Jump to content

bober1

Users
 • Content Count

  2324
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

174 Rewelacyjna

About bober1

 • Rank
  Forum to mój dom

Recent Profile Visitors

580 profile views
 1. Biorę poprawkę na wszelką krytykę tutaj z każdej strony bo tu są sami fanatycy którzy nie mają nic innego tylko siedzą przed TV i wszystko wiedzą najlepiej.
 2. Ja nie wiem co Wy macie z tym wyciszeniem trybun. Normalnie je słychać. Może macie problemy ze słuchem ?
 3. Nikt tu nie ma problemu do TVPiS do sportu czy innych programów choć i też możnaby ale wszyscy podkreślają manipulacje, niezetelnosc i inne źle przywary do Wiadomości w tej stacji. Poziom propagandy już dawno przebił dno i puka od spodu. Jak wychodzi jakaś afera w rządzie to TVPiS ma już jakaś pseudoafere. A już atakowanie rodzin poszczególnych polityków opozycji czy ludzi nieprzychylnych obecnej władzy to poziom podstawówki.
 4. Jaka ona tam słynna? Odszedł największy filar tego zespołu czyli Thorgen Hazard więc i gra będzie wyglądac inaczej
 5. Orłowski dzisiaj mówiąc o Perezie w meczu Barcelony pokazał jak lubi czytać gazety które sięgają bruku. Podobno w wywiadzie Perez powiedział że za dzieciaka wzorował się na Ronaldinho i Zidane ale ojciec uświadomił mu że jest za wolny i zaczął obserwować Maldiniego i kogoś jeszcze. To co? Cofnął się w czasie? Bo nie wydaje mi się że stwierdził aaa może obejrze sobie 20 retro meczów tych panów żeby lepiej grać w destrukcji. Czyta i łyka jak pelikan. Cytuję te brukowce aż Wolski zadał mu pytanie czy Messi też gra po sieci w Mario Kard czy coś takiego to nie spodziewał się takiego pytania to aż zamilkł na chwilę. Tacy to są właśnie polscy komentatorzy. Byleby tylko klepać jęzorem, a często treści niewiele.
 6. Wielokrotnie było o tym mówione. 20 lat temu gdzie nie było instastory snapa, fejsa itp to podglądanie zwykłych ludzi było czymś ekscytującym. Teraz kazdy może każdego podglądać bez problemu więc producenci liczą że jednak większą oglądalność przyniosą im ludzie *jacyś*
 7. A na kogo mają stawiać ? Na Janusze i Grażyny? To ktoś musi oglądać a Grażyna z Januszem w 90% przypadków będą bezbarwni i oglądalności nie wykreuja. Nie oszukujmy się.
 8. Dlaczego trans? Jest to kobieta typu męskiego, zapewne lesbijka po wypowiedziach wnioskuję ale trans? Jakoś nie wydaje mi się.
 9. bober1

  TVP INFO

  Ale TVP zrobiła z tego ogromną aferę. Fakt, stało się coś niedopuszczalnego, ale mówienie że Wisła jest skażona to łgarstwo. Po pierwsze ta martwa ryba która ciągle była pokazywana w TVP to nie z tej rzeki, po drugie rzeki mają to do siebie że się samooczyszczaja, po trzecie chyba w 2 czy 3 dni rzeka została nafiltrowana czy jakoś tak co nie pozwalało ścieków rozwijać się a po wtóre badania robione poniżej np w Płocku pokazują jasno że jakość wody była dobra. Zastanawia mnie jedno, co stanie się po wyborach jeżeli wygra PO? Czy Holecka i inni zmienia front czy zostaną wyrzuceni na zbity p... Czy sami odejdą? Bo ja rozumiem że telewizja publiczna niejako sprzyja partii rządzącej ale w tym momencie to jest jakaś Korea albo Białoruś a nie Polska mlekiem i dolarami płynąca
 10. To nie jest stworzone przez Polsat bo w innych krajach są już edycję Love Island ale pewnie tak, wykupili Love Island żeby była niejako konkurencja dla BB
 11. Oprawa jest taka sama jak w każdym innym Love Island. Trudno żeby po 22 oglądalność przekraczała milion i pewnie doskonale sobie z tego zdawali sprawę.
 12. Mnie ona strasznie irytuje. W moim odczuciu ma zla tonacje głosu i taka jest hmm mało naturalna ale to tylko moje odczucie.
 13. Dodam tylko od siebie że czasami dzieje się coś kompletnie bez naszego udziału i ani ja ani żaden spec nie jest w stanie tego naprawić. Na ilus tam abonentów a CP ma ich dużo wyskakuje błąd informatyczny który na kontrakcie robi różne złe rzeczy typu nie księguje pieniędzy i co miesiąc masz telefony że nie zapłaciłeś a zapłaciłeś, albo wyrzuca Ci co miesiac uprawnienia i musisz ponawiać. I to jest niezależne i nie da się tego naprawić.
 14. Ale kto powiedział że oni angielskiego nie znają? Rozmowy nie były na temat fizyki kwantowej, wiec tłumaczenie ich dosłowne nie miałoby najmniejszego sensu. I tak najważniejsze było losowanie.
×
×
 • Create New...