Jump to content

wuzel

Users
 • Content Count

  1107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

190 Rewelacyjna

1 Follower

About wuzel

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

2830 profile views
 1. Jest jedna "nowość" "Ludzie Chudego" dawno nie emitowany serial. Ciekawe czy Malanowskiego pokażą od początku ? Kiepscy są emitowani w tej chwili na tej antenie według programu.
 2. wuzel

  Boks

  Jak obstawiacie dzisiejszą walkę Fury- Wilder ? Muszę przyznać, że nie wiem kto wygra. Kolejny remis ?
 3. wuzel

  TVP Sport

  Mecze Canal+ Raków - Legia 142 tys (TVP Sport - 257 tys) Czy ja wiem czy taka słaba oglądalność. Bardziej chodzi o to ,że całość Ekstraklasy można zobaczyć w płatnych platformach a wybrane spotkania w TVP.
 4. A tutaj mapy pokryć terenu przez określone satelity z uwzględnieniem rozmiaru anten. https://www.lyngsat-maps.com/europe.html
 5. wuzel

  TVP Sport

  Jak ma ktoś konto na Twitterze, to mógłby zapytać dyrektora TVP Sport czy inne wydarzenia sportowe mogą być również do wyboru z komentarzem lub bez ? Dobra wiadomość. Odnośnie walki za granicą. https://sportowefakty.wp.pl/boks-zawodowy/870100/boks-deontay-wilder-tyson-fury-2-znamy-cene-za-ppv Ile by to wyniosło w Polsacie ? Druga sprawa, nie żebym się czepiał . Co zrobią osoby, które nie płacą abonamentu i nie oglądają TVP lub z innych pobudek nie oglądają tej stacji ?
 6. Przy wymianie dekodera tych atrakcyjnych warunków raczej nie będzie, jedynie skrócenie obecnej umowy. @Lina_ nie pisałeś który produkt jest pierwszy. Jeżeli telewizja, to koszt pakietu to 50 zł a telefon 20 zł. Rozbijając Smartdom za 30 zł masz obecny pakiet w umowie na 2 lata ale bez darmowych miesięcy jeżeli chcesz wymienić dekoder. Koszt multiroomu to 10 zł i kolejne 5 zł, tutaj się mogę mylić, także może mnie ktoś poprawić. Do tego dojdzie aktywacja za dekodery. Telefon przenieść do Plush , jeżeli masz oczywiście dobry zasięg z Plusa i za 25 zł jest no limit plus pakiet internetu. Ofertę telefonu sprawdzisz na forum Telepolis.
 7. Rodzaj ssaka z rodziny koczkodanowatych. Waga 10 kg,długość 1 metr. Nie mogłem się powstrzymać . Przejrzyj ostatnie 30 stron. Wysyłasz wypowiedzenie i czekasz na telefon albo jeżeli jesteś niecierpliwy sam dzwonisz.
 8. Dokładniej to "Disco Polo Live" było w soboty o 19-ej a "Disco Relax" w niedzielę o 10-ej.
 9. Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro Polsat News jest dostępny promocyjnie FTA z nadajników naziemnych, to dlaczego operator nie udostępnił go też dla posiadaczy pakietu Darmowego? Jakby nie było. zwiększyłby się zasięg stacji.
 10. Najpierw ktoś wymyśla temat, ktoś go zatwierdza, wysyła reportera na ulicę ,potem montuje materiał, ustala kiedy będzie nadany, w rezultacie go nadaje. I to wszystko tworzy jeden redaktor według Ciebie ? To musi mieć większą władzę od wydawcy programu czy producenta. Pytanie czy prezenterzy zapoznali się z programem wcześniej czy go oglądali dopiero na wizji. Gdyby stwierdziła,że nie jest w jej typie to sprawy praktycznie by nie było. Tutaj oceniła rasę człowieka. To chyba trzecia wpadka prezenterów tej stacji w ostatnim czasie. Tylko ten najmłodszy widz, wkrótce będzie docelowym, także jeżeli stacja nie ma co zaproponować, to na tym traci na rzecz innych serwisów czy kanałów. Jeżeli chodzi o filmy to ciekawsze pojawiają się na Polsacie czy nawet TVP.
 11. Tylko, że ja nie miałem dostępu, tak jak pisze Specjalista po kilku godzinach, tylko po kilkunastu dniach. Gdyby faktycznie za ten okres czekania na aktywację pobrali opłatę, to zbombardował bym ich telefonami.
 12. Inaczej można było to ująć. @PowerTV unika trudnych pytań i krytyki. Rozumiem tajemnicę handlową dotyczącą zakupu stacji, czy muxa, ale ta nowa oferta żeby nie rozczarowała widzów.
 13. Czy aby na pewno? Przy pierwszej aktywacji czekałem do nowego okresu rozliczeniowego na nadanie uprawnień i faktycznie za ten pierwszy miesiąc pakietu nie pobrało żadnej opłaty.
 14. Seria HD ma możliwość nagrywania na dysk. HD 5000 więcej wyjść na panelu tylnym od Evoboxa Lite i wyświetlacz.
×
×
 • Create New...