Skocz do zawartości

wuzel

Użytkownicy
 • Zawartość

  233
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Neutralna

O wuzel

 • Tytuł
  Czasami wpadam

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. wuzel

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Z końcem okresu podstawowego z zachowaniem okresu wypowiedzenia ,określonych w umowie.
 2. wuzel

  RMF

  Fala krytyki pojawiła się w komentarzach po wywiadzie redaktora Mazurka z panią Kają Godek. Chyba trochę przesadził.
 3. wuzel

  Wszystko o TVP

  "[...] Koszty działalności programów wyspecjalizowanych TVP Sport, TVP HD, TVP Seriale, TVP Rozrywka zostały w 100% sfinansowane ze środków komercyjnych Spółki. [...]" Wyjaśni mi ktoś ,czy chodzi o licencje ,czy koszty nadawania tych kanałów. Bo jeżeli chodzi o TVP Sport to rozumiem zakup licencji ,miejsce w naziemnej tv ale reszta kanałów to powtórki z głównych anten.
 4. wuzel

  To był rok! (TVP)

  Nie oglądałem tego ale chyba lepszy byłby nowy program The Voice Senior ,skoro "Sanatorium" ma taką oglądalność tym bardziej ,że studio już jest.Nie trzeba budować od podstaw. Skoro przesuwają "To był rok" ,to sanatorium już się skończyło ?
 5. wuzel

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Koniec świata ,jak już konsultanci się powołują na forum Satkuriera .
 6. wuzel

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Pytałeś o to przy umowie na 15 miesięcy . Odpowiem Ci po raz kolejny. Dobrze kombinujesz.Tak to na razie jeszcze działa,jak długo nie wiadomo.Trzeba tylko pilnować terminów.
 7. wuzel

  Pakiet Darmowy HD

  To u mnie było odwrotnie ,pakiet aktywny lub nie - odmowa.Chociaż ostatnio konsultant się starał ,coś tam szukał ale stwierdził ze się nie da. Chyba dam sobie spokój.....albo odczekam i zaatakuje ponownie .
 8. wuzel

  Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

  Czy z modułami również jest tak samo ? Ostatnio kilku użytkowników miało podobne problemy z nowymi modułami CP.
 9. wuzel

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Może być tak że oprogramowanie tunera gryzie się z modułem - będzie się zawieszał lub na przykład uprawnienia nie będą przechodzić. Ponadto w jednym ze sklepów jest dopisek - Gniazdo CI będzie działać jako CI+ po wgraniu alternatywnego oprogramowania. Czyli należy szukać odpowiedniego softu lub jest już wgrany pod CI+
 10. wuzel

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  W czasie trwania umowy nie ma możliwości wymiany dekodera na Cam ,pojawia się dopiero przy kontynuacji umowy. Cenę za pakiet podwyższyli do 10 zł ,wszystkie miesiące płatne czy jest coś gratis ? Dopytałeś jak ze statusem sprzętu ,jeden z użytkowników wymienił własnościowy sprzęt ale dekoder mu został w domu a dostał moduł na wynajem. Każda rozmowa w CP jest nagrywana i dostaje swój numer ,przy reklamacji podaje się właśnie ten numer rozmowy lub podaje datę i godzinę rozmowy. Trochę dziwne aby im zginęło nagranie. W jakiej formie masz dostać umowę - papierowej czy na maila ? Na papier będziesz musiał trochę poczekać ale na e mail przychodzi w ciągu kilku godzin. Tam było by wszystko wyjaśnione- od kiedy do kiedy.
 11. wuzel

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Wychodzi na to ,że pomogłaby sama wymiana karty. Będziesz składał reklamację czy zostawiasz tak jak jest ?
 12. wuzel

  Big Brother (TVN 7)

  Dziwne bo jak się czyta komentarze to nikt TVP nie ogląda i nie będzie oglądać a tu jest na pierwszym miejscu. Widocznie sanatorium jest ciekawsze .
 13. wuzel

  Pakiet Darmowy HD

  Mój jest od samego początku w prepaidzie i tak od czasu do czasu sobie koresponduje z CP w tej sprawie ale są twardzi i nie ustępują .Próbowałem też podpisać ewentualnie na niego umowę i również się nie da. Także dziwne kryteria ,jednym się udaje , innym nie.
 14. wuzel

  Dekoder PVR 7000

  Taka moja sugestia ,jeżeli chodzi o nagrywanie. Nie lepiej mieć moduł CP i do tego niezależny tuner.Nagrania można przerzucić bez problemu na komputer ,tym bardziej ,że przy HD zajmują trochę miejsca i taki dysk powiedzmy 320 GB jest jak pendrive.No chyba ,że na bieżąco oglądamy i kasujemy je.
 15. wuzel

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Przeczytaj kilka podstron wstecz ,było o tym. Familijny Max + Film - 50 zł+20 zł. Familijny Max-Film- Sport- Cinemax ,koszt 60 zł plus oczywiście multiroom. Dopytaj konsultanta. Ponadto miałeś umowę na 24 miesiące czyli możesz teraz mieć umowę na 15 miesięcy a nawet na 12 ,wszystko zależy jak poprowadzisz rozmowę.
×