Jump to content

bober1

Users
 • Content Count

  2354
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

187 Rewelacyjna

About bober1

 • Rank
  Forum to mój dom

Recent Profile Visitors

729 profile views
 1. bober1

  TVP 1

  Ale ja w tej części swojej wypowiedzi nie generalizowalem i nie wrzucałem wszystkich do jednego worka tylko głęboko oddychałem bo mieliśmy dużo z ksiezami wspólnego i niczego takiego nie było. Oczywiście takich sytuacji jest promil więc trudno je wyłapać
 2. Nie wytrzymałem i po 20 minutach wyłączyłem bo nie mogłem się wczuć. Wiedziałem że to nie horror ale i tak nie trafiło to do mnie.
 3. bober1

  TVP 1

  Tylko tutaj w tym filmie zaszła inna kwestia. Latkowski to taki internetowy flamer, czyli człowiek który rzuci jakas bomba i patrzy jak się to wszystko pali. Przecież on mógł powiedzieć wszystko. Gdyby Tusk był tam chociaż na herbacie, a ma przecież stosunkowo niedaleko to pewnie i jego imię by wciągnęli w ten materiał. Super, że tworzył artykuł 5 lat, ale dziwnym trafem wypłynął zaraz po materiale Sekielskich. Nie wspominam już o jego przeszłości kryminalnej, bo kto wie co i on robił. A jego korespondencja smsową z Borysem Szycem? Jeżeli to nie był fake, a wątpię aby był to kompletnie dyskredytuje go jako dziennikarza, jakieś grozby, pisanie pod wpływem czy najzwyczajniej w świecie nękanie jakoś nie przemawia do mnie. Ale wiadomo że dla TVP ich ból jest lepszy niż mój. A tak już o samym meritum sprawy. Co tak naprawdę powinno nas zastanawiać. Dlaczego tak wstrząsające są sytuacje z pedofilia u księży to fakt tej bliskości między katem a ofiarą. Przez całe życie możesz nie spotkać jakiegoś dziennikarza, polityka czy wspomnianego murarza, ale z księdzem masz do czynienia, bo spotykasz go na lekcjach religii, dajesz swoje dziecko mu pod opiekę podczas przygotowań do pierwszej komunii świętej czy bierzmowania i mu ufasz. Sam pamiętam jak w drugiej klasie podstawówki mieliśmy takiego młodego księdza, którego praktycznie całą klasą odprowadzalismy po szkole do parafii. Gdy sobie teraz pomyśle że mogłoby być inaczej, a my na szczęście tam tylko w ping ponga z nim graliśmy.
 4. bober1

  Koronawirus

  Dla mnie to jest pic na wodę fotomontaż. Może i jest taka odmiana grupy, bo jest takich odmian kilkanaście może i jest nieco silniejsza, ale trochę to się robi już nudne.pomimo tego że umarło już ponad 300k ludzi (podobno) to statystyki umieralności rok do roku nie zmieniają się. Zdaje sobie sprawę że przy lockdownie mniej pewnie ginie w morderstwach, wypadkach drogowych itp ale jest to sztucznie pompowany wirus przez którego na Costa Brava nie polecę w tym roku.
 5. A może weźmiecie pod uwagę że te mecze to tak jakby grano sparing? I nie mówię tu o kwestii kibiców, a o kwestii przygotowania. Przecież oni prawie dwa miesiące są bez treningów, bez zgrania, więc oczywistym jest że będą niedokładności, błędy itp. Nawet przerwa między sezonami jest krótsza a i tak po krótkim odpoczynku wracają na różne okresy przygotowawcze. Tutaj dostali niecałe dwa tygodnie i stwórz coś z tego. Dajcie im z dwie kolejki jeszcze. A mecze bez kibiców ? No cóż. Piłkarze wiedzą o co grają.
 6. Nie kumam w ogóle tej akcji. To co? W szatni piątki sobie zbić nie można ale już na boisku trzymać się przy różnych można itp ?
 7. bober1

