Jump to content

wuzel

Users
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobra

About wuzel

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wuzel

  Problemy z odbiorem

  Objawy wskazywały tak jak pisze @K63 na uszkodzony rozgałęźnik lub jeden z przewodów antenowych. Mogłeś spróbować zainstalować sam symetryzator ale grunt ,że działa. Co do tego przewodu ,mogłeś połączyć żyłę główną z oplotem ,wystarczył jeden włos z oplotu który mógł zrobić zwarcie i dlatego Ci mogło nie działać.
 2. W Smart HD nie ma tej możliwości i pozostaje kontakt z konsultantem. O TNK HD zapomniałem ,masz rację jest taka opcja.
 3. Było kilka wersji SmartDomu ,nie wiem czy we wszystkich ale był taki zapis ,że nie możesz obniżyć ceny pierwszego produktu ,inaczej tracisz rabat.Jeżeli jeszcze masz regulamin usługi to możesz to sprawdzić. Rozmowy na infolinii są nagrywane ,możesz sobie zapisać datę,czas rozmowy do ewentualnej reklamacji.
 4. wuzel

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Zakładając ,że Familijny Max HD można mieć za 30 zł miesięcznie przy dwu letniej umowie ,to za pozostałe pakiety wychodzi 20 zł. Gdzie standardowa cena tego pakietu to 50 zł a koszt dobrania jednej z opcji wynosił 20 zł.Cinemax 15zł. Polsat powoli staje się elastyczny w cenach.
 5. wuzel

  TVP Sport

  Kurcze a co to są <Półki> ?
 6. @tail# ma rację ,zawsze można coś zrzucić na błąd systemu i nic się nie udowodni. Zauważcie też jedną rzecz. Dlaczego operator nie udostępnił w tej ofercie ponowienia uprawnień poprzez automat tak jak to ma miejsce w płatnych ofertach ,tylko trzeba czekać na infolinii na połączenie z konsultantem. Sam czas na połączenie to kosmos. A tak człowiek by się połączył z automatem podał numer karty i czekał te 2 godziny.
 7. wuzel

  Problemy z odbiorem

  W antenie masz zamontowany wzmacniacz ,tak ? Wymień ten wtyk z kondensatorem na złącze F (efka) taka jak do telewizji satelitarnej i do tego są takie nakręcane wtyki antenowe.Coś takiego https://hollex.pl/zlaczka-meska-antenowa-p-54.html. Zasilanie powinno działać z zasilacza przy tv. A próbowałeś zastosować zamiast wzmacniacza sam symetryzator ?
 8. wuzel

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  O Evoboxa PVR pytałeś w tym pakiecie ?
 9. wuzel

  pakiety cyfrowy polsat i ipla

  Jeżeli chodzi Ci o telewizję to albo do pakietu Familijny Max HD go dokupujesz albo masz go z całą paczką czyli Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax.
 10. wuzel

  TVP INFO

  Pomysł dobry ,tylko pamiętasz ile było płaczu,bo ktoś sobie zamontował licznik na działce ,inny w garażu. Także powinno to być jakoś rozgraniczone. Przy okazji na szybko sobie sprawdziłem ile jest osób zobowiązanych do płacenia do abonamentu. Jest to ok.3,4 mln razy 22,40 zł miesięcznie ,wychodzi ponad 76 mln na miesiąc . Jeżeli dobrze policzyłem. TVP była by potęgą w zdobywaniu jakichkolwiek praw ,gdyby wszyscy płacili.
 11. wuzel

  Telewizja WP

  W ten zasięg techniczny są już wliczone obie transmisje - naziemna i satelitarna ? A jak jest z samym zasięgiem satelitarnym ?
 12. wuzel

  Boks

  To Polsat wycofuje się z boksu na rzecz piłki i KSW ? Transmisje boksu widzę pojawiają się w Canal + teraz do gry wchodzi TVP. W zasadzie walki Kownackiego również mogła by pokazać TVP.
 13. wuzel

  TVP INFO

  I jak pamiętasz zanim ją zdążył dobrze uruchomić to jego następca jeszcze szybciej ją wyłączył. A potem było już tylko biadolenie jakie to małe wpływy są z abonamentu.Ogólnie Farfał miał pomysł na telewizję ale z polityką nie wygrał. I doszedł jeszcze szum wokół budowanej przez niego platformy TVP.
 14. wuzel

  Kanały od BBC Studios

  Raczej przyzwyczajenie i antidotum na zamulający internet, jeżeli myślimy o tym samym .
 15. wuzel

  Kanały od BBC Studios

  Ale ten problem nie dotyczy tylko BBC. Nagrywałem sobie ostatnio serial na HBO i praktycznie każdy odcinek był ucięty. Pozostaje albo wydłużyć czas nagrania albo w przypadku dwóch audycji po sobie nagrać je razem ,wydłużając zakończenie nagrywania. Poza tym na co niektórych stacjach jest lepiej bo potrafią zacząć emisję wcześniej niż w programie jest to uwzględnione.
×