Jump to content

wuzel

Users
 • Content Count

  881
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

145 Rewelacyjna

About wuzel

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

1933 profile views
 1. Polsat HD ale ogólnie wszystkie kanały Polsatu powinny przepuszczać uprawnienia. Odnośnie numeru kart ,to jest chyba problem z nadaniem uprawnień.Karta musi być sparowana z właściwym dekoderem.Pisz [email protected] Cyfrowy Polsat ,pomoże Ci to rozwiązać .
 2. wuzel

  TVP Sport

  Według mnie ,aby te badania były wiarygodne ,musiały by objąć przynajmniej 1 procent osób danego kraju. Czyli u nas ok. 38 tys. Internet ma być badany od przyszłego roku prawdopodobnie.
 3. TNK HD to oferta parowana,także raczej nie powinna zniknąć,chyba że się zmieni system kodowania.Prędzej na Smart HD pojawi się promocja typu : Wymień kartę na dekoder. Użytkownik otrzyma "nowy" dekoder ,karta Smart HD wygaśnie ,a jak dekoder "padnie " po gwarancji pojawi się oferta na abonament.
 4. To jest całość.Familijny Max ,Film ,Sport i Cinemax ,to koszt 60 zł. Sam Familijny Max 50 zł lub w umowie 24/3 ,30 zł.
 5. wuzel

  TVP Sport

  2 tys. domów czyli ok.5 tys osób na tle 38 mln. ,to według mnie również duża różnica.Także w tym miejscu prezes może mieć rację.Pytanie ,jak to wygląda za granicą ,Niemcy ,Francja ,Hiszpania czyli w stosunkowo dużych państwach. Odnośnie oglądalności. To jest oglądalność jednego kanału czy całości ?
 6. Przy pakiecie PSP masz tylko umowy 24 miesięczne.Jeżeli zrezygnujesz z niego ,wtedy masz pozostałe opcje 12 ,15,24. Z HBO ,bez Elevenów i PSP ,koszt to 90 zł plus MR miesięcznie. @Migracja cena bez zmian.Możesz dostać darmowe miesiące nowej umowy i skrócić 6 miesięcy starą.Zależy jaką umowę masz teraz.
 7. Na niezależnym tunerze jest zarówno EPG jak i logo. Problem chyba dotyczy tylko dekoderów płatnych platform.
 8. wuzel

  TVP Sport

  Wynik oglądalności tej walki prezes TVP podaje 3 mln , w piku 3,38 mln, dla TVP 1 plus TVP Sport razem.Czyli ciągle nie wiadomo jaką oglądalność ma kanał TVP Sport HD.
 9. Zobacz coś z Sharpa.Wprawdzie nie 4K ale tylko HD mam możliwość w tej chwili oglądać i dla mnie kolory czy kąty widzenia są w porządku.
 10. Czyli disco polo ,lub na przykład Enej czy Sławomir ,wypełnili jakąś lukę. Było zapotrzebowanie na taką muzykę ,dlatego się przyjęła u nas.Dodatkowo promocja zrobiła swoje. Chociaż Sławomir ,po nagraniu Megiery ,bardzo rynku nie zawojował wtedy.
 11. To nie jest Lisowska ,tylko podobna dziewczyna. Chyba nawet występowała już wcześniej w reklamach ME.
 12. 1. Na poprzedniej stronie była o tym dyskusja, nie napisałeś który produkt to tv i.t.d. 2. Można. Było o tym na forum.W skrócie cena 70-80 zł miesięcznie i umowa 24 miesiące.Jeżeli masz Evoboxa to go zdajesz i bierzesz taki sam. 3.Również było o tym na forum.Poczytaj o wyższych abonamentach.
 13. Polska muzyka nie jest zbyt popularna. Gdyby było inaczej ,bloki z nią pojawiały by się w ciągu dnia a nie w nocy. Zresztą skoro artyści nie protestują ,to chyba taki układ im odpowiada. Odnośnie Euro Disco czy Disco mamy w Polsce wykonawców tych gatunków czy lukę wypełnia disco polo ?
 14. wuzel

  Boks

  Jeżeli chodzi o walkę wieczoru ,to można powiedzieć ,że Joshua kondycyjnie był dobrze przygotowany i w zasadzie to wszystko.Patrząc na styl tej walki ,rewanż Wilder - Fury rozstrzygnie kto jest na pierwszym miejscu ,tej trójki.Dla mnie Joshua jest na trzeciej pozycji.Na pewno ciekawsze były poprzedzające starcia ,walkę wieczoru. Wach pokazał ,że jest w dobrej kondycji ale za dużo zebrał ciosów jak na swój obronny styl. Ciekawe co by było przy 12 rundach pojedynku ?
 15. Ekstraklasę masz obecnie tylko od pakietu Familijny Max,także tutaj też nie ma żadnej logiki. Odnośnie PSP ,dostaję teraz smsy aby przedłużyć umowę z tym pakietem "tylko" na 36 miesięcy,gdzie prawa się nie długo kończą i nie wiadomo kto wygra kolejne.Także tutaj też logiki w tym nie ma. Poza tym pisałem o logistyce a nie o logice .
×
×
 • Create New...