Jump to content

bober1

Users
 • Content Count

  2358
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

187 Rewelacyjna

About bober1

 • Rank
  Forum to mój dom

Recent Profile Visitors

796 profile views
 1. Śmiesznie to strasznie brzmi dla mnie. Nie jak zapowiadanie materiału w Faktach a w DDTVN ; D
 2. Za rozmowę z Trzaskowskim dzisiaj w "Gościu Wydarzeń"? Normalna rozmowa bez cukrowania, czy wychwalania. Ba, nawet starał się wbijać mu szpilkę od czasu do czasu.
 3. Nie rozumiem trochę tego narzekania obozu rządzącego. Po I turze TVN wystosował list do obu kandydatów z propozycją wielkiej wspólnej debaty, podając datę i godzinę. Zamiast zgodzić się na nią to Duda wolał popłakać na wiecach że nie będą obce telewizję mu coś narzucać a jak TVP narzuciła formule datę i godzinę to poleciał jak piesek. Naprawdę nie zdziwię się jak wygra Trzaskowski. Więcej Dudy to jeden wielki krzyk i obrażanie konkurentów. A do do wczorajszych debat bo tak naprawdę jakoś jakby to złączyć to coś na kształt debaty to było. Odstęp sanitarny zachowany ; D ale do meritum. Według mnie dużo lepiej wypadł Trzaskowski, przede wszystkim naturalnie. No i nie były to tylko media sprzyjające PO a była też Gazeta Polska czy TVP Poznań. Nie wiem czy do TVP i TVP Info i Trwamu były wysyłane zaproszenia i nie zostały przyjęte czy też nie.
 4. bober1

  Wiadomości

  Przecież w "Wiadomościach" są dwa tematy: połowa to krytyka opozycji i wytykanie, jak to źle było przez 8 lat, a druga połowa to ciągle przypominanie 500+ itp., tylko inaczej zmontowane. Takie płytkie, ale jaki target, takie "Wiadomości".
 5. bober1

  TVP 1

  Ale ja w tej części swojej wypowiedzi nie generalizowalem i nie wrzucałem wszystkich do jednego worka tylko głęboko oddychałem bo mieliśmy dużo z ksiezami wspólnego i niczego takiego nie było. Oczywiście takich sytuacji jest promil więc trudno je wyłapać
 6. Nie wytrzymałem i po 20 minutach wyłączyłem bo nie mogłem się wczuć. Wiedziałem że to nie horror ale i tak nie trafiło to do mnie.
 7. bober1

  TVP 1

  Tylko tutaj w tym filmie zaszła inna kwestia. Latkowski to taki internetowy flamer, czyli człowiek który rzuci jakas bomba i patrzy jak się to wszystko pali. Przecież on mógł powiedzieć wszystko. Gdyby Tusk był tam chociaż na herbacie, a ma przecież stosunkowo niedaleko to pewnie i jego imię by wciągnęli w ten materiał. Super, że tworzył artykuł 5 lat, ale dziwnym trafem wypłynął zaraz po materiale Sekielskich. Nie wspominam już o jego przeszłości kryminalnej, bo kto wie co i on robił. A jego korespondencja smsową z Borysem Szycem? Jeżeli to nie był fake, a wątpię aby był to kompletnie dyskredytuje go jako dziennikarza, jakieś grozby, pisanie pod wpływem czy najzwyczajniej w świecie nękanie jakoś nie przemawia do mnie. Ale wiadomo że dla TVP ich ból jest lepszy niż mój. A tak już o samym meritum sprawy. Co tak naprawdę powinno nas zastanawiać. Dlaczego tak wstrząsające są sytuacje z pedofilia u księży to fakt tej bliskości między katem a ofiarą. Przez całe życie możesz nie spotkać jakiegoś dziennikarza, polityka czy wspomnianego murarza, ale z księdzem masz do czynienia, bo spotykasz go na lekcjach religii, dajesz swoje dziecko mu pod opiekę podczas przygotowań do pierwszej komunii świętej czy bierzmowania i mu ufasz. Sam pamiętam jak w drugiej klasie podstawówki mieliśmy takiego młodego księdza, którego praktycznie całą klasą odprowadzalismy po szkole do parafii. Gdy sobie teraz pomyśle że mogłoby być inaczej, a my na szczęście tam tylko w ping ponga z nim graliśmy.
 8. bober1

  Koronawirus

  Dla mnie to jest pic na wodę fotomontaż. Może i jest taka odmiana grupy, bo jest takich odmian kilkanaście może i jest nieco silniejsza, ale trochę to się robi już nudne.pomimo tego że umarło już ponad 300k ludzi (podobno) to statystyki umieralności rok do roku nie zmieniają się. Zdaje sobie sprawę że przy lockdownie mniej pewnie ginie w morderstwach, wypadkach drogowych itp ale jest to sztucznie pompowany wirus przez którego na Costa Brava nie polecę w tym roku.
 9. A może weźmiecie pod uwagę że te mecze to tak jakby grano sparing? I nie mówię tu o kwestii kibiców, a o kwestii przygotowania. Przecież oni prawie dwa miesiące są bez treningów, bez zgrania, więc oczywistym jest że będą niedokładności, błędy itp. Nawet przerwa między sezonami jest krótsza a i tak po krótkim odpoczynku wracają na różne okresy przygotowawcze. Tutaj dostali niecałe dwa tygodnie i stwórz coś z tego. Dajcie im z dwie kolejki jeszcze. A mecze bez kibiców ? No cóż. Piłkarze wiedzą o co grają.
 10. Nie kumam w ogóle tej akcji. To co? W szatni piątki sobie zbić nie można ale już na boisku trzymać się przy różnych można itp ?
 11. bober1

  Ligue 1 Conforama

  Nie rozumiem. Od początku pandemii na ten sam zarzut w Anglii wszyscy jednym głosem krzyczą Liverpool zasłużył nieważne nic innego dawać im mistrza, a to że między spadkowiczami i pucharowiczami są różnice do odrobienia to nieważne. Teraz zgodnie z tym co krzyczeli fani Liverpoolu poszła Francja to już teraz jest to be ? Jakieś podwójne standardy wprowadzacie ?
 12. A nie jest czasem tak że premiera zawsze jest z lektorem ? Takie odnoszę wrażenie nagrywając zawsze premierowo film
 13. bober1

  TVP Info

  Najbardziej śmieszą mnie paski TVP że Polska wstała z kolan przed Niemcami i Francja za czasów PO. Teraz za to nie klęczy przed USA, teraz jest jeszcze bardziej na kolanach. Mówienie że w TVP mówią prawdę brzmi tak samo jak porównywać poziom piłki w Polsce i Hiszpanii.
 14. bober1

  TVP Info

  Jakby było tak jak w TVP to już dawno razem z Polską i z Polską tworzylibysmy G1, bo tak wygląda przekaz na TVP że w każdej dziedzinie nasz kraj jest podziwiany na swiecie
 15. bober1

  Wiadomości

  Wiadomości są od 5 lat podzielone na dwa bloki, pierwszy obraża, oczernia, klamie, niedopowiada opozycję i media krytykujące obecna władze. A drugi blok wynosi na piedestał wszystkie działania rządu albo broni ich nawet jeśli coś ewidentnie zrobili nie tak. Jakby to była taka zakrzywiona czasoprzestrzeń. I takim sposobem to się kręci.
×
×
 • Create New...