Jump to content

wuzel

Users
 • Content Count

  1226
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

212 Rewelacyjna

1 Follower

About wuzel

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

3193 profile views
 1. FOX w ciągu godziny emituje 2 bloki reklamowe , AXN chyba 3. Kanały bez reklam chłopaki podali wyżej. Spróbuj coś przejrzeć z Adblockiem w internecie. Aby się nie denerwować reklamami, pozostaje nagrywać audycje na dysk i przewijać później w czasie oglądania.
 2. wuzel

  Koronawirus

  Chodzicie może na zakupy, do parku, lasu na spacer ? Tam się nie zarazicie ? 2 minuty w lokalu wyborczym już tak. Odnośnie przesyłek. Poczta, kurierzy w czasie epidemii pracują normalnie. Czyli pakietem wyborczym się można zarazić ale paczką, listem, które odbieramy na co dzień już nie ? Żeby nie było z pewnych względów nie popieram wyborów korespondencyjnych.
 3. @STARS.TV , wejście stacji na You Tube w maju aktualne ?
 4. Umowa na 24 miesiące bez darmowych, Familijny Max HD 30 zł plus multiroom 10 zł. Umowa 15/1 lub 24/3 w cenie 50 zł miesięcznie plus multiroom.
 5. wuzel

  Wiadomości

  30 minut wiadomości jak to potrafi poróżnić ludzi.
 6. Przecież urzędy pracują zdalnie. Skoro wszystkie dokumenty zostały już złożone, to w tej chwili jest to opieszałość KRRiT. Możecie ją naciskać na przyspieszenie prac.
 7. Ale Twoje rozwiązanie jest dodatkowo płatne .W czasie rzeczywistym już dawno chyba nic nie oglądałem w telewizji.
 8. wuzel

  Wiadomości

  Ale widzisz nawet takie kanały informacyjne mogą skłócić ludzi. Gdzie w tym czasie chyba wszyscy powinni stanąć ponad podziałami. Zresztą teatry, kina , aktorzy już chyba wiedzą ile są warci bez widza.Z telewizją jest podobnie bez widza nie istnieje.
 9. Stan69 już Ci wytłumaczył z tego co widzę . Jeżeli chcesz obniżyć pakiet a w tym przypadku jest to rezygnacja z PSP, musisz poczekać jeszcze 2 miesiące i wtedy powinny być dostępne umowy 15/1 i 12/3 bez wymiany sprzętu. W czasie negocjacji dopytaj o gratis, czyli HBO na miesiąc czy Ekstraklasę na przykład.
 10. wuzel

  Wiadomości

  Takie proste pytanie mi się nasuwa. Każe wam ktoś oglądać informacje w tej stacji czy w innej ?
 11. Jeszcze 15/1 jest. Rozbijając na czynniki to 8 płatnych miesięcy i 1 darmowy, plus 6 miesięcy przed końcem negocjacja nowej umowy.
 12. No właśnie. Co to ten DUB + ? "Pojawiły się radioodbiorniki reklamowane jako DAB, ale już nikt nie wyjaśnia, że w Polsce wybranym standartem jest DUB+.
 13. Można uzyskać, musisz tylko wysłać wypowiedzenie umowy i przed jej końcem negocjować z konsultantem. Co to za pakiet za 20 zł ?
 14. Wypowiedzenie możesz wysłać. W kontakcie z DUK poinformujesz że kończysz umowę i to wszystko. Tylko umowa musi dojść do końca, inaczej będziesz płacił karę.
×
×
 • Create New...