Jump to content

wuzel

Users
 • Content Count

  1298
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

239 Rewelacyjna

1 Follower

About wuzel

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

3592 profile views
 1. Używałem dysk FAT 32 w niezależnym tunerze. Za kolejnym razem wyświetlił się komunikat błąd lub dysk nieobsługiwany, nie pamiętam dokładnie teraz i prośba o format dysku. Dało się ten dysk uruchomić na nim dopiero po formacie. Nagrania przerzuciłem na komputer. Być może było to spowodowane nie właściwym odłączeniem dysku od urządzenia, nie wiem nie zagłębiałem się w temat. Gorzej by było gdybyś nie mógł przerzucić nagrań na komputer.
 2. Drugie rozwiązanie które przedstawiłeś nie jest takie złe. Skoro według firmy wszystko z nadajnikiem jest w porządku, to niech APS się martwi, czy dzwoni do centrali.
 3. Zgadza się, Rozrywka wróciła. Nie zupełnie, brakuje Ci dwóch pakietów FilmBox.
 4. Cinemaxy są u mnie. Jeżeli zaznaczę FilmBox to znika FilmBox Premium i odwrotnie jest tak samo. Zostaje tylko jeden pakiet.
 5. Wystarczy tylko wziąć kalkulator i widać co się lepiej opłaca przy tym pakiecie.
 6. Sprawdziłem u siebie w ICOK i faktycznie Rozrywka zniknęła, ale za to pojawiły się pakiety FilmBox i FilmBox Premium. 🤔 Wie ktoś może, czym się one różnią? Premium jest tańszy, bo 10 zł, a ten pierwszy 15 zł. Co zawiera pakiet Premium Online?
 7. Czy na tunerze DVB-T odbiorę sygnał DVB-T2? Chodzi mi tylko o paski sygnału, tak aby ustawić antenę.
 8. Czy taką nieznaną, to bym się sprzeczał. Na pewno była emitowana bardzo dawno temu.
 9. Klucz do tego dlaczego DAB+ stoi w miejscu. Konkurencja jest dobra dla słuchacza/widza ale nie koniecznie dla nadawcy, który musi się zacząć starać o niego.
 10. Zmiana adresu nic nie da w zasadzie. Wysyłasz z niego wypowiedzenie umowy i potwierdzasz go przy nowej. Negocjacje prowadzisz telefonicznie, czyli zamiast adresu, musiał byś zmienić numer telefonu. Tylko czy jest sens, to robić ? Wiesz jaki pakiet mają teraz i co można otrzymać maksymalnie ? Może niech sami przy negocjacjach poinformują konsultanta na jakich warunkach mogą przedłużyć umowę ?
 11. 🤔 To może BEST 90's MARATON wkrótce dla porównania wyników ?
 12. Za późno . Jaka była oglądalność BEST 80's MARATON, większa niż normalnie kanału ?
×
×
 • Create New...