszą pod niebiosa Kurskiego że tak cudownie prowadzi TVP a nie trudno kupować wszystko na kredyt jeśli to nie on będzie go spłacał.
 3. bober1

  Big Brother (TVN 7)

  Hm z tego co kojarzę to zawsze były na żywo a następnego dnia była relacja z całego dnia i przed i po nominacjach. Może pierwszy taki niepełny tydzień to spowodował.
 4. bober1

  Big Brother (TVN 7)

  Sztywno ? Co musieliby robić aby nie było sztywno ? Prowadzą normalne rozmowy, gotują, sprzątają. Nudno ? Co mieliby robić ? Sex w jacuzzi ? Przecież najpierw muszą się poznać. Głos WB najsłabszy punkt tego programu.
 5. bober1

  Big Brother (TVN 7)

  Ludzie sami w sobie ok. Dno kompletne to Wielki Brat czyli kobieta kompletnie nie pasująca do tego. Brak werwy itp i słyszalność uczestników. Czasami ich słychać głośno a czasami trzeba się domyślać. Przypominam że nawet przy pierwszej edycji początki były słabe. To drugi tak naprawdę dzień. Dajcie im się zaaklimatyzować.
 6. bober1

  Big Brother (TVN 7)

  Odcinek pokazujący pierwsze godziny. W każdej z edycji w weekend byli na[beep] więc nic nowego. Trzeba poczekać.
 7. bober1

  Big Brother (TVN 7)

  Właśnie taki jak wszedł do domu BB. Przebojowy, dynamiczny, pełen pomysłów. Wolałbym aby do domu weszły osoby z problemami i siedziały na kanapie i opowiadały sobie ckliwe historię jak to ktoś ma źle w życiu ? No nie. Ma to być pozytywny program, a nie smuty.
 8. bober1

  Big Brother (TVN 7)

  Trudno po odcinku w którym tylko się witali i tyle ich widzieliśmy ocenić czy coś bedzie sztuczne czy nie. W tym momencie jest inny target odbiorców niż 20 lat temu a pewni ludzie tego nie potrafią zrozumiec
 9. bober1

  Big Brother (TVN 7)

  Kompletnie tego nie rozumiem. Nie podoba mi się to nie oglądam. Proste. A tu jakieś żale że kierowcy śmieciarki nie ma. Psycholog powiedziała że szukali ludzi którzy coś wniosą do domu i będą po wyjściu mogli zaistnieć. Taki był target. Zresztą ocena po pierwszym odcinku gdzie praktycznie niewiele się mogło zdążyć jest krzywdząca.
 10. bober1

  Big Brother (TVN 7)

  Sztuczni ludzie ? Ciekawe jakbyście Wy zachowywali się po dwóch minutach od wejścia wiedząc że patrzy na Was kilka milionów ludzi. Dajcie im czas.
 11. bober1

  TVP Sport

  Spoko sprawa ? Wchodząc w 45 minucie Kubica był dwukrotnie zdublowany a TVP nie ma swoich kamer więc nie może wybierać sobie których pokazuje kierowców a oczywistym jest że ostatniego dużo pokazywać nie bedzie
 12. bober1

  LaLiga Santander

  Ja wiem że masz mgliste pojęcie o czymkolwiek ale normalnie ludzie krytykują za czyny a nie dla zasady. Jak Valverde nie rotował składem o robił dziwne zmiany to się go krytykowało. Teraz jak to idzie dobrze to się go chwali a za miesiąc się znowu będzie krytykować. Tak to dziala
 13. bober1

  Big Brother (TVN 7)

  Ja nie mogę zrozumieć ludzi którzy porównują poprzednie edycje z obecną we wszystkim. Zwłaszcza tutaj gdzie minęło aż tyle lat. Nigdy to nie będzie to samo. Jak startował BB to nie było snapa, instalacji diet bezglutenowych itp. teraz jak nie masz kanału na youtubie to jakbyś nie istniał. Stąd taka a nie inną formuła. Trzeba to albo zaakceptować albo nie oglądać. Innego wyjścia nie ma
 14. bober1

  TVP Sport

  A co ma byc w tym smieeznego ? Rozumiem ze milosciwie nam panujacy pan prezes podal ze bylo 9mln tak ?
 15. bober1

  Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

  No i w City czy PSG pompuje właściciel. Na, zapewne takie kluby nie są zadłużone na miliardy euro jak Real czy Barcelona. A to że ktoś jest bogaty to ma za to przepraszać ? Arcyciekawe drugie 45 minut w Monachium się szykuje. Ewidentny błąd Neuera przy straconej bramce.
×