Jump to content

Vinni

Users
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Świetna

About Vinni

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

216 profile views
 1. Problemem Eurosportu jest fakt, że stacją zaczęły się zajmować osoby które kompletnie nie czują czym powinna być telewizja sportowa. Od czasu odejścia Widomskiego są pod wieloma względami na równi pochyłej. Poza tym dość głośno mówi się, że Discovery mocno przestrzeliło z kupnem Igrzysk i teraz na siłę szukają oszczędności, aby zachować jakikolwiek poziom. W naszym Eurosporcie też brakuje na wysokim stanowisku osoby, która rozumiałaby taką telewizję, rozumiałaby z czym ją się je i jak rozmawiać z "górą" jeżeli chodzi o Eurosport globalny w celu uzyskania dodatkowych profitów itd. Wydaje mi się, że Widomski świetnie to potrafił, bo za jego czasów Eurosport Polska zyskał bardzo dużo jako stacja, no ale teraz go nie ma i problem jest wyraźny. Jestem bardzo ciekaw jak nasz oddział poradzi sobie z Tokio. Przedsięwzięcie dużo większe niż Pyongchang, komentatorów poszukują już dzisiaj przeprowadzając castingi i liczę że oszczędzą nam wpadek w stylu gadających głów zamiast zawodów.
 2. Ogólnie w Eurosporcie od jakiegoś czasu dzieją się cyrki. Przejście pod władanie Discovery im nie służy, kompletnie nie czują sportu i na stanowiska kierownicze powołują osoby nie mające zielonego pojęcia jak ten temat ugryźć.
 3. I to jest wielce zaskakująca informacja, że rozbili chyba najbardziej ikoniczną parę komentatorów w Polsce. Bardzo ciekawe co stało za taką decyzją Eurosportu i również ciekawym jest jak Wyrzykowski poradzi sobie z nowymi współkomentatorami.
 4. Siatkówkę akurat pokazują bardzo przyzwoicie. Tak, traktują po macoszemu siatkówkę kobiet, ale to już zasługa wielu lat zaniedbań i totalnego braku zainteresowania tą odmianą dyscypliny. Cała reszta jest pokazywana na odpowiednim poziomie, a dodatkowo w ogromnym wymiarze, bo w zasadzie transmitują wszystkie, bądź znaczną większość meczów w kolejce. Co do Igrzysk w TVP też się nie mogę zgodzić. Przypomnę tylko Rio, gdzie częściej siedzieliśmy w studio niż oglądaliśmy zawody. Pod tym względem Eurosport ich miażdży nawet bez wielkiego trudu.
 5. Vinni

  TVP Sport

  Te prawa to w zasadzie są tak jakby ich nie było. Wszystko wrzucone do internetu, a w TV nawet nie ma szans na relację na żywo z meczu finałowego... Jedynym plusem jest to, że spora część meczów w internecie posiada oryginalny komentarz.
 6. Ostry będzie uczestniczył w studio, nikt nie mówił że będzie komentował mecze
 7. Ale powiedz mi kto każe Ci wydawać od razu 600zł? Przecież maksymalny pakiet jest właśnie dla fanów NBA. Do wyboru masz całą masę innych pakietów, w tym pakiet miesięczny za 25zł za który Canal+ nie dostaniesz chyba nigdzie. Naprawdę cena w stosunku do tego co oferuje League Pass jest śmiesznie niska i to w każdym możliwym pakiecie jaki oferują. Jesteś wielkim fanem? Płacisz 600zł, albo co miesiąc 75zł i masz dostęp do całej usługi. Jesteś okazjonalnym fanem? Płacisz mniej. Chcesz oglądać jedną drużynę? Kupujesz pakiet drużynowy.
 8. 600zł za sezon to śmiesznie niska cena biorąc pod uwagę ilość meczów (ponad 1200 sezonu regularnego, wychodzi więc mniej niż 50 groszy za spotkanie). Poza tym League Pass nie zmusza nikogo do kupowania najwyższego pakietu. Można co miesiąc płacić np. 25zł i oglądać osiem meczów miesięcznie, świetna opcja dla kogoś kto nie jest ogromnym fanem NBA, a jedynie lubi od czasu do czasu obejrzeć mecz.
 9. Całościowo patrząc to oferta filmowa Polsatu zapowiada się lepiej niż nieźle. Dużo stosunkowo nowych, a do tego naprawdę dobrych filmów. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli.
 10. Vinni

  TVP Sport

  Z tymi Igrzyskami to też bym nie przesadzał, bo wtedy prawa były sprzedawane zupełnie inaczej niż te na lata 2018-2024. Przy obecnym modelu sprzedaży TVP nie miałoby szans na wyłącznościowe prawa do IO. Aczkolwiek zgadzam się, że Pan Szkolnikowski już dawno odleciał w kosmos i nie bardzo chce z niego wrócić.
 11. Vinni

  TVP Sport

  Nowa jakość transmisji mówili... taaa... "Super" TVP Sport, brawo...
 12. Vinni

  TVP Sport

  Tak, bo komentatorzy mają płacone od każdej minuty na antenie... To jest niesamowicie bz[beep] myślenie. Podstawą telewizji sportowych jest jak najwieksza ilość transmisji live. Jeżeli w nocy wolą puszczać jakieś dziadostwo z odtworzenia zamiast tenisa na żywo to z taką stacją jest coś mocno nie tak jak być powinno. TVP zamiast skupiać się na "Pikach, tikach, srikach" i innych [beep]ołach mogliby się skupić na spokojnej pracy. Chyba nikt tak bardzo nie leczy swoich kompleksów co chwilę podając wyniki oglądalności jak panowie z publicznej. Słabe to, niepotrzebne i źle świadczące o takich osobach. Tak, komentarz jest ważny. Analiza sytuacji, wyłapywanie smaczków (przy dobrym doborze ekspertów) i ogólne umilanie transmisji zamiast wysłuchiwania dźwięków trybun, które przed telewizorem dają niesamowicie mierną namiastkę dopingu na trybunach.
 13. Vinni

  TVP Sport

  Ale co to znaczy, że coś się bardziej opłaca? Relacje live zawsze powinny być priorytetowe w stosunku do powtórek, czy jakichkolwiek retransmisji.
 14. Kotleszka jest także redaktorem Weszło.fm dlatego w Polsacie na ten moment się nie pojawi. Chodzi o to, że szef sportu w Polsacie M. Kmita mówiąc łagodnie nie przepada za właścicielem weszło K. Stanowskim i żadna ze stron raczej nie dopuści do takiej współpracy.
 15. Vinni

  Skoki narciarskie

  Powiem szczerze, że poszedłbym o krok dalej, wziął jeszcze kilka skoczni normalnych i stworzył dodatkową rywalizację o małą Kryształową Kulę właśnie jedynie za skocznie normalne. Myślę, że byłoby to fajny dodatek i przyjemna odskocznia dla samych zawodników, którzy skaczą głównie na dużych i mamucich obiektach. Skocznie normalne premiują jednak zupełnie inne cechy skoczka i myślę, że rywalizacja byłaby bardzo zacięta.
×
×
 • Create New...