  Ligue 1 Conforama

  Nie rozumiem. Od początku pandemii na ten sam zarzut w Anglii wszyscy jednym głosem krzyczą Liverpool zasłużył nieważne nic innego dawać im mistrza, a to że między spadkowiczami i pucharowiczami są różnice do odrobienia to nieważne. Teraz zgodnie z tym co krzyczeli fani Liverpoolu poszła Francja to już teraz jest to be ? Jakieś podwójne standardy wprowadzacie ?
 8. A nie jest czasem tak że premiera zawsze jest z lektorem ? Takie odnoszę wrażenie nagrywając zawsze premierowo film
 9. bober1

  TVP Info

  Najbardziej śmieszą mnie paski TVP że Polska wstała z kolan przed Niemcami i Francja za czasów PO. Teraz za to nie klęczy przed USA, teraz jest jeszcze bardziej na kolanach. Mówienie że w TVP mówią prawdę brzmi tak samo jak porównywać poziom piłki w Polsce i Hiszpanii.
 10. bober1

  TVP Info

  Jakby było tak jak w TVP to już dawno razem z Polską i z Polską tworzylibysmy G1, bo tak wygląda przekaz na TVP że w każdej dziedzinie nasz kraj jest podziwiany na swiecie
 11. bober1

  Wiadomości

  Wiadomości są od 5 lat podzielone na dwa bloki, pierwszy obraża, oczernia, klamie, niedopowiada opozycję i media krytykujące obecna władze. A drugi blok wynosi na piedestał wszystkie działania rządu albo broni ich nawet jeśli coś ewidentnie zrobili nie tak. Jakby to była taka zakrzywiona czasoprzestrzeń. I takim sposobem to się kręci.
 12. bober1

  TVP Info

  No i dodatkowo jest podane wyraźnie że wypłacono 1.5 miliona dla 320 osób co na głowę daje 4tys a nie 50-60tys, a robią z tego aferę jakby było dużo więcej tego.
 13. bober1

  Ligi zagraniczne

  Hm nie jest to głupi pomysł. Jeśli ten wirus w pesymistycznych prognozach będzie z nami jeszcze z dwa lata to ten brak spadkow i awansów + dotacje dla niższej ligi są uzasadnione. Pandemia tym słabszym i tym mocniejszym zabierze dużo kasy z tytułu dnia meczowego i praw telewizyjnych. W momencie gdyby coś takiego nie zostało wprowadzone te słabsze finansowo zespoły popadlyby w większe tarapaty a tak jednym ruchem jakoś na powierzchni się utrzymają.
 14. bober1

  Wiadomości

  Zastanawia mnie trochę temat moralności dziennikarzy. Jakaś część pracowała za poprzedniej zmiany gdzie m.in Holecka chwaliła Owsiaka i dziękowała mu za WOŚP a teraz potrafią po kilka tygodni go opluwać. Czy tacy dziennikarze jeśli można ich tak nazwać mają jakąś podwójna moralność? W pracy mówią to co im nakazują a w domu myślą co innego ? Psyche muszą mieć zryta i to ostro. Muszą też zdawać sobie sprawę że jak władza się zmieni to oni nie mają tam miejsca.
 15. bober1

  Wiadomości

  Ktoś tutaj napisał czy ktoś stoi z pistoletem i nakazuje oglądać wiadomości? Otóż nie. Ale te oto wiadomości są sponsorowane przez Wasze podatki, nie przez podatki tylko wyborców PiS ale również innych ugrupowań i chciałoby się oglądać w demokratycznym kraju, całkiem dobrze rozwiniętym publiczne wiadomości nie atakujących wszystkich dookoła i zaklamujacych rzeczywistość. Nie mówię że TVN jest święty bo też potrafi wałkowac jakiś temat jak Banasia ale materiały jakie są tworzone w wiadomościach są poniżej jakiejkolwiek krytyki, a najazd na rodziny dziennikarzy z urzędu powinien być ścigany przez prokuraturę jako obraża bo trudno żeby ktoś w swojej rodzinie nie miał kogoś kto miał jakiś związek z dawnym ustrojem, ale co tam Piotrowicz jest cacy a matka Pochanke jest be.
×
×
 • Create New...