Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poniedziałkowa emisja filmu „Underdog” całkowicie "wypikowana", co momentami doprowadzało do ostateczności - mnóstwo bluzg. Dotychczas Polsat nie cenzurował polskich filmów przy nadawaniu wieczornym. Niestety emisja nie była poprzedzona wersją bez cenzury niedzielnej nocy. 

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sentence napisał:

Poniedziałkowa emisja filmu „Underdog” całkowicie "wypikowana", co momentami doprowadzało do ostateczności - mnóstwo bluzg. Dotychczas Polsat nie cenzurował polskich filmów przy nadawaniu wieczornym. Niestety emisja nie była poprzedzona wersją bez cenzury niedzielnej nocy. 

Tym bardziej, że to chyba jest ich własny film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, swordfish napisał:

A czy cenzurują sceny seksu? Cycki Aleksandry Popławskiej są w "Underdog" i w "Wataha".

Oczywiście że cycki były. To jak z amerykańskimi filmami - lektor czyta motyla noga ale już sceny seksu czy wypruwania flaków normalnie lecą.

Dobrze że jest takie HBO czy Netflix, tam tłumacze mają zakaz cenzurowania dialogów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie(do) informacji tu zawartych(w tym linku oraz kolejnych, które są zawarte w tym poście(m.in. poprzez linki) do którego prowadzi ten link; i odnośnie całej tematyki tych wypowiedzi: m.in. poprzez poszczególne linki, które odsyłają "dalej" do m.in.: kolejnych postów i informacji): https://forum.satkurier.pl/topic/2312-polsat/?do=findComment&comment=1491925 myślę, że warto dodać ten cytat:

Cytat

"[...] To otoczenie instytucjonalne TVP zawodzi w wielu obszarach. Choćby filmy zespołu Kadr – dlaczego sprzedano licencję na duży pakiet polskiej klasyki nadawcy komercyjnemu?

 

To nie jest pytanie do mnie, ja zrobiłem wszystko, by te filmy, w tym „Seksmisję”, „Jak rozpętałem II wojnę światową” itd., trafiły do nas. W sumie 200 filmów. Wszystko jest gotowe, ale bazarowym numerem, poza wiedzą ministra Piotra Glińskiego, państwowy zespół filmowy sprzedaje to tuż przed podpisaniem umowy nadawcy prywatnemu! Było to półtora roku temu i chyba wpłynęło na decyzję o połączeniu mniejszych zespołów filmowych w jednej większy. Premier Gliński został oszukany i zadziałał w interesie dostępu widzów do polskiej klasyki i dziedzictwa filmowego. [...]"

Źródło cytatu: https://wpolityce.pl/polityka/476649-nasz-wywiad-kurski-wiadomosci-sa-duzo-spokojniejsze?strona=2

 

Nie namawiam nikogo do żadnych czynności. Być może w treści powyższej wiadomości(postu) pomyliłem się niecelowo. Przedstawiłem tu również swoje prywatne zdanie, opinie, rozważanie oraz wiedzę z którymi nikt nie musi się zgadzać i które mogą być niezamierzenie: błędne. Za wszelkie zło: przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...