Jump to content

wuzel

Users
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Świetna

About wuzel

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

638 profile views
 1. wuzel

  TVP Sport

  TVP na tym muxie ma 3 miejsca i wszystkie wykorzystuje.Poza tym na tym muxie wszystkie sloty są zajęte. Dopiero przejście na DVB-T2 pozwoli zwiększyć ilość stacji.
 2. To dla Janowskiego była by całkowita porażka. Kogo by za to winił?
 3. @Serceirozum135 może zamiast wylewać żale pobocznie ,to zwróć się bezpośrednio kulturalnie do nadawcy ,co z tym programem ,dlaczego tak a nie inaczej.
 4. Można zrobić listę wybiórczo. Co graliśmy przez 5 lat w tym dniu. Na pewno się niektóre utwory powtarzają. Pozostaje też druga opcja - "Tina co godzina" .
 5. Bo ile można jeden temat wałkować na okrągło. Widocznie już ma dość .
 6. wuzel

  TVP 3

  Chyba sobie sam na to pytanie odpowiedziałeś. Środki są przeznaczane na główne anteny a takie stacje jak TVP 3 ,TVP Historia czy nawet TVP Rozrywka są traktowane jak to się mówi po macoszemu. A szkoda bo te kanały mogły by być ciekawe.
 7. @OlafS dlatego z APS ów należy korzystać w ostateczności. Wolę iść na pocztę ,wysłać wypowiedzenie poleconym lub kontaktować się poprzez infolinię ,niż tłumaczyć pracownikowi punktu o co mi chodzi. A ten i tak chce postawić na swoim.
 8. wuzel

  TVP Kultura

  Nie koniecznie zmienić antenę a dodać drugą plus zwrotnicę do nich. Co by nie mówić wiąże się to z dodatkowymi kosztami i przede wszystkich wyglądem na budynku. Po za tym dochodzi jeszcze jeden aspekt. Zawartość MUX-8.Czy TVP Sport HD na tym muxie miał niską oglądalność ? Jeżeli tak to dlaczego. Winą był zasięg MUX-8 czy dubel na MUX-3 ? Czy zawartość "ósemki" jest tak atrakcyjna by dodać kolejną antenę? Co by nie mówić jest to jednorazowy wydatek. Może kanały tam nadające od początku ,za mało się reklamowały. Po zmianach w naziemnej tv gdzieś za pół roku powinniśmy widzieć jakie wyniki oglądalności osiągają TVP Kultura i TVP Sport i porównać je z obecnymi. Jeszcze jedno. Wk....a mnie to jak ktoś w kraju w którym mieszka pisze "polaczki".
 9. Tylko to jest debiut tych programów.Po kilku odcinkach widownia spada. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ogladalnosc-nastepny-prosze-tv-puls-nowy-program-robert-janowski Ciekawe czy będzie kontynuacja programu wobec takiej oglądalności.
 10. wuzel

  TVP Kultura

  I to może być jedyny plus. Dlaczego TVP dokonała zamiany na muxach ? Wystarczyło usunąć TVP Sport SD z MUX-3 i TVP Kultura zajęła by 2 sloty.
 11. @STARS.TV a możesz "zagrać" pierwszą godzinę nadawania sprzed 7 lat powiedzmy między 18-tą a 22-gą ? Coś w stylu - "Tak było" lub "Tak graliśmy". Dla przypomnienia jak stacja zaczynała. Odnośnie artystów ,widocznie za słabo ich promujesz i nic z ZAIKSu do nich nie dociera z tego tytułu .
 12. wuzel

  TVP Kultura

  No tak, typowe… 🤦‍♂️ Oby jednak Cyfrowy Polsat oraz Platforma CANAL+ zaoferowały TVP Kulturę HD od samego początku. Kanał jest gotowy do emisji w HD od samego początku (źródło)! Ale na to musiały wyrazić swoją chęć nadawcy kablowi oraz satelitarni, do dziś to się jednak nie stało. Szkoda. Tu się kłania brak własnych pojemności na satelicie. Przez to publiczny nadawca jest zdany na łaskę platform cyfrowych.Dziwne by było chyba nadawanie w naziemnej tv w HD a na satelicie SD tego kanału.
 13. wuzel

  TVP Kultura

  Faktycznie. Tylko co przenosiny z MUX-3 oznaczają dla tego kanału oraz dla MUX-8 ? TVP Sport HD na pewno zyska.
 14. Czyli chcesz go umieścić między 5E a 13E ,dobrze myślę ? Jaki rozmiar anteny ?
×
×
 • Create New...